99 dolara Kinect + Xbox 360

Microsoft'tan Xbox 360 sahibi olmak isteyen oyunculara güzel bir haber. Firma, yeni bir paket hazırladı ve fiyatı da 99 dolar. Bu paketin içinde bir adet 4 GB Slim Xbox 360 konsolu, bir adet Kinect ve aylık 15 dolar ödemeli olarak 2 yıllık Xbox Live Gold üyeliği bulunuyor.

Gayet makul görünen bu kampanya, şimdilik Amerika ile sınırlı. İlerleyen zamanlarda diğer ülkelerde de yapılır mı merak konusu.

http://content.microsoftstore.com/store/xblive2yr-offer/Kaynak
 
Sonbaharda Xbox Live ve diğer servisler Türkçe olarak açılacağı tahmin ediliyor belki Microsoft buna benzer kampanyaları Live servis açıldığında popülarite kazanmak için yapabilir Xbox Live servisi türkiyede resmi olarak açıldığından oyunlar ciddi indirimde olacağı zaten kesin...
 

aderanc

Asistan
ben halamlara aldırmayı düşünüyorum da şimdi sadece 99$ ödeyip sahip mi oluyoruz? 2 yıl boyunca her ay 15$ ödemek zorunda mıyım? premium üyelik istemiyorum mesela?
 

IuTKuI

Profesör
Siteden baktım da ürün evet 99$ alıyorsunuz fakat zorunlu taahhütlü gibi düşünün 2 senelik premium üyelik hesabına 15$ ödüyorsunuz.

Yani kabataslak hesapladım TL bazında 816 +- bir fiyata denk geliyor. En son Darty'de gördüğüm fiyat 700 TL Xbox - 500 TL Kinect 1200 TL ye alınıyordu. Şimdi ne durumda bilemiyorum. Eğer aynı ise gayet güzel bir fark var.
 

Son mesajlar

Üst