Acun'dan SDN Forum'a ihtar!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
yaf arkadaşlar tepki hepsini buraya yazmayalım SDN acuna karşı diye bir twitter hesabı acalım tepkimizi tüm türkiye duyuralım

acun yaptığı yeteneksiziniz türkiye aslında asıl amacı türkiye de yetenek secmek değil kendini secmek yani demek istiyorki burda yetenek BENİM yetenek sizsiniz de kendini secti

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam olan şehitlerimizin olduğu gün eğlence programını yayınlamaz. nokta.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Acun Ilıcalı ayrıca Spor Toto Süper Lig özetlerini de almıştı. Sitesi İstediği yere gelememiş olacak ki böyle bir yola başvurmuşlar şirket olarak.

O dandik site böyle ucuz oyunlarla büyümez.

Hakkını aramak güzeldir ancak ilk önce söz konusu videoları yüklendiği sitelerden sildirmelidir, böylece bize gönderdiği uyarı amaçsız bir tebligattan öteye geçemez.

Videoların olduğu konulardaki videoların silinmesi icab ederse bizim sitemiz hiç bir şey kaybetmez. SDN, Acun'un çevirme programlarıyla büyümemiştir.

Acun Ilıcalı'ya yayın hayatında başarılar diliyoruz.

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
çalıyı dolanın gitsin
derim:yes::biggrin:

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bir muhabir HÜLYA AVŞAR'A '' hülya hanım 24 ŞEHİTİMİZ var düşüncenizi alabilirmiyim diye sordu. Hülya avşar şöyle cevap verdi. ne varki bunda ASKER öldüyse bir okadarıda kürt öldü diye cvp verdi.. matematik yapacak olursak (acun+hülya= belliki hülya avşar acun'dan destek almışki böyle bir yorum yapmayı kendinden vazife bilmiş çünkü ANALAR ağlarken 24 ŞEHİT 70milyon yaralı varken REYTİNG için VATANINI umursamayan insanlar olarak görüyorum )(erol kösenin son iddası)

acun bakalım bu yazdıklarıma nasıl bir yorum getiricek parası bu kadar kolay herşeyi kapatamıycak çünkü türkiye satılık degil...

LÜTFEN BU YAZDIKLARIMI facebook ve twitter isteyen yayınlıyabilir.... acun bu yazdıklarımdan dolayı mahkemeye verebilir beni çünkü ben vatanımı şehidimi seven biriyim mahkemeleri böyle ucuz olaylarla mesgul etmeyi seven medyatikler oldugu sürece hukuk yolu açık.....

shibby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sevgili SDN yöneticileri, lütfen sizde ihtar çekin acunn.com a. Çekmezseniz eğer bütün forum üyelerinin elleri yakanızda olacaktır :) Onlar kaldırdıktan sonra özür dilerlerse SDN de özür diler. Kaldı ki onların yaptığı direkt içerik kopyalama, SDN nin yaptığı ise youtube vb. üzerindeki içeriği yayınlama. Burada SDN ye yaptırım uygulanamaz, youtube tarafından video kaldırılabilir. Lütfen konuya hassasiyet gösterin, hatta dava açın ve bu şekilde davrananları sembolikte olsa cezalandırmış olalım.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
E sizde onlara dava açınsanız ya diyen olmustur elbet önceki sayfalarda ve İnşallah karşı dava açmışsınızdır?

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Acun Türkiye'nin sevgisini kazanmıştı yaptığı işlerler yaptığı işlerede saygımız var orası ayrı. Fakat artık Türkiye acuna pek sevgiyle yaklaşmamaya başladı.

Acun'a bir öneri benden : en az 2 sene tv ekranlarında gözükme bence.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Arkadaşlar tepkilerinizi lütfen acunun iletişim blümünden de dile getirin. sadece forumda yazmayın.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Özür dileriz,
taklit programlarını izleyip sana trilyonlar kazandırdığımız için.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar tepkilerinizi lütfen acunun iletişim blümünden de dile getirin. sadece forumda yazmayın.

Buraya paylasabilir misin mail adresini? Şikayetini yazmak isteyen göndersin mail

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Özür dileriz,
taklit programlarını izleyip sana trilyonlar kazandırdığımız için.

Aynen kopyalayıp profilimde paylaştım :)

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri A.Ş'ni komik buluyorum bir firma kendi itibar yönetimini anca bu kadar zedeleyip küçük düşüre bilir zaten acunun hiç bir programını düzenli olarak izlemiyordum rast gelirse izliyordum artık internet üzerinden paylaşım yapılan videolarını'da izlemeyeceğim.Bir firma araştırmadan ihtar gönderirse kazanç elde edeyim derken kendi zararlı çıkar.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
madem öyle video sitelerine ihtar çeksin onlar önce kaldırsın,sonuçta video lar bizim sitemizin hostunda barındırılmamaktadır. Ayrıca sitemiz video barındıran değil teknoloji barındıran bir sitedir hiç bir videosu host ta yoktur,site sahiplerinin ki hariç olabilir.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Google da Acun diye arama yaptım ilk 3e shiftdelete giriyor sanırım avukatın zoruna gitmiş bu durum :)

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Cahil insanla uğraşmak zordur.

Yinede uğraşmak istiyorsanız blogger , wordpress , livejournal gibi sitelerden blog açıp acunn videolarını ekleyin.

Bakalım kaldırtabilecekmi oralardan.

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
elvaU.jpg

Kabakgillerden olup hıyarın bir çeşididir. Her ikisini de anlatacağız, sıcak memleketlerde bilhassa yaz mevsiminde yetişen ve sağlık için pek faydalı olan bir sebzedir. Birkaç cinsi vardır, hıyardan biraz uzuncadır.

Özellikleri;

Acur soğutucu ve rutubet verici özelliklere sahiptir. En iyisi olgunlaşmış olanıdır, harareti teskin eder, susuzluğu giderir. en iyi taze olanıdır. Acur, hıyardan daha hafiftir. İdrarı söktürür. Acuru, yaş hurma ile beraber yenilmesi daha faydalıdır.
Acurun mizacı ikinci derecede soğuk ve rutubetlidir. Midenin hararetini söndürür. Midede yavaş bozulur. Böbrek ağrılarına ve idrar yollarına karşı faydalıdır. Kokusu baygınlığa karşı faydalıdır. Tohumu idrarı söktürür, yaprağı ile sargı yapıldığı zaman köpek ısırmasına karşı faydalıdır. Mideden yavaş yavaş iner. Mide öz suyu için, iyi değildir. Fakat hurma, kuru üzüm, bal veya zencefil ile birlikte yenildiği zaman yan etkisini giderir.
Acur yaş hurma ile tüketilirse şişmanlık yapar.

Bu konuda ne alaka demeyin. Bilgi herkese lazım .....

Kaynak : http://www.sagliksifa.com/574-Acur.html

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir kaç yıla kalmaz adını unuturuz...

Castiel Squier

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İhtar değil, rica etmeleri gerekirdi zira şu durumda shiftdelete.net'e hiç bi yaptırımda bulunamazlar. Sorumlu firma videoları barındıran dailymotions, youtube, izlesene vs.. dir. Kesinlikle hiç bir şey yapamazlar. :)

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
şöyle bir durum var,
ben acun'un direk konuyla alakası olduğunu kişisel bir savaş yürüttüğünü sanmıyorum ( ki çok haz etmem acun'dan ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler, Yardımsa yardım, dışardan da olsa projeleri getirip uyarlıyor ve herkesde izliyor, )

sonuçta şirket görevlileri arkadaşın dediği gibi google da arattığında forum linkleri üst sıralarda olunca kendi kafalarınca hareket etmişlerdir
zahmet edip o linkleri incelememişlerdir eminim.

ama yinede herkesin acunn'un sitesinden gerekli iletişim bilgilerinden tepkisini koyması gerekir,

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
"Acun"acak halde...

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Acunun hiç bir proğramını izlemdim şimdiye kadar, bundan sonra da izleyecek değilim. Troyun yorumunun tüm harfıne katılıyorum.

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
eskiden takip ediyordum artık takip etmez oldum. bu yaptığıda ne kadar doğru bir karar verdiğimi gösteriyor. herşey para değildir.

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yapılacak şey gayet basit biz de acunu ekmeğinden edelim :) izlemeyelim programlarını olur biter...sadece bizimle olmaz demeyin bir kişi iki kişi derken bakarsınız program yayından kalkar...youtube'a gücü yetmeyecek bari size deyim olsun bitsin dedi heralde;)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bilgi Paylaşmaktır....

O zaman gidin youtube'yi dava edin... Bence sanatçılarda dava etsinler o zaman.. şarkıları orada ;) klipleri orada....

Komik ya, bir anlam veremedim bu durumdan, bi arkadaşın dediği gibi Acunun kesinlikle haberi yoktur.. siteyide üst sıralarda görünce hemen atmışlar uyarıyı..

SDN'yi duydukları ama bilmedikleri kesin...

Bence Kesinlikle ilgili video, haber kalkmamalı.... Diyordum bir anda şöyle birşeyde düşündüm.. kaldıralım gitsin. Sonra Forumda Acun kelimesi yasaklansın.. Taki onlar Sitelerine SDN den özür dileriz diyene kadar :)

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Zamanında bende bir resim paylaşmıştım meşhur birinin çıktı troy bana da gösterip resmi kaldırmıştı. Büyük bir site olmanın zararları bunlar :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
hmm. bir şeyi gözden mi kaçırıyoruz. bahsi geçen programla ilgili google da arama yapanlar karşılarında shiftdelete i bulabiliyorlar. sanırım sitedeki paylaşımların kazanç için barındırıldığından kasıt bu.

ben aradan çekiliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...