Acer Nitro An515-44

Bu konuyu okuyanlar

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
arkadaşlar geçtiğimiz hafta yeni bir laptop aldım daha üzerinden 1 hafta geçmeden dosya belge yada windows tuşuna bastıktan sonra gecikme olduğunu gördüm bu gecikme 1-2 saniye olsa neyse eski bilgisayarımdan alışığım ama 2-3 hatta 4 dakika açılmıyor genelde nasıl düzeltebilirim ?

Asistan
Reaksiyon puanı
267
arkadaşlar geçtiğimiz hafta yeni bir laptop aldım daha üzerinden 1 hafta geçmeden dosya belge yada windows tuşuna bastıktan sonra gecikme olduğunu gördüm bu gecikme 1-2 saniye olsa neyse eski bilgisayarımdan alışığım ama 2-3 hatta 4 dakika açılmıyor genelde nasıl düzeltebilirim ?
Windows 10 20H2 de misiniz? Şuan bende de bolca gecikme yaşanıyor. Hp da2095nt diye aratırsanız çıkar.

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
tek dosya değil sistem uygulamalarını açarkende oluyor mesela bi örnek veriyim:bilgisayarım,windows gezgini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 20H2 de misiniz? Şuan bende de bolca gecikme yaşanıyor. Hp da2095nt diye aratırsanız çıkar.
onu nasıl öğrenebilirm ?

yani windows 10 ama hangi sürüm bilmiyorum

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
O halde şu sana iyi gelir.
peki onu yaparım ama başka bir sorun daha var zaten bu konuyu açma sebebim oydu herhangi bir klasör , sistem uygulaması bastıktan sonra 2-3 dakika açılmıyor bazen hiç açılmıyor onu nasıl çözebilirim ?

O halde şu sana iyi gelir.
birde bende cortana consent yok görünüyor

Asistan
Reaksiyon puanı
267
peki onu yaparım ama başka bir sorun daha var zaten bu konuyu açma sebebim oydu herhangi bir klasör , sistem uygulaması bastıktan sonra 2-3 dakika açılmıyor bazen hiç açılmıyor onu nasıl çözebilirim ?
Bende bazen şöyle 5-6 saniye falan gecikiyor. Sizde sorun büyük. Tekrar bir windows 10 kurulumu yapabilir misiniz? Belki çözer. Çözmezse iade edip paranızı geri alacaksınız. Başka çare yok.

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Bende bazen şöyle 5-6 saniye falan gecikiyor. Sizde sorun büyük. Tekrar bir windows 10 kurulumu yapabilir misiniz? Belki çözer. Çözmezse iade edip paranızı geri alacaksınız. Başka çare yok.
hayır şuanda tekrar kurulum yapabilme imkanım yok harbiden yapılabilecek birşey yokmu ?

Asistan
Reaksiyon puanı
267
birde bende cortana consent yok görünüyor
Onu bilmiyorum. Hiç cortana kullanmadım.

hayır şuanda tekrar kurulum yapabilme imkanım yok harbiden yapılabilecek birşey yokmu ?
Maalesef. Son çözüm olarak birde acera danışın. Belki onlar çözüm yolu söylerler. Eğer acer çözüm yolu bulamazsa büyük ihtimal iade edip başka bilgisayar alacaksınız. Gerçekten başka çare yok.

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Onu bilmiyorum. Hiç cortana kullanmadım.

Maalesef. Son çözüm olarak birde acera danışın. Belki onlar çözüm yolu söylerler. Eğer acer çözüm yolu bulamazsa büyük ihtimal iade edip başka bilgisayar alacaksınız. Gerçekten başka çare yok.
yeniden başlattım şimdilik birşey görünmüyor herşey normal BingSerachEnabled diye birşey yaptım izlediğim videodan o çözdü gibi ama emin değilim

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Dediğim gibi bilgisayarınızdaki yavaşlık geçmezse önce acer sonra iade yolu gözüküyor.
tamamdır yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim birsüre kullanıyım gene olursa acer müşteri hizmetlerini ararım artık tekrardan teşekkürler

Son mesajlar