Ağ Üzerinden Program Kontrol

pasur

Üyecik
merhaba,

işyerimde küçük bir ağım bunlarıda kontrol eden bir de ana bilgisayar var.bu ana bilgisayardan diğer herhangi bir bilgisayarlardaki .exe yani çalışabilir dosyaların çalışmasını engelleyebileceğim bir uzaktan kontrol programı arıyorum.

ilginize ve yorumlarınıza şimdiden teşekkürler...

uma350

Profesör
yani belki saçma olabbilir ama bu internet kafelerdeki akınsoft tarzı yazılımlar işe yaramaz mı ?
Bildiğim kadarıyla usbleri falan kapatabiliyorsunuz kullanımını , belki bu tarz bir işe de yarayabilir.
Bir fikir sadece :)

pasur

Üyecik
uma350 onunla olmaz bildiğim kadarıyla onunla bütün client olarak kullanılacak bilgisayarlar da yasaklıyor yani programa yasak konulunca hepsinde kapanıyor bana istediğim bilgisayarda kapanmasını sağlayan program lazım.

umarım cümlem karışık olmamıştır :)

ck-xe

Dekan
Faronics Anti-Executable'yi deneyebilirsin. Bildiğim kadarıyle sadece istediğin uygulamaların çalışmasına izin veriyor.

hkncnr_ist

Üyecik
dostum radmini deneyebilirsin. crackli bişiy bul. senin makineyi yönetici yaparsın diğer makinelere client kurarsın.. yalnız o makinelerin ip'lerini bilmen lazım.

Qbilay

Asistan
merhaba,

işyerimde küçük bir ağım bunlarıda kontrol eden bir de ana bilgisayar var.bu ana bilgisayardan diğer herhangi bir bilgisayarlardaki .exe yani çalışabilir dosyaların çalışmasını engelleyebileceğim bir uzaktan kontrol programı arıyorum.

ilginize ve yorumlarınıza şimdiden teşekkürler...

Merhaba ana bilgisayarin isletim sistemi hakkinda bilgi verebilir misin?

BKELESH

Üyecik
Desktop Central Free Windows Tools
Yukarıdaki program ile bilgisayarların Tool Bar kısmını açarak programları kapatabilirsin. Ama genel olarak bir engelleme yapmıyor.Anlık kapatabilirsin. Ayrıca birkaç özelliği daha var..