Ah!Windows 7 Ah!

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
5LK senni win7 ye özgü bu sorunlar. Bende ve çoğu kişide yok bunların hiç biri. Kurarken sorun odu heralde

5LK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4,5 ve 8 kesin sorunlar anlamıyor musunuz deneyin ve görün.

eleanor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende sorun var.
En iyi performansa aldım tekrar en iyi görünüme aldım areo peek kullanılmıyor. ?

Nasıl düzeltebilirim.

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
windows seçsini seç uygula sonra tekrar en iyi görünüme al:D

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
hiç bi sorun yok :D ayrıca xp den nefret etmeye başladım :D xp kuruluyken pc donuyo.. win7 de hiç donma olayı yok :D xp de donunca reset atmam gerekiyo ama :D win7 de aslaa :D böyle birşey yok :) thanks microsoft. :D

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
genellikle sorunların çoğu explorer kaynaklı. Kur firefoxu rahat et. Explorere prim vermeyin arkadaşlar.

Quadro

Doçent
Reaksiyon puanı
4
xp kullanıcısıyım .. ama 7 kullanıcılarının hiç birinden böyle şeyler duymadım garip :D

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
genellikle sorunların çoğu explorer kaynaklı. Kur firefoxu rahat et. Explorere prim vermeyin arkadaşlar.
evet explorer kaynaklı ama internet explorer değil windows explorer kaynaklı çok komiksin windows explorer dosya gezginidir hatırlayım:D

setcom_2000

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internet explorer in açılışa gelmesi makinende trojan olduğunu gösteriyor. kaspersky internet security gibi bir yazılım ile komple bi tarama yaptır.

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
hiç bi sorun yok :D ayrıca xp den nefret etmeye başladım :D xp kuruluyken pc donuyo.. win7 de hiç donma olayı yok :D xp de donunca reset atmam gerekiyo ama :D win7 de aslaa :D böyle birşey yok :) thanks microsoft. :D

5 senedir format atmadan xp kullanıyorum.Donup kilitlendiği sayılıdır :D

cnr22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende win7 kullanıyorum gayet güzel bence 1 - tarafı var uzun süre nette kalınca explorer kilitleniyor yada yavaşlama oluyor :)

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bu şikayetlerin hiç biri olmuyor bende.tıkır tıkır çalışıyor.bence arkadaşın problemi pc sisinin eski yada diğer anlamı tek çekirdekli olmasındandır oda değilse düzgün bi iso bulamamıştır...win 7 şu an süper bence...

TugiForum

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Adam başından beri dalga geçiyor hala yardım eden var :D