Adsense Vergi Bilgileri ve Adres

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
ARkadaşlar ben zor zulüm bu adsense hesabı açtım.Bilgilerimi girerken adres olarak üniv de okuduğum adresi yazdım.Birde vergi kısmı var.Orayada işletme yazmışım yada seçmişim ne alakaysa.Şimdi adres bilgimi değiştiremiyorum.Vergi kısmı hala işletme.Orasının işletme olması ve adresimi değiştirememem sorun olur mu ?

metin135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız bence daha fazla beklemeyin-işte oyunun sitesi www.goldentowns.com oyun 5 aylık hemen başlayın bence--ilk 3 ayda başlayanlar parayı vurdu bile--oyundaki 1 altın ilk ay 0,75 euro'ydu şimdi 6.5 euro--daha da artıyo

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
benim sizlere bir sorum var konu açamıyorum,konular hemen hemen ilişkili oldugu icin fırsat buldum...Ben adsense hesabı acmak istiyorum,açtıktan sonra benim banka hesabımdan para çekme gibi bi durumu olurmu ? vergi,aylık,yıllık ücret vs.. sonradan cortlamayalım.Bağarttıra bağarttıra ödetirler :D

jadolive3838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen bir sorum olcak cevap bulamadım
şimdi ben adsenseye kaydoldum 5-6 gün oldu adresi falan verdim kanalımda 500-1000 izlenme oluyo ama eve pin kağıdımıdır nedir gelmedi ? pin kağıdı olmadan olmazmış lütfen yardım

TurkuazPrusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
adsenseden daha yeni banlandım hiçbirsey olmaz bu sistemden