Bu konuyu okuyanlar

AYTKNBYRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar herkese selam. 900TL bütçeye 2-3 sene kullanabileceğim, iyi mikrofonlu(Youtube için video da çekiyorum, mikrofonu bunun için de yeterli olmalı), iyi ses veren, Bass'ları vurduğunda hissettiren, diğer sesleri de boğmayan bir kulaklık arıyorum.

2 gün önce 700 TL'ye Cooler Master MH650 satın aldım. Aldıktan 2 gün sonra müzik dinlerken-oyun oynarken kulaklık cızırtı yapmaya başladı. Yarın iade edeceğim. Gerçekten çok bıktım bu işten, şu piyasada gönül rahatlığıyla alabileceğimiz bir kulaklık yok mudur?

Hyper X Cloud 2 alın diyor herkes, anlam veremiyorum. 5 senelik kulaklık. Tamam iyidir, kalitelidir de insan 5 yıllık bir ürün de almak istemiyor açıkçası. Yine de her türlü öneriye açığım.
Allah için 900TL'ye kadar gönül rahatlığıyla alacağım bir kulaklık önerin...
Teşekkürler.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerisi olan varsa lütfen yazsın arkadaşlar, tavsiyelerinize ihtiyacım var. Özellikle uzun süre kullanıp sıkıntı yaşamadığınız bir marka-model varsa tavsiyenizi beklerim. +++

Son düzenleme:

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660

Son düzenleme:

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Arkadaşlar herkese selam. 900TL bütçeye 2-3 sene kullanabileceğim, iyi mikrofonlu(Youtube için video da çekiyorum, mikrofonu bunun için de yeterli olmalı), iyi ses veren, Bass'ları vurduğunda hissettiren, diğer sesleri de boğmayan bir kulaklık arıyorum.

2 gün önce 700 TL'ye Cooler Master MH650 satın aldım. Aldıktan 2 gün sonra müzik dinlerken-oyun oynarken kulaklık cızırtı yapmaya başladı. Yarın iade edeceğim. Gerçekten çok bıktım bu işten, şu piyasada gönül rahatlığıyla alabileceğimiz bir kulaklık yok mudur?

Hyper X Cloud 2 alın diyor herkes, anlam veremiyorum. 5 senelik kulaklık. Tamam iyidir, kalitelidir de insan 5 yıllık bir ürün de almak istemiyor açıkçası. Yine de her türlü öneriye açığım.
Allah için 900TL'ye kadar gönül rahatlığıyla alacağım bir kulaklık önerin...
Teşekkürler.

Önerisi olan varsa lütfen yazsın arkadaşlar, tavsiyelerinize ihtiyacım var. Özellikle uzun süre kullanıp sıkıntı yaşamadığınız bir marka-model varsa tavsiyenizi beklerim. +++
hocam hyperex cloud 2 dememizin sebebi yaninda yedek pedlerle gelmesi ve mikrafonu gerek kalitesi uzun omurlu bir cihaz olması ve ses deneyimi efsane youtubedan uzun kuplanim testlerine baktım gercek hayatta 2 kere kullandim hafizali süngerleriyle kulagi efsane kaplar ve agritmaz çok hafif mikrafonuda iyidir hocam baslardan böyle delo gibi titremez ama ses seviyesini bozmaz ses yükseldikce kalitesi gitmez zaten unlost gibi yayinci insanların yayinlarina bakarsaniz kulakligi yerden yere attigini gorursunuz alirsaniz pişman olmazsiniz sonuna kadar eminim