Ahmet Şık'ın Kitabı İndirme Rekoru Kırıyor

Bu konuyu okuyanlar

maxpayne1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalandan kim ölmüüş.... çamur at izi kalsın
Yemezler bu kitap numaralarını millet uyandı...

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya buradan da mı kaldırdılar biraz önce okuyordum sayfayı yeniledim buna izniniz yok diyor.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Savcilik soruşturma da başlatmış, bir kaç sitede direk indirme linkleri de var araştırmacı arkadaslara başarılar.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Google Dokümanlar biçiminde olmayan dosyaları görüntülemek veya indirmek için belirlenen bant genişliği sınırına eriştiniz.

gmail hesabım açık olduğu halde bu uyarı çıktı.

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
indiren varsa özel mesaj olarak link atabilirmi :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Pkklı itlerden bazıları yüklemiş hotfile sitesine. (Sözde kürdistan bayrağını falan da atmışlar içine oradan biliyorum.)

Ergenekon örgütü gibi yalandan da ölen olmamış duyduğuma göre.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ewowinds link vermiş, ahmetbiziz wordpress com adresinden de bulabilirsiniz.

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer indirmek isterseniz sayfaları resim halinde bu siteden verilen linkten indirdim. eğer bir problem olmazsa(forum kuralları, hukuki meseleler vs.) isterseniz bir upload sitesine upload edebilirim.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Eğer indirmek isterseniz sayfaları resim halinde bu siteden verilen linkten indirdim. eğer bir problem olmazsa(forum kuralları, hukuki meseleler vs.) isterseniz bir upload sitesine upload edebilirim.
her şey olabilir burası Türkiye sen yine de upload etme. Torrent sitelerine dahil kitap düşmüş durumda kitaba ulasmakta sorun yaşanacağını zannetmiyorum su saatten sonra.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
İndirenleri de ergenekondan içeri alırlar şimdi aman aman Türkiye de özgürlük ne gezerki indirene de bişey olmasın

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
İyi sallamışlar. Her zaman ki yalanlar işte. Bi yerde hem 28 şubatı deteklemiş diyor, sonra da 28 şubatçılar yüzünden ülkeyi terk etti.

Bazı yerlere de Soner abisi müdahale etmiş belli

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

Teorik olarak burada kitaba erişmiş herkes terör örgütüne yardım ve yataklık etmekten zan altında. Kitapla ilgili yorum yapabilen kişileri buradan tebrik etmek istiyorum, 300 sayfaya yakın, hızlı hızlı okumuşsunuz. Bu bir rekor olabilir. Neyse önemli olan 21. yüzyılda yasakçı Orta Çağ zihniyetinin yaşamayacağı, barınamayacağıydı. Bunu da hep birlikte ispat etmiş olduk. Hah tabii Salman Rüştü'nün bir kitabı olsa yukarıda yorum yazanlardan yayınevi basmaya gidecekler de olabilir elbette ama bizimki gibi iki buçuktan üçüncü dünya ülkelerinde elimizdeki hak ve özgürlüklerle yetinmek durumundayız.

...ama merak etmeyin, Silivri hepimizi almaz. ;)

Güzel günler dilerim.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Demokrasi ve özgürlükleri genişletecekleri yerde çıkmamış bir kitabı toplatanlar,insanların düşünme ve fikirlerini yayma hakkını ellerinden alanlar,ülkeyi darbe dönemlerine çevirenler utansın.Hükümet bu tamamen yargının elinde diyor.Ama benim de karşı çıktığım başörtüsü veya parti kapatma gibi durumlarda yargıya demediklerini bırakmadılar.Bu gün Türkiye'de her şeyde söz sahipleri kendileri ama yaptıklarına bakın.28 Şubatı bu gün kendileri gibi olmayanlara yaşattırıyorlar.O darbe döneminde bir İHL'li olarak çık çektim ama başkaları da aynı duruma düşsün istemiyorum.Kim yaparsa yapsın demokrasi ve özgürlük bazı zihniyetlere rağmen gelişecek.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Selamlar,

Teorik olarak burada kitaba erişmiş herkes terör örgütüne yardım ve yataklık etmekten zan altında. Kitapla ilgili yorum yapabilen kişileri buradan tebrik etmek istiyorum, 300 sayfaya yakın, hızlı hızlı okumuşsunuz. Bu bir rekor olabilir. Neyse önemli olan 21. yüzyılda yasakçı Orta Çağ zihniyetinin yaşamayacağı, barınamayacağıydı. Bunu da hep birlikte ispat etmiş olduk. Hah tabii Salman Rüştü'nün bir kitabı olsa yukarıda yorum yazanlardan yayınevi basmaya gidecekler de olabilir elbette ama bizimki gibi iki buçuktan üçüncü dünya ülkelerinde elimizdeki hak ve özgürlüklerle yetinmek durumundayız.

Güzel günler dilerim.
Kapı çaldı abi ama açmıyorum. :D

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Yasakçı zihniyet her zaman yasakladığı materyale karşı ilgiyi arttırır ve bu da kanıtı. Yayınlanmamış bu kitabın ilk sayfalarını okudum ve piyasada malum şahsa karşı bundan daha eleştirel kitaplar olmasına rağmen neden hedef seçildiğini anlayamadım açıkçası ama sanırım Ahmet Şık' ı bir şeyler ile suçlamak için olsa gerek. "Taraf olmayan bertaraf" olur sözünün vuku bulduğu bir vaka...

egemen2727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de,okumayı sevmeyen bir toplum olduğumuzu söylerler. Halt etmiş söyleyenler... Basılmamış kitabı bile okuyoruz... Var mı böyle okuma sevdalısı bir toplum. Link edin:Öpülesi bir toplumuz.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Selamlar,

Güzel günler dilerim.

Ergenekon terör örgütü bu ülkenin bir gerçeği. Zaten mesele kitap ve içeriği değil. Kitabın ve içeriğinin oluşmasında Ergenekon’un bakmağının olması. Bu ülkede, özgürlüklerini bir kitabın basılıp basılmadığına bakarak karar vermemek,sonrada kitabın basılması üzerinden bir karamanlık gösterisi yapmak;derken sanal dünyada yayınlanmasını "21. yüzyılda yasakçı Orta Çağ zihniyetinin yaşamayacağı" şeklinde bir analiz yapmak "iki buçuktan üçüncü" sınıf bir özgürlük anlayışına sahip olduğunuzu gösterir.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Ergenekon terör örgütü bu ülkenin bir gerçeği. Zaten mesele kitap ve içeriği değil. Kitabın ve içeriğinin oluşmasında Ergenekon’un bakmağının olması. Bu ülkede, özgürlüklerini bir kitabın basılıp basılmadığına bakarak karar vermemek,sonrada kitabın basılması üzerinden bir karamanlık gösterisi yapmak;derken sanal dünyada yayınlanmasını "21. yüzyılda yasakçı Orta Çağ zihniyetinin yaşamayacağı" şeklinde bir analiz yapmak "iki buçuktan üçüncü" sınıf bir özgürlük anlayışına sahip olduğunuzu gösterir.
Nasıl bir örgüt bu hayali mi yoksa iftiralarla suçlanmış bir örgüt mü? Mesele kitap ve içeriği değil de ne o zaman sayfa düzeni mi?
Kendi ağzıyla demiyor muydu ne manşetlere karıştık ne düşüncelerine? Eeee bu ne o zaman?
Dokunan Yanar....

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Millet olarak ne kadar garibiz Hayatında 1 kitap okumamış adam Sırf bu magazinsel olduğu için böyle bir kitabı okumaya kalkıyor Herşeyden önce bu haber yapılmalı Ne kadar garip...

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
"Dokunan yanar" başlığını atan da hükümet yani size göre..

Arkadaşlar biraz gerçekçi olalım ya. Tarihsel hadiseleri hemen unutmak gibi bir adetimiz var. Sen hayali olduğunu ileri sürüyorsun, iftira atıldığını söylüyorsun. Peki senin kanıtın ne? Bu soruşturmayı yürüten kişilerin elinde bazı belgeler olmasa o kadar insanı içerde tutturmazlardı. Bol keseden konuşmayalım.

Hangi manşete karışmış bir örnek versene?

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Millet olarak ne kadar garibiz Hayatında 1 kitap okumamış adam Sırf bu magazinsel olduğu için böyle bir kitabı okumaya kalkıyor Herşeyden önce bu haber yapılmalı Ne kadar garip...
Onların tedavisi yok gerçekten. :D

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

"Dokunan yanar" başlığını atan da hükümet yani size göre..

Arkadaşlar biraz gerçekçi olalım ya. Tarihsel hadiseleri hemen unutmak gibi bir adetimiz var. Sen hayali olduğunu ileri sürüyorsun, iftira atıldığını söylüyorsun. Peki senin kanıtın ne? Bu soruşturmayı yürüten kişilerin elinde bazı belgeler olmasa o kadar insanı içerde tutturmazlardı. Bol keseden konuşmayalım.

Hangi manşete karışmış bir örnek versene?
Arkadaş siyasi konular yasak bildiğin gibi... Google'ye en basitinden yaz Fatih Altaylı Manşet Olayı diye çıkan haberlere bak...Belgelere gelirsek, Ergün Poyraz,Hanefi Avcı,Ahmet Şık'ın yazılan kitaplarının kaynaklarını araştır o zaman konuşalım.Ve de Zekeriya Beyaz olayına...