Adil Kullanım Kotasını Protesto

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Galiba sözleşmemi bugün başlatmışım . Eve geldim download yaptım ve 6,550 hız aldım. Sppedtest yaptığımdada 6 küsür çıkıyor sanırım benim adil kullanım yenilenmiş.
Yanılmışım 2 dk sonra hız 1 mbite düştü :(

sefakopan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
buraya yazmaktan korkuyorum ama yazayım bende 8mit limitsiz kullaıyorum 100gb+ downloadı geçmişim ama hala 1 mb ile indiriyor . TTNET 1 sokak ilerde 50 adımlık yer.

Reaksiyon puanı
0
buraya yazmaktan korkuyorum ama yazayım bende 8mit limitsiz kullaıyorum 100gb+ downloadı geçmişim ama hala 1 mb ile indiriyor . TTNET 1 sokak ilerde 50 adımlık yer.

hızının az veya çok olması ttnetin konumuyla alakalı değil.Net e üye olmadan önce telefon numaranı vericeksin Müsteri hizmetleri bölümünden telefonun sinyallere yakın yada yakın olmadığını söylüyorlar.Şahsen bende neti almadan önce bunu yaptım.Ordaki görevli çok yakın yerde oturduğumu söyledi ki bazi an oluyor 10mbit e kadar çıkıyor.Çoğu insan bunu yapmıyor sonra hüsrana uğruyor.İkincisi adil kullanım hakkı piyango gibi birşey.Benim birçok arkadaşım her ay en az 50 gb kullanıyor ve hızlarında düşüş olmuyor.Onlarda senin benim gibi limitsiz ayda 55 lira para bayılan adamlar.Bende ilk 5-6 ay böle bir sorun oluşmadı sürekli aynı hızda indirdim.Şu sıralar yerlerde geziyor hızım.Internetı almadan önce 25 gb akh cok az oldugunu ve 3 oyun indirmede bittiğini müşterini hizmetlerini arayarak söyledim.Müşteri temsilcisi bana başka bir şirketin internet paketini önerdi daha uygun dedi.Yani aslında kısaca şunu dedi sen yeterki bağlat biz her türlü kazanırız zaten (!)

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uydunet olsa bir dakka durmam ama iki sokak ötede var oradan buraya bir kablo çekemediler 3 yıldır söylüyoruz

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Hızım 1mbite düştü ama 480p video takılmadan izliyorum. Ama indirme hızı 1mbit gerçekten az...

Arcade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uydunet olsa bir dakka durmam ama iki sokak ötede var oradan buraya bir kablo çekemediler 3 yıldır söylüyoruz

Sende yine 2 sokak ötedeymiş. Benim hemen arka sokakta gözüküyor (Sitelerinden bakmıştım bir ara ama araştıracağım) ama ne zamandır arayıp söylememize bir türlü çekmediler. Geçenlerde bir arkadaş da arayıp rica etmiş, sokak ya da semtten istek arttığında çekeriz diyorlar, istekleri kayıt altına alıyorlarmış galiba, herhalde belli bir sayıya ulaşınca çekiyorlar. Anlam veremediğim şey çevrede başka yerde yok bildiğim kadarıyla ama buna rağmen arka sokağa nasıl çekmişler anlamadım. Sanırım çalışanlarından birisi felan oturuyordu? :S

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Sabredin 1 gün kaldı... :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
8 saat sonra hız artacak inşallah :)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hızın artması ile beraber 10 15 günlük bir rahatlama sürecine girecek ttnet :mrgreen: 15 gün sonra bu konudan devam etmek üzere :mrgreen:

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hızın artması ile beraber 10 15 günlük bir rahatlama sürecine girecek ttnet :mrgreen: 15 gün sonra bu konudan devam etmek üzere :mrgreen:

Biz bu kafayla gidersek herşeye alışırız ,

Yazıklar olsun teknoloji sitesiyiz diye geçinen tüm sitelere ... 1 gam yüreğiniz yok
Bırakın eleştirmeyi Haber bile yapmadınız şu olayı :hammer:

Ja.McFly

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ya bırak iş ttnette uydunette falan değil. Alın size hayalini kurduğunuz superonline fibernet.

trkylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani şimdi bu gece 00:01 den itibaren tekrar 8 mbitleri görebilecekmiyiz? Umarım bi kelek yapmaz ttnet

feafert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün düşürmüşler benimde hızımı ttnette şikayet kaydı oluşturdum. Yaptıkları resmen tüketiciyi kandırmak Paket sınırsız hız sınırlı . Sözleşmenin örneğini alayım bir dilekçe ile hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum.

blackhbosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık şuna çözüm getirsinler 8mb sabit olsun adil kota buda ne sadece sayılı ülkelerde var ondarın araasına girmek için uğraşıyorlar sanırım ilk beşte biz varız sanırım

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Attım imzayı lanet ttnete hayır ! !

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Herkes çıksın TTNet'den, bu iş kestirmeden bitsin.
Eylem bu tür yapılır.

Baktım dolandırılıyorum, haybeden yaratılan 300 Tl civarında parayı taksitle ödedim.
Ev telefonumu da kapattım.

Alt yapısı olmadan size sunulan yüksek hızlara kanmayın, iptal edin.
Bu kadar basit.
1 Mbit yeter de, artar bile.

enver2121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ttnet ezelden beri zaten soyuyordu bizi şimdi bak adsl 55 tl+telefon 14 tl gittim dedimki kardeşim bu telefona ihtiyacım yok kapatmak istiyorum bu defa dedilerki e ozaman 15 tl daha internet parası vereceksin şu an 69 tl ödüyorum ikisine kapatayım teli kapatayım az ödeyim dedim kapatırsam 1 tl fazla ödüyecekmişim yani bu telefonu öylede böylede ödüyeceksin diyolar paraaz gelmişolmalı şimdide akk koymuşlar sırada ne var aceba çaktım imzamı saygılar

darbe43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnet ve teli kapatırım 90 liralık vallahi billahı sınırsız olan başka bi nete geçerim en mantıklısı bu gibi görünüyo

blackhbosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla belasını versin ttnete neden saldırmıyorlar el atsınlar artık

xetux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes bol keseden atıp tutuyordu yok ben 100gb indirdim yavaşlamadı, yok ben 200'ü geçtim hiçbir şey olmadı !!! Çok iyi oldu Adil kullanım kotasının uygulamaya girmesi.Ben şahsen 99TL 8mbps Smile Adsl sınırsız kullanıcısıyım, hep, arkadaş madem öyle biz enayimiyiz bu kadar para veriyoruz derdim bu yazılanları okurken.Tamam Türkiye'de internet fiyatları çok pahalı ona hiçbir lafım yok.Ama sen anlaşmanı adil kullanım kotası üzerinden yapmışsın, ona göre fiyat ödüyorsun bide utanmadan yok benim hızım düşmedi, yok ben bilmem kaç gb indiriyorum diyerek milletin hakkını sömürüp forumlarda orda burda capsler dahi koyarak bununla övünüyorsun.Kotalar da, hızlar da çok düşük ama adil kullanımın en sonunda hayata geçmesine gayet memnunum !!!!

bizim çok paramız yok diye mağdur mu olalım yani?

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ttnet kullanmayın beyler en güzel cevap bu olur .

xetux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.toowayturkiye.com/ mail attım. Uydudan internet sunuyorlar. Ama fiyatları pahalı ve kotalı internet. Sizde mail atın ki alternatiflerimiz çoğalsın.

Öncelikle iyi günler. Fiyatlarınız çok pahalı uygun değil. Sınırsız, adil kullanım kotası olmayan ve de güzel hızlarda bir internet sunarsanız biz kullanıcılar olarak size yönelebiliriz. Zaten TTnet adsl kabak tadı vermeye başladı, insanlar alternatif olmadığı için mecburen kullanıyor. TTnet bu yüzden kullanıcıları hiç düşünmüyor bile. Bağlantı için gereken ekipman fiyatlarınız da sade vatandaş için çok pahalı. Modem fiyatına veya bedava olarak takılırsa ayrıca süper olur. Böyle bir teknolojiyi şahsen kullanmayı çok isterdim. Kablo olmadan ve uydudan internet kulağa çok hoş geliyor. Eğer kullanıcılar için olumlu kampanyalar yapmaya başlarsanız bizde www.dusukhizahayir.com ahalisi olarak size gerekli desteği sunarız ve firmanıza geçeriz. İyi çalışmalar.

--- Mesaj Güncellendi ---

http://www.toowayturkiye.com/ mail attım. Uydudan internet sunuyorlar. Ama fiyatları pahalı ve kotalı internet. Sizde mail atın ki alternatiflerimiz çoğalsın.

Öncelikle iyi günler. Fiyatlarınız çok pahalı uygun değil. Sınırsız, adil kullanım kotası olmayan ve de güzel hızlarda bir internet sunarsanız biz kullanıcılar olarak size yönelebiliriz. Zaten TTnet adsl kabak tadı vermeye başladı, insanlar alternatif olmadığı için mecburen kullanıyor. TTnet bu yüzden kullanıcıları hiç düşünmüyor bile. Bağlantı için gereken ekipman fiyatlarınız da sade vatandaş için çok pahalı. Modem fiyatına veya bedava olarak takılırsa ayrıca süper olur. Böyle bir teknolojiyi şahsen kullanmayı çok isterdim. Kablo olmadan ve uydudan internet kulağa çok hoş geliyor. Eğer kullanıcılar için olumlu kampanyalar yapmaya başlarsanız bizde www.dusukhizahayir.com ahalisi olarak size gerekli desteği sunarız ve firmanıza geçeriz. İyi çalışmalar.

mailimin cevabı da geldi bu arada az önce.

Edip bey merhaba

Haziran başı itibariyle yeni kotasız ve farklı ödeme seçeneklerini, siz müşteri adaylarımıza sunacağız. Ben sizi zaman zaman gelişmelerden haberdar edeceğim.

Saygılarımla

Burçinhan Doğan
Proje Yöneticisi
Tel : 00 90 312 287 73 00 / 1237
Mobil : 00 90 533 296 83 38
Web :
www.toowayturkiye.com