Öneri Kablosuz Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Selamlar. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulak üstü veya kulak içi fark etmez ama type c kablosu ile şarj edilen kablosuz kulaklık arıyorum. Fiyat bandım 750-1000 arası. Akg n700nc aslında tam istediğim tarzda bir kulaklık ama Micro ucb ile şarj olması ekstra kablo taşıma yükünü getirdiği için beni arada bırakıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Bütçenizi bir tık aşıyor ancak Sony WF-1000XM3'e bakabilirsiniz. 1.090₺ gibi bir fiyata bulabilirsiniz.

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bütçenizi bir tık aşıyor ancak Sony WF-1000XM3'e bakabilirsiniz. 1.090₺ gibi bir fiyata bulabilirsiniz.
Evet baktım da onun suya direnci yok. Tere yağmura kadar da olsa dayanabilmesi lazım benim için. Önerin için sağol ama.

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Jabra Elite 75T tavsiye ederim.
Trendyolda yurt dışından 450 TL ye geliyormuş fiyat olarak harika ama üniversite öğrencisiyim ders çalışırken kulaklığımı takıp dünyadan soyutlanmak istiyorum. Ses seviyesini çok arttırmak dışarıdan sesi engelliyor ama o da beni rahatsız ediyor. Anc olsaydı gerçekten çok iyi olurdu ama teşekkür ederim.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Trendyolda yurt dışından 450 TL ye geliyormuş fiyat olarak harika ama üniversite öğrencisiyim ders çalışırken kulaklığımı takıp dünyadan soyutlanmak istiyorum. Ses seviyesini çok arttırmak dışarıdan sesi engelliyor ama o da beni rahatsız ediyor. Anc olsaydı gerçekten çok iyi olurdu ama teşekkür ederim.
Kulaklığı kullanıyorum ANC özelliği var.

Yurtdışından 450₺ fiyat... o işte bi gariplik var. Onu iyice bir teyit etmek gerekir.

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Kulaklığı kullanıyorum ANC özelliği var.

Yurtdışından 450₺ fiyat... o işte bi gariplik var. Onu iyice bir teyit etmek gerekir.
Epey ve youtube üzerinden baktım orada olmadığı yazıyordu ama model isminden emin misiniz?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Epey ve youtube üzerinden baktım orada olmadığı yazıyordu ama model isminden emin misiniz?
Evet eminim. ANC özelliği sonradan güncelleme ile geldi. Gayet stabil çalışıyor.
Hatta ben onu kullanmıyorum bile pek, dışarıyla alakamı kestiği için.
Ben daha ziyade hear through özelliğini kullanıyorum.

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
O zaman ben bunu burdan alırım ya gerçekten de çok uygun.
Evet eminim. ANC özelliği sonradan güncelleme ile geldi. Gayet stabil çalışıyor.
Hatta ben onu kullanmıyorum bile pek, dışarıyla alakamı kestiği için.
Ben daha ziyade hear through özelliğini kullanıyorum.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
O zaman ben bunu burdan alırım ya gerçekten de çok uygun.
Ben o fiyata pek güvenemedim kardeş açıkçası. Kulaklığın yurtdışı site fiyatı 100$ civarı.
Replika olabilir.

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Ben o fiyata pek güvenemedim kardeş açıkçası. Kulaklığın yurtdışı site fiyatı 100$ civarı.
Replika olabilir.
Evet ben de güvenmedim ama aldım yine de gelsin uygulamasıyla denerim replika falansa yollarım geriye buds live alırım herhalde

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Aldığım jabra elite 75t sahte çıktı arkadaşlar Trendyola bildirdim biz sahte ürün satmayız dediler neden sahte olduğunu, süreci cimere şikayet olarak ilettim şimdi de kulaklığı iade edicem. Yine ucuz et yine yavan yahni.