Bu konuyu okuyanlar

KeremSaddex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Anadolu lisesinde 9.sınıfta okuyorum online derslerin verimi normale göre çok daha düşük oluyor. Bende bu açığı kapatmak için gece gündüz ders çalışıyorum haftada 1 de müzik ve beden derslerine çoğu zaman girmiyorum. Açıkçası o kadar zorluğun molası diyebilirim yaksa neredeyse hiç boş vaktim yok bu gün coğrafya sınavına girdim sınavdan sonrada müzik beden ve görsel sanatlar derslerinden hiç not almayanlar hocalarının yanına gidip bu yıl hocanın istediği şeyi yapacakmış. Fakat benim bundan haberim yoktu sınıfın whatsapp grubudaki konuşmalardan haberdar olup beden dersindeki sorumluluğumu yapmıştım.
Fakat müzikten hiç haberim yoktu ve bu gün yapmayanlarada 0 verileceği söylenmiş eğer 0 alırsam 2. Sınavlarda olursa muhtemelen 2. Sınav ve sözlülerle düzeltirim ama eğer en kötü ihtimal olursa yani 2. Sınav olmazsa ve sözlüler ile düzeltemezsem ne olur açıkçası liseye yeni geçtiğim için pek birşey bilmiyorum sınıfta kalırmıyım.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,678
Öğretmeninle konuşman lazım, sana özel olarak 2. sınav notu verebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korkmana da gerek yok. Hangi öğretmen, öğrencisinin müzik dersinden kalmasını ister ki.