Ağ Üzerinden Program Kontrol

Bu konuyu okuyanlar

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,

işyerimde küçük bir ağım bunlarıda kontrol eden bir de ana bilgisayar var.bu ana bilgisayardan diğer herhangi bir bilgisayarlardaki .exe yani çalışabilir dosyaların çalışmasını engelleyebileceğim bir uzaktan kontrol programı arıyorum.

ilginize ve yorumlarınıza şimdiden teşekkürler...

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
yani belki saçma olabbilir ama bu internet kafelerdeki akınsoft tarzı yazılımlar işe yaramaz mı ?
Bildiğim kadarıyla usbleri falan kapatabiliyorsunuz kullanımını , belki bu tarz bir işe de yarayabilir.
Bir fikir sadece :)

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uma350 onunla olmaz bildiğim kadarıyla onunla bütün client olarak kullanılacak bilgisayarlar da yasaklıyor yani programa yasak konulunca hepsinde kapanıyor bana istediğim bilgisayarda kapanmasını sağlayan program lazım.

umarım cümlem karışık olmamıştır :)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Faronics Anti-Executable'yi deneyebilirsin. Bildiğim kadarıyle sadece istediğin uygulamaların çalışmasına izin veriyor.

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
netop school kullanabilirsiniz

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim başka önerilerinizde olursa çok güzel olur...

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
netop school kullanabilirsiniz

netop programı sadece interneti engellebiliyor ben diğer başka program ekleyemedim kullanan varsa bilgilendirirse veya başka program önerecekler olursa sevindirici olur,

önerilerinize şimdiden teşkkürler...

hkncnr_ist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum radmini deneyebilirsin. crackli bişiy bul. senin makineyi yönetici yaparsın diğer makinelere client kurarsın.. yalnız o makinelerin ip'lerini bilmen lazım.

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum radmini deneyebilirsin. crackli bişiy bul. senin makineyi yönetici yaparsın diğer makinelere client kurarsın.. yalnız o makinelerin ip'lerini bilmen lazım.

ilgine teşekkürler bir deneyeceğim...

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

programı buldum ama çözemedim....içerisinde .exe eklebileceğimiz bir bölüm bulamadım...

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
merhaba,

işyerimde küçük bir ağım bunlarıda kontrol eden bir de ana bilgisayar var.bu ana bilgisayardan diğer herhangi bir bilgisayarlardaki .exe yani çalışabilir dosyaların çalışmasını engelleyebileceğim bir uzaktan kontrol programı arıyorum.

ilginize ve yorumlarınıza şimdiden teşekkürler...

Merhaba ana bilgisayarin isletim sistemi hakkinda bilgi verebilir misin?

BKELESH

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Desktop Central Free Windows Tools
Yukarıdaki program ile bilgisayarların Tool Bar kısmını açarak programları kapatabilirsin. Ama genel olarak bir engelleme yapmıyor.Anlık kapatabilirsin. Ayrıca birkaç özelliği daha var..