Adobe deneme sürümüm bitti lakin hala kullanabiliyorum

Bu konuyu okuyanlar

FatihCavus1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baslıktada belirttiğim gibi adobenın denem surumunu kullanıyordum lakin bitti sag ustte deneme surumunuz bitti diyor lakin hala kullanmaya devam edebiliyorum normal mi?

FatihCavus1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayir normal digil ama kulanin iste
hahhahaah tamam caktırmamda merak ettıgım sey bu denem surumu bitince photosopa bir daha hıc gıremeyecekmıydık yoksa denem surumu kullanımı bitince yıne kullanmaya devam edecek ama ıste bazı kısıtlamalarla mı onnu merak ettım yanı kısaca ben sunada bu uygulamayı hala tum ozellıklerını kullanabılıyromuyum

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
hahhahaah tamam caktırmamda merak ettıgım sey bu denem surumu bitince photosopa bir daha hıc gıremeyecekmıydık yoksa denem surumu kullanımı bitince yıne kullanmaya devam edecek ama ıste bazı kısıtlamalarla mı onnu merak ettım yanı kısaca ben sunada bu uygulamayı hala tum ozellıklerını kullanabılıyromuyum
Hocam programı siz kullanıyorsunuz nereden bilelim asdfg

FatihCavus1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya photosopa gırıyom denem surenız bitmiştir dıye satın alın falan dıyo bende yukarıdan carpıya tıklıyom photosopun ıcıne gırıyomm kullanmaya baslıyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam programı siz kullanıyorsunuz nereden bilelim asdfg
benım ısımı goruyor sadece merak ımdan dolayı nsoruyorum benım photosopda kullandıgım seyde basit birşey bende dedimki benım kullandıgım ıs hafif oldugu ıcın sadece ona mı ızın verıyo dıye

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Kendini ihbar et, hemen düzeltsinler.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Adobeyi yıllarca kullandım normal bir durum , deneme süresi bitsede program açılır , fakat tüm özelliklerini kullanamazsınız .

Bu adobe tarzı programlar için de geçerlidir örneğin şuan corel draw kullanıyorum onunda süresi bitti ama hala çizim vs. yapılabiliyor.

yani normal bir durum , onları kandırdığınızı sanmayın :)