Acun'dan SDN Forum'a ihtar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Gerçekten rezalet.

Aldığım son bilgilere göre, Acunn.com'un yönetimi Acun'un eski eşine aitmiş. Eşi ise internet yayıncılığı konusunda maalesef bilgisizmiş.

Site trafiklerini yayıncılıkta ilerlemek yerine sağa sola dava açarak artıracağını düşünüyormuş. Büyük abilerimden aldığım duyumlar bu şekilde. Gelen tepkilerden ve eski eşinin bu davranışından Acun da şikayetçiymiş.

Ama sonuçta kimse Acun'un eski eşi demez, Acunn.com olarak Acun Ilıcalı'yı bilir.

Bu şekilde bir yere gelemezler. Yükselmek istiyorsan, okurunu dinle. İçeriğinin kalitesini yükseltmeye bak derim.
Hiç sanmıyorum. Neden? İhtarda ne demiş?
Hak sahibi Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri A.Ş.....
Peki ihtarı kim çekmiş.
Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri A.Ş
Vekili
Av. E. Esra KIRIMLI

Sence böyle bir şirkette eski eşi böyle kararları kendi başına verebilir mi?

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
nce-güldüm-sonra-bastım-eksiyi_105127.jpg

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Acunu yanlış yönlendirmişler. Ya da kendisi yaptı ise bu işi, yanlış düşünüyor. Biz bir çok siteye burada yapılan tanıtımlarla ulaşıyoruz. O yüzden biraz saçmalamışlar. Burada yazılmasa benim acun.com dan haberim bile olmazdı. Tv izlemem ki, internette, buradayım!

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye :) [MENTION=2]Troy[/MENTION] onlar acunn.com'a özür mesajı koysunlar asıl bizim haberi kendi sitelerinde tahminimce izinsiz paylaştıkları için.İnternette neyin yasak neyin serbest olduğunu bilmeyecek kadar bilgisiz mi zannediyor acaba bunlar SDN'yi ?

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Böyle birşey olabilir mi kardeşim. YouTube da işte bu içerikler. Gelir elde ediliyormuş sözde, gel de çıldırma. Nasıl bir cahildir bunlar! Kendilerini iyi rezil ettiler...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
SDN severler acun programlarını izleme dinleme bakma site girme izletme hata evde acun ile ilgili bir program varsa izleme bende burda sdn yöneticilerine sesleniyorum eğer ki acunda sdn ile ilgili bir haber ve ya icerik yayınlamışsa siz de ihtar cekin acun unutmamalıki daha dün geldi geldi ama kimin sayesinde geldi hepimizin sayesinde geldi halkın sayesinde geldi sen ben o şu hepimizde acun programlarını izlemişizdir acun daki ne bu para hırsı unutmasınki para dan önce başka şeyler vardı

benim ninem derdiki hep oklim oklim bunlar sonradan görme :)

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

hemen cekelim hemen hiç durmyalım rezilik diz boyu acunn

desperadotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam siz kaldırın neticede onlar kaybeder sizde diyorsunuz 85.000 ziyaretçisi olan SDN sitemiz diye. Acun Beyin ne kadar sanal ortamdan reklamcılıktan anladığı belli. Her halukarda kendileri kaybediyor. Ço gereksiz ve gülünç bir uyarı olmuş. :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
acun bunlarla uğraşacağına biz şehit haberleri alırken icimiz icimizi yerken tv karşısında gözlerimiz dolarken her kanal eğlence programlarını iptal ederken acun eğleniyordu show tv de bunun hesabını versin

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Açın bir dava, SDN'nin adı duyulsun. Acun'uda hiç sevmem.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Eğer acunn gerçekten telif haklarını düşünseydi gideceği ilk yer youtube, facebook gibi içerik barındıran siteler olurdu.

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
acun bunlarla uğraşacağına biz şehit haberleri alırken icimiz icimizi yerken tv karşısında gözlerimiz dolarken her kanal eğlence programlarını iptal ederken acun eğleniyordu show tv de bunun hesabını versin

çok doğru. gereksiz bir adam için şehitlerimizi vandaki depremi unuttuk.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
acun bırak yatlarla gezmeyi omuzların düşükken omuzların kulaklarını geçmiş herşeye atlıyorsun hadi birde seni van da görelim 1 aylık kazandığını van deprem zedelere bağışla göreyim

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

bende üniversite mezunuyum acun gibi acaba acun askerliğini yaptımı benim gibi sırnak da sıfır nokta da

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Acun'un sadece Varmısın Yokmusun Prg. devamlı değil ama diğer kanallarda seyredecek bir şey yoksa izliyordum.

Benim Teklifim : Mademki bu Formda bu kadar çok üye sayımız var Acun' a haddini bildirelim ve RÜTÜK ü arayıp Acun'un programını prıdesto edelim.

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Acundan beklenmedik bir davranis olmus, yakistiramadim. Ztn butun programlarinda Hulya oldugu icin gicik olmaya baslistim.. Bildigim kadari ile kaldirmak gerekir kaldirilmazsa sitenin kapatilmasina kdr gider bu olay. Ona yakisan hic boyle bir girisimde bulunmamasi olurdu.

ysg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adam mı desem bilemiyorum ama, hayal dünyasında yaşadığı kesin; onun için herşey paradan ibaret ötesi yalan :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
kapatılamaz bu site bu site insanlar bilgi sahibi oluyor insanlar teknoliji bilgisini geliştiriyor bu site herşeyden öte eğitici bir site ya acunun ki ne programları yapılan tehlikeli şhowlar cocuklara kötü örnek oluyor survivor da cocuklar kavgalarımı izlesin hayır kardeş eğer bu site kapatılırsa ben şuna inanırım ki türkiye de eğitim sıfır ozaman kendimizi dizileremi verelim cocuklarımız sabah dan akşama kadar acun programlarına mı baksın tv lerde fatma gülün sucune de tecavüz sahnesine mi baksınlar aşk dizilerinmei baksınlar hergün dizilerde kim kimi aldatıyor kimi boynuzluyora ona mı baksınlar nediryor devlet büyüklerimiz eğitim eğitim acunun show programlarıylamı eğitim alsınlar hani nerde geleceğimiz dediğimiz cocuklarmızın teknoloji bilgisi nezaman bizde dahiler göreceğiz bilgisayarımız kendi üreten anakartmızı kendi yapan işlemcimizi kendi yapan nerde yetenek sizde de acun show programıyla ıslık calan adamdan mı öğrensin gercek birşeyler öğreneceğine başkasının taklitini yapmasınımı öğrensin

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Yazık la Acun sana. Reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip böyle saçma bir hareket yapman çok yakışmış. Tam üstüne oturmuş. Biraz daha reyting ve para kazanırsın artık.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Aslında bu konunun linkini acunn.com'un iletişimine göndermek lazım. :D

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Acun bu kafayla böyle hukukçularla yakında Acun'acak hale düşeceksin.

Staunch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D****lık tamamen. Adresim forumda var. İstersen hakaret davasıda açabilirsin.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
twitter da birinden alıntı olarak yazıyorum. :D "140 karakter kadar karakterli degilsin Acun Ilıcali."

Haciwhat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O değil de hepsini geçtim bu anasayfada acunmedya aş den özürdilerim yazısını yayınlıyacaksınız . Bence yaptıkları kendi sitelerini ön plana çıkartmak bu tamamen saçmalık geliyor bana . Dediğiniz gibi linkler kaldırılır haber verilir olay kapanır . ana sayfaya özür mesajıda neymiş?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Kaldırın gitsin.

Aynen katılıyorum, kaldırın GİTSİN... Ayrıca shiftdelete.net olarak forumumuza ait olan şu yukarıdaki haber sebebiyle de karşı tarafa aynı şekilde tepki vermezseniz, sdn yönetimi olarak bu işi bırakın daha iyi... adam koskoca sdn ailesini karşısına almış kafa bulmuş resmen... ACUN a İHTAR ÇEKMENİZİ İSTİYORUM, Bu konuda umarım herkes bana katılıyordur ?

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Bu adamı silmek lazım tv dünyasından. Tamam diğerlerinin hiç faydası yok da bunun hiç faydası yok. Bir de ciddi tavırla sunuyor ya gereksiz programları sanki Türkiye için çok önemli bir şey yaparmış gibi, uyuz oluyorum iyice.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Acun aleyhine atılan bütün Tweet lerini buradan görebilirsiniz.

Bizim dışımızda da çok büyük tepkiler alıyor, beter olsun

http://bit.ly/t94SvM

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
En güzel mesajlardan biri şuydu.'Acun aradığın o ses Van da'
Bende bir şey ekleyeyim.Hakkari Çukurca'da.Bunlara kulaklarını tıkamasan iyi edersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...