9.sınıfta Takdir getirsem Karne hediyesi ne isteyeyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Düşünsene sen de motive için aynısını demez misin? Hem de gelmiş buraya utanmadan soruyor siz de cevap veriyorsunuz. Ödül sistemiyle olan başarı boştur.
Yanlış düşünüyorsun.. Şimdi inançlı insanlar ibadet yapıyorlar. Ne için? Cennete girmek için. Bak zaten hayatın gayesi ödül

Reaksiyon puanı
6,381
Takdir teşekkür ile keşke hediye alınsa bana da. Güzel hayatmış. Burada takdir ve teşekkürün ne kadar önemsiz olduğunu anlatıyorlar bize sadece. Deneme sınavlarında ki başarıya göre hediye veriyorlar, o da aferin demek.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Yanlış düşünüyorsun.. Şimdi inançlı insanlar ibadet yapıyorlar. Ne için? Cennete girmek için. Bak zaten hayatın gayesi ödül
Hiç mantıklı bir bağdaştırma değil. İnsanlar sevap alacağını bildiğinden ve kulluk görevini yapabilmek için ibadet ediyor.
Buradaki sistem ise ödül-başarı sistemi. Her zaman yürümeyebilir. 12. sınıftasın mesela ilk dönem karnesinde ödül vermediler diye YKS'yi kazanmayacak mısın? Bunu cevaplayın lütfen. Hala farklı farklı kişiler alıntılıyor. Bakın hepinize de cevabım var. Buyurun devam edin.

ANkaralıiskender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Öncelikle simdilik boyle dusunme.Donem sonu gelinceya kadar cok calis.Takdirini al.Sana yardimci oluruz

Reaksiyon puanı
220
Düşünsene sen de motive için aynısını demez misin? Hem de gelmiş buraya utanmadan soruyor siz de cevap veriyorsunuz. Ödül sistemiyle olan başarı boştur.
çocuk acaba ailem beni motive etmek için mi böyle bişe dedi diye sormuyo adam direkt ne istesem diye soruyo konuyu saptırma

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
çocuk acaba ailem beni motive etmek için mi böyle bişe dedi diye sormuyo adam direkt ne istesem diye soruyo konuyu saptırma
Wow konuyu saptırıyormuşum. Lütfen önce okuyun bir konuyu. Daha yeni laptop almış ne alsın daha. Of aman banane ya. Bedava mesaj kasma konusu istediğiniz kadar yazın.
Bu konudaki son mesajım. Herkese iyi forumlar.

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Hiç mantıklı bir bağdaştırma değil. İnsanlar sevap alacağını bildiğinden ve kulluk görevini yapabilmek için ibadet ediyor.
Buradaki sistem ise ödül-başarı sistemi. Her zaman yürümeyebilir. 12. sınıftasın mesela ilk dönem karnesinde ödül vermediler diye YKS'yi kazanmayacak mısın? Bunu cevaplayın lütfen. Hala farklı farklı kişiler alıntılıyor. Bakın hepinize de cevabım var. Buyurun devam edin.
Bak dediğin doğru fakat bana her takdir veya her teşekkürde birşey almadılar.
Bana bu laptopu aldılar. Nedeni ise: Ameliyat geçirdim ve 2 sene bekledim laptop alsınlar diye bir de karnem güzeldi.
Birde Laptopu aldılar ki ders çalışayım diye.
Sende biliyorsun ki Canlı derslerden hiçbirşey anlaşılmıyor.
12 gündür Canlı derse giriyorum.
Ve Sence bu durumda takdir getirmek iyi değilmi ? Allah bilir belki bundan sonra hiç giremem. Kitaptan yada TV den çalışırım.
İnternet sıkıntısı yüzünden.
NOT: Ben aileme Laptop alın demedim.
Ben aileme takdir getirirsem bana birşey alırsınızda demedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen takdiri al polo benden?
Sen şu hindi resmini koy. Söz takdir getiririm ??

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bak dediğin doğru fakat bana her takdir veya her teşekkürde birşey almadılar.
Bana bu laptopu aldılar. Nedeni ise: Ameliyat geçirdim ve 2 sene bekledim laptop alsınlar diye bir de karnem güzeldi.
Birde Laptopu aldılar ki ders çalışayım diye.
Sende biliyorsun ki Canlı derslerden hiçbirşey anlaşılmıyor.
12 gündür Canlı derse giriyorum.
Ve Sence bu durumda takdir getirmek iyi değilmi ? Allah bilir belki bundan sonra hiç giremem. Kitaptan yada TV den çalışırım.
İnternet sıkıntısı yüzünden.
NOT: Ben aileme Laptop alın demedim.
Ben aileme takdir getirirsem bana birşey alırsınızda demedim.

Sen şu hindi resmini koy. Söz takdir getiririm ??
Ayıptır söylemesi 3.sınıftan beri hep takdir alıyorum. Hiçbirinde de hediye istemedim.
Canlı dersten neden bir şey anlaşılmıyor ki?
Ben sadece canlı derse girerek ders çalışıyorum.

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Ayıptır söylemesi 3.sınıftan beri hep takdir alıyorum. Hiçbirinde de hediye istemedim.
Canlı dersten neden bir şey anlaşılmıyor ki?
Ben sadece canlı derse girerek ders çalışıyorum.
Ben o şekil bile çalışamıyorum.
Şuan bir çözüm arıyoruz.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Valve index iste : d
1602797385428.png

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Ya süperonline' de altyapı sorguladım
Şöyle diyor :
Lütfen yardım edin.
@Yasiin

Ekli dosyalar

• 20201016_012636.jpg
    20201016_012636.jpg
    20.3 KB · Görüntüleme: 49

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Boş duyar kastığınızı düşünüyorum. Abi ne alaka? Laptop almayan aile yok ki şu zamanda. Malum canlı dersler var. Ayrıca motivasyon amaçlı bir hediye alacaklarmış. Bu hediyeyi alınca karadenizde gemileri batacakmış gibi davranıyorsunuz. Ebeveynler kendileri mutlu oluyor ve çocuğuna (kendi) isteğiyle hediye alıyor. Ne var bunda? Ki arkadaş belirtmiş zaten, ben hiç bir şey istemedim kendileri söyledi yazmıştı.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
ben 9. sınıftayım.takdir alırsam 2.5k ya telefon alacağım ama şuanki telefonumuda satıp üstüne ekleyeceğim 3.2k edecek

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
3. sınıfta takdir alınmıyo bikere
Bende neden 3.sınıf takdir belgesi var?

Boş duyar kastığınızı düşünüyorum. Abi ne alaka? Laptop almayan aile yok ki şu zamanda. Malum canlı dersler var. Ayrıca motivasyon amaçlı bir hediye alacaklarmış. Bu hediyeyi alınca karadenizde gemileri batacakmış gibi davranıyorsunuz. Ebeveynler kendileri mutlu oluyor ve çocuğuna (kendi) isteğiyle hediye alıyor. Ne var bunda? Ki arkadaş belirtmiş zaten, ben hiç bir şey istemedim kendileri söyledi yazmıştı.
Boş duyar kasıyorum yani? Keşke ortaya gibi değil de direkt etiketleseydiniz.
Ben bu konuda artık mesaj yazmıyorum yeter ellerim yoruldu.

Reaksiyon puanı
220
Bende neden 3.sınıf takdir belgesi var?

Boş duyar kasıyorum yani? Keşke ortaya gibi değil de direkt etiketleseydiniz.
Ben bu konuda artık mesaj yazmıyorum yeter ellerim yoruldu.
allah ım sana şükürler olsun

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
Ben her sene takdir getiriyorum ama bir şey almıyorlar