Ağ Üzerinden Dosya Paylaşımı ve chat uzaktan Yardim

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar internet siz ağ üzerinden chat ve ya dosya paylaşımı yapan bir program var mi? Windows da desteklerse super olur. İçinde uzaktan yardim da ols tadından yenmez :) boyle bir program arıyorum bilen duyan var mi?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Arkadaşım Lan Messenger isimli bir program var linux sürümüde var ama internet bağlantısı olmadan kullanılayormu bilmiyorum..
Softros Lan Messenger programı ücretli deneme sürümüde var internet bağlantısı olmadan ağ üzerindeki bilgisayarlarla meseajlaşabilir dosya paylaşımı yapabilir tarayıcı üzerinden ağdaki bilgisayarlara girebilirsin ama linux dürümü mevcutmu bilmiyorum..

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Eğer mail adresi hotmail ise artık sadece Skype kullanarak yazışabilirsin diğer programlar artık işe yaramıyor hotmailde. Alternatif olarak hexchat var oda açıp chatleşebilirsin ayrıca dosya da gönderebilirsin

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar eski sürümlerde vardi diye hatirliyorum. Bilgi işlemcilerin kullandığı bir program vardı ornek muhasebeci yazıcı yazmiyor diyordu ağdan adam bağlanıp yapıyordu tüm şirket pcleri görünüyordu. Aradığım daha çok boyle birşey şirket gmail kullanıyor :)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar eski sürümlerde vardi diye hatirliyorum. Bilgi işlemcilerin kullandığı bir program vardı ornek muhasebeci yazıcı yazmiyor diyordu ağdan adam bağlanıp yapıyordu tüm şirket pcleri görünüyordu. Aradığım daha çok boyle birşey şirket gmail kullanıyor :)
Senin amacın ağdan yazıcı bağlamak mı eğer öyleyse cups ile yapabilirsin yada samba kullan

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Yok amacım pc başında ki ile chat Tarzı Konuşmak word Excel dosyalarını göndermek