Ailem Bana PC almıyor nasıl ikna edebilirim

Bu konuyu okuyanlar

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
orta halli dielim bazen babamın pc alacak gücü oluyor bazen olmuyor ama ben gücü olunca istiyorum ama gene nafile
O zaman para sıkıntısı da olmadığını varsayalım. Baban sigara falan kullanıyor mu? Ya da baban en çok neye para harcar?

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
sigortaya para vermiyor en çokta günde bir paket sigara içer 15 yıldır içiyor ve bırakamıyor
O zaman bu bilgiden sorunu çözebiliriz. Daha önce sigaranın zararlarından bahsedip, sigara içen ve içmeyen kişilerin akciğerlerini karşılaştıran görselleri gösterdin mi?

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
O zaman bu bilgiden sorunu çözebiliriz. Daha önce sigaranın zararlarından bahsedip, sigara içen ve içmeyen kişilerin akciğerlerini karşılaştıran görselleri gösterdin mi?
şaka mı yapıyorsun doktora bile gitti herşeyin farkında ama olmuyor bırakmıyor hem zaten bıraksa bana o parayla pc mi alacak :(

Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar öncelikle bizim evde kararları sadece babam verir ve ben bilgisayar istiyince hep oyun oynarsın diye düşünerek beni reddediyor maddi açıdan bazen musait oluyor bazen olmuyor ama müsait olunca diyorum yine olmaz diyor ne yapmalıyım yardımcı olun
sürekli beni oyun oynuyor sanıyor ve bu arada babam oyun oynamamı hiç istemez hep ders ona göre haftada 1saat felan oynayabilirsem oynarız
bazen o bile olmuyor bilgisayarda hiçbir şekilde bir oyun yok zaten kendide kontrol ediyor
pc zaten berbat anca 1 ayda bir veya ahftada bir minecraft yükliyom 1 saatliğine sonra geri siliyom
sizce nasıl ikna edebilirim
bizimkiler de öyle valla aşırı dandik bi laptop kullanıyorum 5.000 TL olmasına rağmen hiçbir oyunu kaldıramıyor delirince sürekli vuruyorum valla yine de benim peder de almıyor

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
bizimkiler de öyle valla aşırı dandik bi laptop kullanıyorum 5.000 TL olmasına rağmen hiçbir oyunu kaldıramıyor delirince sürekli vuruyorum valla yine de benim peder de almıyor
gene seninki 5000 tl satsan 3000e satarsın minimum benimki 1000 tl lik laptop oda 2.el
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar son sözü bırakıyorum dahada kimse mesaj yazmasın
zaten benim bu konuyu açmam sıkıntı kendi mesleğimi elime alana kadar
asla iyi bir bilgisayarım olmayacak bunu bende daha çok siz biliyorsunuz okudunuz zaten yorumları
zaten bir kerede iyi bir cihazım olsa şaşarım
telefonumda dandik zaten casper via e3
olmayacak diyorum konunun son mesajını bırakıyorum hadi eyw

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
birkaç tane online derse girme pc çok yavaş giremiyorum diye bak nasıl hemen en kralından alır

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bilgisayarla uğraştığında ekran kaydı al o kaydı babana göster kasıp kasmadığını anlar

İkna olmamaya devam ederse yapacak birşey yok