9bin civarı laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Hakan321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu zamana kadar hiç laptop kullanmadım, hep masaüstü idi ve kendim toplardım. Lakin artık yaş ilerledi ve sürekli seyahat etmek zorundayım. Müzikle ilgileniyorum, bu yüzden işlemci beni yormamalı, ara ara çok ağır olmayan video ve renk düzenlemeleri yapıyorum. Haftada 1 2 seferde pubgye giriyorum. Oyunlarda fan açılıyor fakat mümkün olabildiğince sessiz olursa benim için daha iyi olur. Yaklaşık 3 ay önce monster huma alacaktım fakat bir de baktım ki 8 küsür olan bilgisayar şuanda 11bin olmuş. Benim bulabildiğim modeller.

Asusun ekranı 60Hzmiş çok çok üzüldüm.

İnce ve kibar olan bilgisayarlarda olabilir. Önerileri bekliyorum. Hocam bin lira fazla ver bunu alda olabilir o kadar para vermeyin şu model de var çokta bir farkı yokta olabilir.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
9200TL

8000TL

9900TL

Seç beğen al hocam ?

Hakan321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus g53 hoş gibi ama hem işlemci eski nesil hem kart Ti değil hemde ram 8 gb :(

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Asus g53 hoş gibi ama hem işlemci eski nesil hem kart Ti değil hemde ram 8 gb :(
9750h da üzmez hocam

Bu arada ürünü 8500 buldum

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Dostum merhaba, sana önerim şu 2 modelden birini seçmen olur.

Ram için ekstra vermek istemiyorum, kapasitem de çok olsun diyorsan 9. nesil i7'ye sahip şu cihazı öneririm:

İşlemci sonunda ki F dahili grafik kartı olmadığını belirtiyor, yani yükü azaltılmış bir işlemci. Seni yarıda bırakmayacaktır.

Bir diğer önerim ise:

Cihaza Ram eklemelisin ayrıca kapasite sana az gelebilir. Ekran kartı performansı video düzenlemelerinde(render alıyorsan) işini diğer modele nazaran 1 tık daha iyi görecektir. Ayrıca 10. nesil işlemci, eski nesle nazaran daha güncel teknolojileri beraberinde getirmekle beraber aşağı yukarı 9750H ile aynı performansı sergilemekte. Bir diğer artısı ise MSI'ın kullanıcıya sunduğu ek programlar ve malzeme kalitesi. (Lenovo için kesinlikle kalitesiz demiyorum.)