Haber ABD de ziyaretini sürdüren KK: Kasım ayında herkes herşeyi duyacak

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,263

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hee tamam o zaman. :) Kasımda duyacaksa herkes tamamdır...

Lafa geldimi her kararı birlikte alacaz diyorlar ama KK kendi kafasına göre dünya turuna çıkıyor tarih veriyor ve ben gelince kendi kafamdan planlar programlar açıklayacam diyor gelde inan.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,263

Lafa geldimi her kararı birlikte alacaz diyorlar ama KK kendi kafasına göre dünya turuna çıkıyor tarih veriyor ve ben gelince kendi kafamdan planlar programlar açıklayacam diyor gelde inan.
Gıcık oluyorsun dimi :) rantlar audiler mamalar kesilecek kara düzen bitecek.

Ben kk bu işlere girmesin demiştim hatta konu açtım ama en garanti yol neyse o olsun yeterki bu düzen bozulsun artık ister Mansur başkan ister İmamoğlu en garanti kimse o gelsin ve bu cehennemden çıkalım.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460

Sen kafanı böyle şeylere yorma Kılıçdaroğlunu takıntı haline getiren paralı Aktroll.??? Sen sabah akşam Tayyip Erdoğan’ı öv,Kılıçdaroğluna salla.Seçimde Ampulü patlattığımızda mutlaka burda ol.Seninle istediğim kadar dalga geçeceğim.???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kk bu işlere girmesin demiştim hatta konu açtım ama en garanti yol neyse o olsun yeterki bu düzen bozulsun artık ister Mansur başkan ister İmamoğlu en garanti kimse o gelsin ve bu cehennemden çıkalım.
Emin ol seçimi muhalefet kazansın yine pislik yapacaklar.Bunlardan herşey beklenir.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

Aynen çok gıcık oluyorum :D Ne yaparız audiler olmadan rant biterse diye geceleri uyuyamıyorum :D ( CHP'nin kazandığı belediyelere bir bakabilsen keşke ve hiç bir şeyin değişmediğini ve değişmeyeceğini görebilsen keşke. İBB CHP'ye geçti ne oldu hangi ihale şeffaf ? Hangi makam arabası geri verildi ne değişti ?) ( Ankara istisna orda makam arabasını ihade etti ve her şey canlı yayında oluyor. )

Hayy Allah'ım yaa. Sizin gibilerin şu sorgulamadan her önünüze atılana inanmanız ve nasıl olacak diyenlere cevap vermeyip saçmalamanız yok mu deli edersiniz adamı...

Lafa geldimi altılı masa var her karar ordan çıkacak denmiyor mu? Türban muhabbeti oluyor masadan kimsenin haberi yok. Kemal Kılıçdaroğlu çıkıyor sözler veriyor şeref sözü diyor yok şunu salıyor bunu tutukluyor şuna bedava elektirik buna bedava bilmem ne diyor. Muhtarlara söz birer yardımcı diyor. Yok şuna havadan para dağıtacam diyor yok şu firmalara el koyacam diyor. HİÇ SORGULAMIYORSUNUZ... Masada benzer söylemde bulunan yok destekleyen yok.

İYİ parti veya diğer irili ufak lı partiler kapı korkuluğu mu? Dış kapının mandalı mı? Kasım'da herkes her şeyi duyacak ne demek :D Bunu Türkiye'de söylemeyip ABD'den söylemek ne alaka?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Aynen çok gıcık oluyorum :D Ne yaparız audiler olmadan rant biterse diye geceleri uyuyamıyorum :D ( CHP'nin kazandığı belediyelere bir bakabilsen keşke ve hiç bir şeyin değişmediğini ve değişmeyeceğini görebilsen keşke.)

Hayy Allah'ım yaa. Sizin gibilerin şu sorgulamadan her önünüze atılana inanmanız ve nasıl olacak diyenlere cevap vermeyip saçmalamanız yok mu deli edersiniz adamı...

Lafa geldimi altılı masa var her karar ordan çıkacak denmiyor mu? Türban muhabbeti oluyor masadan kimsenin haberi yok. Kemal Kılıçdaroğlu çıkıyor sözler veriyor şeref sözü diyor yok şunu salıyor bunu tutukluyor şuna bedava elektirik buna bedava bilmem ne diyor. Muhtarlara söz birer yardımcı diyor. Yok şuna havadan para dağıtacam diyor yok şu firmalara el koyacam diyor. HİÇ SORGULAMIYORSUNUZ... Masada benzer söylemde bulunan yok destekleyen yok.

İYİ parti veya diğer irili ufak lı partiler kapı korkuluğu mu? Dış kapının mandalı mı? Kasım'da herkes her şeyi duyacak ne demek :D Bunu Türkiye'de söylemeyip ABD'den söylemek ne alaka?
Seninde Nebati ile Tayyip Erdoğan’ın masallarına inanman bizi güldürüyor.??Hani enflasyon düşecekti.?? Hani vatandaşlar enflasyona ezilmeyecekti.?? Hani tek adamlık sistemi gelince ülke şaha kalkacaktı.?? Buyur cevapla Trollerin efendisi.???

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Umarım o kasım ayında duyacağımız "Ben aday olmayacağım. Ben aday olursam yine kaybedebiliriz. Benim yerime şu aday olacak." olur. Başka birisini aday yaparlarsa kazanma şansları da o kadar artar. Akkoyunluları mutlu etmesin daha. Asıl ülkenin kötülüğünü isteyenlerden kurtulmuş oluruz. AKP ve Erdoğan'dan kimseye fayda gelmeyecek. 20 yıllık dönem en büyük kanıtı.

Son düzenleme:

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Sizi 20 yıldır kandırdılar. Ama akıllanmadınız. Yine belli ki devam edecekler kandırmaya. Çok kolay kanıyorsunuz. ?
Tam AkParti'ye oy vermeyeyim diyorum, bizi gaza getirip koyun diyorsunuz, biz de kıramayıp koyuyoruz..
Neyse.
Daha önce 6'lı masanın bildirisini onaylatmak için büyükelçiye götürmüş, ellerine yüzlerine sıvamışlardı. Şimdi araya kimseyi sokmadan yüzyüze bir danışsın bakalım hafız efendi.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Tam AkParti'ye oy vermeyeyim diyorum, bizi gaza getirip koyun diyorsunuz, biz de kıramayıp koyuyoruz..
Neyse.
Daha önce 6'lı masanın bildirisini onaylatmak için büyükelçiye götürmüş, ellerine yüzlerine sıvamışlardı. Şimdi araya kimseyi sokmadan yüzyüze bir danışsın bakalım hafız efendi.
Yav he he inandım inandım.Sen kesin AKP ye oy vermezsin.??? Hep bizim yüzümüzden.???

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Kandırıldık halkımız affetsin ?

Bunu dedikten sonra Erdoğan en az 4 veya 5 seçim kazandı ! Demek ki halk affetti.

Ama hiç kandırılmayan hiç yanlış yapmayan her yaptığı doğru olan liderler lideri Kemal Kılıçdaroğlu 12 yıldır SIFIR SEÇİM kazandı... Ayrıca halk hak vermiyor demek ki 20 yıldır CHP yüzde 20 bandında geziyor !

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Neyse.
Aferin bu kafayla devam. Sadece kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. Kılıçdaroğlu hatalı ama Erdoğan daha hatalı ve başarısız. Görmek, duymak veya bilmek için profesör olmaya gerek yok. Ama size hakaret etse veya tekme atsa bile yine siz seversiniz. Reisimizdir istediğini söyler yapar dersiniz. ?

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
İstanbullu değil,İstanbul’u artık soyamayacak olanlar düşünsün.??
Adam antrikot muhabbetiyle başladı, belediyeye özel tekneyle gidip gelmeye başladı, İstanbul soyulup soğan değil cücüğünden beter oldu.

Lider dediğiniz adamınıza bas bas bağırıyorsunuz aday olma diye 404..

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Adam antrikot muhabbetiyle başladı, belediyeye özel tekneyle gidip gelmeye başladı, İstanbul soyulup soğan değil cücüğünden beter oldu.

Lider dediğiniz adamınıza bas bas bağırıyorsunuz aday olma diye 404..
Sen AKP döneminde İstanbul da yapılan yolsuzlukları bir araştır sonra yorum yap.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
CHP'den biri söylemişti Adayımızı uluslararası karar vericiler belirleyecek.

Yaa bugün Kemal Kılıçdaroğlu'nu izliyom adam Ukrayna - Rusya savaşında Ukraynadan taraf olmalıyız diyor... Delirecem yaa adam resmen taraf olacak. Şuan Cumhurbaşkanı olsa açıktan taraf olmuştu ABD'nin aklına uyup.
Sonra Rusya gazı kestimi Turist göndermem Türkiye'den hiç bir şey almam dediğinde İMF kapısında ABD kuyruğunda gezerdik heralde anlamsız yere taraf olarak...

Gerçekten şu ülkeye kaliteli bir muhalefet lazım. Oradan icazet aldı algısı oluşacağını bile bile oralara gitmek gerçekten siyaset bilmemektir.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,263
Yaa bugün Kemal Kılıçdaroğlu'nu izliyom adam Ukrayna - Rusya savaşında Ukraynadan taraf olmalıyız diyor... Delirecem yaa adam resmen taraf olacak. Şuan Cumhurbaşkanı olsa açıktan taraf olmuştu ABD'nin aklına uyup.
Sonra Rusya gazı kestimi Turist göndermem Türkiye'den hiç bir şey almam dediğinde İMF kapısında ABD kuyruğunda gezerdik heralde anlamsız yere taraf olarak...

Gerçekten şu ülkeye kaliteli bir muhalefet lazım. Oradan icazet aldı algısı oluşacağını bile bile oralara gitmek gerçekten siyaset bilmemektir.
Taraf olmayan bertaraf olur bunda birşey yok

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Taraf olmayan bertaraf olur bunda birşey yok

Hadi taraf olalım desen bile olmamız gereken taraf Ukrayna mı sence :) Bu kadar da SIĞ bakılmaz. Savaşa taraf olupta bir şey kazanan ülke var mı? Bütün avrupaya eksi yazıyor taraf olmak.

Bizi ilgilendirmeyen bir savaşa neden taraf olalım bizene ki ! Sınır değiliz bir şey değiliz.

Reaksiyon puanı
16,118
Türkiye NATO üyesi ve Ukrayna'yı tutması NATO için zarurettir ruslara taraf olmak hata olur NATO niye var?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,263
Hadi taraf olalım desen bile olmamız gereken taraf Ukrayna mı sence :) Bu kadar da SIĞ bakılmaz. Savaşa taraf olupta bir şey kazanan ülke var mı? Bütün avrupaya eksi yazıyor taraf olmak.

Bizi ilgilendirmeyen bir savaşa neden taraf olalım bizene ki ! Sınır değiliz bir şey değiliz.
Surilerin afganların pakilerin savaşında bizi ilgilendirmezdi bizeneydi gelmemeleri lazımdı ama geldi, oluyor yani

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
493
Türkiye NATO üyesi ve Ukrayna'yı tutması NATO için zarurettir ruslara taraf olmak hata olur NATO niye var?
Amerikancıyım demenin başka bir yolu.

Bu başlıkta Amerikancılık yapanlar muhtemelen Green Card çekilişine de katılmışlardır.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

Ukrayna NATO üyesi bile değil onu bile bilmiyorsun. :)

NATO değil ABD' istiyorda bazı şeyler yapılıyor. ABD taraf olun diyor bazıları oluyor ve ABD'ye hiç bir şey olmuyor Avrupa bu kış onun yüzünden doğalgaz ve petrol sıkıntısı çekecek... ABD silahı veriyor savaş babam savaş.

Yarın Rusya kafayı bozup Nükleer silah atsa gene ABD'ye giren çıkan yok olan Avrupaya olacak. O gazın etkisi rüzgarlar ile yağmular ile gene Avrupaya gidecek...

Surilerin afganların pakilerin savaşında bizi ilgilendirmezdi bizeneydi gelmemeleri lazımdı ama geldi, oluyor yani

Suriye bize sınır ve orada YPG-PYD-PKK devletçik kurarsa senden toprak isteyere kuracak onu bile bilmiyorsun daha :(

Afganistan Pakistan olayı çok alakasız onlarda taraf olmadık ve onlar kaçak yollarla Türkiye'ye geliyor...