Adsl Hızım Yerlerde Sürünüyor

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Ne bela birşeymiş.. download hızı yerlerde saniyede 12 kb.. sağolsun ttnet 12 sene önceki hızımı hatırlatıp nostalji yaptırdı bana. Dial up bağlanti gibi farkı yok.. Alternatif yok mu arkadaşlar.. Şu an duymuyorsunuz ama çok pis sövüyorum bu ttnet ş...sizlerine..

Ben de çıldırmak üzereyim. Zamunda'dan 800 kb/s ile indirdiğim torrentler şu an 30 kb/s ile iniyor. Sabrımızı mı deniyorlar acaba?

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
netlimitsize geçen arkadaşlar neden şuanda şikayet ediyorlar anlamış değilim arkadaşlar siz bu tarifeye geçerken bu tarifenin 15 gb tan sonra 512 düşeceğini bilmiyormuydunuz evet şimdiye kadar bu hızları düşürmemelerinin nedeni tamamen ttnet çakallığı idi yoksa sistem oturmaması felan değil önce milleti bu hızlar düşmüyor diye çektiler tarifeye şimdide başladılar düşürmeye bence şikayet etme hakkınız yok tarifeye geçerken şartları biliyordunuz.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
evet arkadaşlar netlimitsizde 512 yi kabul ediyoruz son zamanlarda durmadan telefon geliyor işte 2 yıl garanti verirseniz şu kadar ay şu kadar veriyorsunuz diye ulan adama sorarlar siz bana doğru dürüst hizmet veriyorusunuzda benden 2 yıl garanti istiyorsunuz şu yeni tarifaler bakalım ne kadar etkili olacak olmazsa elveda ttnet

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
2 mb sınırsız 64 tl
4 mb sınırsız 83 tl
Battık...
1 mb te talim artık bundan sonra....

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
netlimitsize geçen arkadaşlar neden şuanda şikayet ediyorlar anlamış değilim arkadaşlar siz bu tarifeye geçerken bu tarifenin 15 gb tan sonra 512 düşeceğini bilmiyormuydunuz evet şimdiye kadar bu hızları düşürmemelerinin nedeni tamamen ttnet çakallığı idi yoksa sistem oturmaması felan değil önce milleti bu hızlar düşmüyor diye çektiler tarifeye şimdide başladılar düşürmeye bence şikayet etme hakkınız yok tarifeye geçerken şartları biliyordunuz.
ayynen!:cursing: BUNU BİLEREK YAPTILAR. asıl hız düşürmeli tarifeleri şimdi koyacaklar ve zannetmeyin ki eskisi gibi hızınız düşmeyecek!!! bunların hepsi bir çakallıktan ibaretti!!!
LANET OLSUN SANA TTNET

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar yavv ayda 50 tl ye 8 megabit intenet hakkımız değilmi yavvv eğer hakkımız değilse kalkalım hepimiz intihar edelim yavvv... Dünya nerde biz 512 ile internete bağlanacağız.. Olacak şeymi yaaa... Paramızın karşılığını alamıyoruz... 50 tl nin karşılığı 512 kb internetmi???? yazık valla...

Aynen kardeşim, çok haklısın.:(

jeuq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var.Arayıp sordum 15 gb aşımı dolayısıyla hızınız düşmüş diye
cevap vediler:thumbdown:...

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dua edelim de yeni paketler biran önce gelsin yoksa netlimitsiz kullanıcıları olarak resmen aglıyacaz. Şuan yeni pakette 16mb 50gb kotalı olan hoş duruyor birçok kiş tarafından 8mb netlimitsize alternatif olacaktır

ByMoGoL®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bendede aynı durum var.Speedtest'ten test yaptırdım max 80 kb ile download gördüm.Mecburuz bundan sonra.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
2 saatte indirdiğim dosyayı 5 günde indiriyor bu hızla şimdi max 52 kb gördü 400altına düşmüyordu

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ben 1 mbit sınırsız internet kullanıyorum. Gece saat 4 ten sonra saat 7 ye kadar internet bağlantım kopuyor ve bağlantı hızımda düşüş yaşıyorum. Sorun var bu aralar sanırım.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sorun falan yok bu arlar ttnet toptan kesim yapıyo kurban bayramı öncesi :)
8mbitNetLimitsiz kullanan arkadaşlara ben dahil geçmiş olsun.
1mbit sınırsıza geçmekten başka çarem kalmadı...
bu arada ttnet çakallığı ile ilgili bi fıkra çarptı gözüme :) Kelime oyunu bile benziyor.

Iki iskocyalı kasabada bir tiyatro acmislar, fakat iskoclar malum cok cimri, kimse para vermek istemediginden her gun sifir cekiyorlarmis. Bakmislar olacak gibi degil, dusunmusler ne yapalim ne edelim diye. En sonunda birinin aklina bir fikir gelmis.Ertesi gun her tarafa ilanlar asiliyor.
"Cumartesi gunu tiyatromuza giris bedavadir."
Kasaba halki bedavayi bulmus kacirir mi. Cumartesi gununu. Tiyatro ful cekmis, bizimkiler mukemmel bir oyun sergiliyorlar. Herkes ayakta alkisliyor. Oyun bittikten sonra kasaba halki cikisa dogru yonelmis ama ne gorsunler ? Kapilar kilitli ve su yazi yaziyor :
"Çıkış 10 sterlin"

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Şu sıralar Türkiye genelinde yenileme çalışmaları var. Sabır biraz daha.. .

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bende bu ay yeni geçtim netlimitsize diyordum bende sömürürüm millet gibi ama nasip değilmiş :)

Şuan kotam 12 gb eğer durum böyle olmasaydı 120 gb olabilirdi :(

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Şu sıralar Türkiye genelinde yenileme çalışmaları var. Sabır biraz daha.. .
abicim sizin TTNET ile bi bağınız var biliyorum, biara bi konuda görmüştüm sizin moderatörlerden sanırım biri yeni hediyeleri kampanyaları falan deneyip fikirlerini sunacaktı TTNETe . yanlış hatırlamıyorsam böyle bişey vardı.
bence siz moderatörlerin hazır tarifeler yeni çıkacakken bişekilde bu işe bi el atmanız lazım.
shiftdelete.net GİBİ BÜYÜK BİR TEKNOLOJİK SİTENİN Bİ ROLÜNÜN OLMASI ŞART BU İŞLE DAHA İLGİLİ BAŞKASI YOK SİZ VARSINIZ...:wink:

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
15 GB kota olayı uygulamaya konulmuş. Artık herkezde 15 gb sonrası hız düşüyor.
15 GB kota Eylül'de 25 GB'a çıkarılabilir.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
15 GB kota olayı uygulamaya konulmuş. Artık herkezde 15 gb sonrası hız düşüyor.
15 GB kota Eylül'de 25 GB'a çıkarılabilir.

en az 100gb konması lazım ki o da yetmez illa koyacaksa oda
yoksa adı SINIRSIZ olan bi pakate SINIR koymak nasıl bir çelişkidir.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
şuan ben başkasının internetinden çalıyorum 6 mb hızı sağolsun:D,onun internetine girdiğimi nasıl anlar çaldığım kişi ?

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ekranalntsn.png

arıyorum adamlar cevap vermiyor 8 MB İnternetim var

valla bende vodafone 8 tl aylık sınırsız kullanıyorum seninle aynı değerlerim:yes:

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ttnette sorun mu var acaba bir haftadır internet hızım düşüyor. 1 mbit sınırsız internet kullanıyorum ama sonuç ortada...

balant.jpg

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
valla bende vodafone 8 tl aylık sınırsız kullanıyorum seninle aynı değerlerim:yes:
ewt ben de vodafone aylık 8 tl sınırsız kullanıyorum hiç kesinti olmuyor hızı bana verdikleri gibi enazından neye para verdiğimizi biliyoruz.. verdiğim paranın karşılığını alıyorum..:flowers:

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70

Bende kullanmıştım 1 ay.Gerçekten çok güzel özellikle bluetooth aktarım hızı yüksek bir telefon kullanırsanız aktarım hızınız 50 kb hatta daha yükseklere bile çıkabiliyor.Belki video çok rahat izlenmiyor ama işinizi fazlasıyla gördüüğü kesin..! Hem istediğiniz yerde internete girmenin keyfini yaşıyorsunuz.Çok hoşuma gitmişti tatilde kullandım bol bol ama artık eve döndük evde net olduğundan kullanmıyorum şimdi.Denemeyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim..

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bende kullanmıştım 1 ay.Gerçekten çok güzel özellikle bluetooth aktarım hızı yüksek bir telefon kullanırsanız aktarım hızınız 50 kb hatta daha yükseklere bile çıkabiliyor.Belki video çok rahat izlenmiyor ama işinizi fazlasıyla gördüüğü kesin..! Hem istediğiniz yerde internete girmenin keyfini yaşıyorsunuz.Çok hoşuma gitmişti tatilde kullandım bol bol ama artık eve döndük evde net olduğundan kullanmıyorum şimdi.Denemeyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim..
ewt bende şiddetle tavsiye ederim TTNETİN LOTO MİSALİ SÜRPRİZ UYGULAMA VE FATURALARINDAN sıkıdıysanız. 30kb/sn istediğim siteye habere teknolojiye eriştirir. ben download yapmam. şimdi TTNET i terkettim
zaten ttnetin bana verdiği 100kbsn 55 lirayı buluyordu!:thumbdown:. bende 30kbsn yi 8 liraya çekiyorum ve bunun artısı internet telefonumda olduğu için heryerde internete girebiliyorum dağda ormanda heryerde..
teşekkürler vodafone:flowers:

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Benim internet uçsa ne olur ki? 1 mb... Komedi gibi. Sürekli yerlerdeyiz.