Alışverişte güvenlik

Bu konuyu okuyanlar

justnow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
internetten alışveriş yapanlar bilir ve bana yardım eder diye umuyorum. biraz geç kalmış bir online alışveriş girişimim olucak. aslında panik yapmalı mıyım bilmiorum ama kredi kartı numaramı verirken biraz araştırma yapmak istedim.www.firsatciyiz.com sitesinden bir ürün almak istiyorum. benden üyelik ve kredi kartı numarım istiyo haliyle... sitede güvenlik (secure) olarak verilmiş marka C.O.M.O.D.O authentic&secure olarak gözüküyo. yani bu güvenli mi demek oluyo arkadaşlar???? :) alacağım ürünün fiyatı çok yüksek olmasa da kredi kartımın limiti hatrı sayılırdır :)

neyse yardımcı olursanız sevinirim. ya da siteden daha önce alışveriş yapan varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
siteyi cok incelemedim ama ilk bakısta ihale sistemli gibi bir siteye benziyor bence bu tur siteleri iyi incelemek lazım referansı varmı ornegin ben sdn ye haber7 ye guvenerek uye oldum tabi benzer bir durum sozkonusu deil ama yiende referansına bak derim sikayetsitesinde de arastır derim. kredi kartını sanal kredi kartı kullan derim cunku cok tehliklei bilgilerin alındıgından itibaren heryerde herkes kullanabilir . son zamanlarda altvi olayı var onuda unutma