Aktif Gürültü Engellemeli Kulaklık Önerisi

Wolvi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Toplu ortamlarda işe yoğunlaşabilmek için aktif gürültü engelleme özelliği veya iyi ses yalıtımı olan bir kulaklık arıyorum. Her zaman yanımda olacağı için taşınması kolay olan earbuds tipler daha önceliklidir. Önerilerinizi bekliyorum..

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
19
Merhabalar,
Eğer bütçeniz çok ise, huawei'nin en son çıkan freebuds'larını(Huawei Freebuds 3) öneririm.Bi alıcı gözle bakmanızı tavsiye de ederim ayrıca

Wolvi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçeniz ne kadar ?
Belirlediğim bir fiyat sınırı yok. Siz bildiğiniz kaliteli kulaklıkları yazabilirsiniz ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar,
Eğer bütçeniz çok ise, huawei'nin en son çıkan freebuds'larını(Huawei Freebuds 3) öneririm.Bi alıcı gözle bakmanızı tavsiye de ederim ayrıca
Bu ürünü kullanıyorsanız anc özelliğinden memnun musunuz ? Kişisel hijyen açısından deneme şansım olmuyor. O yüzden fikirleriniz benim için önemli ??

Reaksiyon puanı
19
Belirlediğim bir fiyat sınırı yok. Siz bildiğiniz kaliteli kulaklıkları yazabilirsiniz ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürünü kullanıyorsanız anc özelliğinden memnun musunuz ? Kişisel hijyen açısından deneme şansım olmuyor. O yüzden fikirleriniz benim için önemli ??
Kullanmıyorum fakat ben de alıcaktım bu yüzden çok forum gezdim, çok yorum okudum ve bi o kadar da inceleme videosu izledim.Hijyen konusunda da sizin kullanımınıza bağlı.Her cihaz için geçerli

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Sınırınız yoksa AirPods Pro öneririm.
Ayrıca Hakkı Alkan'ın incelemesine de buradan bakabilirsiniz:

Wolvi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sınırınız yoksa AirPods Pro öneririm.
Ayrıca Hakkı Alkan'ın incelemesine de buradan bakabilirsiniz:
Bu videoyu daha önceden izlemiştim ama uzun süreli kullanımda memnun kalıp kalmadığını belirtmedi. AirPods Pro için iyi diyorlar ama ANC özelliği konusunda net yorumlar bulamadım. Bazıları çok iyi derken bazıları da hiç beğenmiyor.

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Bu videoyu daha önceden izlemiştim ama uzun süreli kullanımda memnun kalıp kalmadığını belirtmedi. AirPods Pro için iyi diyorlar ama ANC özelliği konusunda net yorumlar bulamadım. Bazıları çok iyi derken bazıları da hiç beğenmiyor.
O zaman bunu sizin bir yerde deneyip almanız lazım.
Kulaküstü olur derseniz daha iyi bir öneri sunabilirim.

Wolvi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman bunu sizin bir yerde deneyip almanız lazım.
Kulaküstü olur derseniz daha iyi bir öneri sunabilirim.
Kişisel hijyen açısından kulak içi kulaklıkları denemek mümkün olmuyor. O yüzden biraz tavsiye üzerine almak gerekiyor. Türkiye’de fazla seçenek bulamadım. Kulak üstü kulaklıkları sürekli yanında taşımam mümkün olmayabilir ama yine de önerilerinizi yazabilirsiniz.

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Ben dün bir kulaklik aldim.. Bir kac aydir tinnitus'dan cekiyorum (aman dikkat edin). Calisma arkadasim noise cancelling özelligi olan kulaklarindan bahsetti, tinnitus icin iyi olur dedi. Sonra kendi kulakligini verdi bir gün denedim (bose quitcomfort 35 ii), gayet güzel kulaklik sesi cok güzel kesiyor, kalitesi güzel. Ama internette arastirdigim kadariyla herkesin en cok begendigi kulaklik sony wh-1000Xm3 modeli. Mediamarkt'a gidip denedim kulaklik inanilmaz. Dis seslerin cogunu cok iyi kesiyor, insan seslerini de baya bir azaltiyor bazen hic duyulmuyor. Zaten müzik acinca tamamen ortam sessiz. Calisma ortamim bazen cok gürültülü olabiliyor. Bu kulaklik hayat kurtarici.

Yorumlara bakarsan, insanlar baya begenmis bu kulakligi ve sokakta vs sürekli kullaniyorlar. Gidip incelemeni tavsiye ederim.

ben 1600 tl'ye aldim yurtdisindan. Türkiye'de fiyat 1900'e düsebiliyor zaman zaman. suan en ucuzu 2200 tl

edit: bu kulakligin kulaklik ici versiyonu da var. Disari cok sik gitseydim onu alirdim.. Ama is yerinde benim kullandigim kulaklik gayet iyi.

bunun fiyati da 1300 tl. Asagi yukari yurtdisi ile ayniya geliyor fiyati.