Adata su650 ssd nasıldır?

eslorex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar. Adata su650 120gb ssd almayı düşünüyorum. Notebook'a takacağız. Ürün nasıldır, kaliteli midir? bilgi verebilir misiniz?Daha önce JamesDonkey ssd baktık ama almayın dediler. Son olarak ssd kalitesi sağlamlığı neye göre belirleniyor? Örneğin okuma yazma hızlarından hariç, chipset vs gibi şeylerde önemliymiş. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Internall

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Hocam almayın, aldırtmayın. Kronik sorunlu bir SSD. :)

eslorex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam almayın, aldırtmayın. Kronik sorunlu bir SSD. :)
Donma kasma mı var?

eslorex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Peki adata mı? James donkey mi? Desem ne dersiniz? ? James donkeyede çöp falan diyorlar. At yerine eşşek almayın falan ? Siz ne önerirsiniz 150-200tl bütçe var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Internall" hocam siz ne diyorsunuz ne almak lazım ?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ben SU650 model SSD kullanıyorum 128 GB lık. Şahsen bir sorun donma kasma ısınma flan görmedim ama internette kronik sorunlu olduğunu söyleyen insanlar var...

Açıkçası bende almanı önermen ben alalı 2-3 yılı geçti nerdeyse çok eski bir model SU650 artık. James Donkey'de pek övülen bir SSD markası değil...

Daha bilindik ve kaliteli markalara yönelmeni öneririm.

eslorex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Vallaha bx diye bir ssd de kronik sorun vardı hangisi hatırlamıyorum ?

Ben SU650 model SSD kullanıyorum 128 GB lık. Şahsen bir sorun donma kasma ısınma flan görmedim ama internette kronik sorunlu olduğunu söyleyen insanlar var...

Açıkçası bende almanı önermen ben alalı 2-3 yılı geçti nerdeyse çok eski bir model SU650 artık. James Donkey'de pek övülen bir SSD markası değil...

Daha bilindik ve kaliteli markalara yönelmeni öneririm.
Arkadaşım da JamesDonkey var oda çok memnun sıkıntı yok ama onun masaüstüne takılı benim notebook. Notebooklarda uyumsuzluk varmış JamesDonkey de. Kafam karıştı biraz.

Hocam crucial bx500e de ısınma ve performans kaybı var diyorlar. Herkes birşey konuşuyor.?

İsimsiz53

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşım da JamesDonkey var oda çok memnun sıkıntı yok ama onun masaüstüne takılı benim notebook. Notebooklarda uyumsuzluk varmış JamesDonkey de. Kafam karıştı biraz.
Bxv 500 al diyorum james dankey al sonra biz küfür et ben bunları çok iyi biliyorum yeni değilim haberinize.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Alabileceksen bence almış iken 240 GB al Laptop için 120 GB çok az kalacaktır. 100 TL fazla ver kafan rahat olusn sonra.

eslorex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam isterseniz buna bakabilirsiniz: :)
Buda güzel bir seçenek fiyatına göre. Hiçbirini almayıp bunu sipariş edesim geldi. Bundan kullandınız mı? memnun musunuz? İyiyse sipariş verebilirim.

Internall

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Buda güzel bir seçenek fiyatına göre. Hiçbirini almayıp bunu sipariş edesim geldi. Bundan kullandınız mı? memnun musunuz? İyiyse sipariş verebilirim.
Kullanmadım ama sorun olmayacağını düşünüyorum. :)