9. Sınıf Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
64
Selamlar arkadaşlar. Bu yıl 9. sınıfa başlıyacağım ve öyle çok sosyal bir çocuk değilim. Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesini kazandım. Derslerime çok düşkün bir çocuğum. Bu yıla kadar 98.76 nın altında yılsonu ortalamam olmadı öyle söyleyeyim :D :D :D . 1 TEOG ta çok heyecan ve stres yaptım ama 2. s i çok yi geçti. 1 . den kaynaklanan problemle çok iyi bir yere giremedim. sizden 9. sınıf için taviye istiyorum. Okul Puanı 480 ve ben 481 aldım :D . Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
AYYY yazık teog mağduru.

Moralini bozmak istemem ama TEOG balon bir sınav ve SBS veya lise ile zerre alakası yok. Puanların düşecek çok çalış.:D

Reaksiyon puanı
64
AYYY yazık teog mağduru.

Moralini bozmak istemem ama TEOG balon bir sınav ve SBS veya lise ile zerre alakası yok. Puanların düşecek çok çalış.:D
Puandan yana problem yaşayacağımı düşünmüyorum. Derslerimde sıkıyım. Arkadaş ortamı, ne yapmalıyım, neyi kesinlikle yapmamalıyım?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Matematik, matematik.Bu ders çok iyi olduktan sonra emin ol hiçbir sıkıntı çekmezsin.MATEMATİK !
Çok seven biri değilim ama değişmez gerçek bu.
Unutma ki matematiğin asıl zorluğunu Lise 2 den itibaren göreceksin..

Reaksiyon puanı
64
En iyi olduğum ders matematik. geçen yıldan Lise 1 sorularını rahatlıkla çözüyordum. Matematikte daha şimdiye kadar 100 almadığım not yok. Hele son yıl ki hoca çok kötüydü :D . benden sonraki en iyi not 65 ti :p .

Reaksiyon puanı
5,171
En iyi olduğum ders matematik. geçen yıldan Lise 1 sorularını rahatlıkla çözüyordum. Matematikte daha şimdiye kadar 100 almadığım not yok. Hele son yıl ki hoca çok kötüydü :D . benden sonraki en iyi not 65 ti [emoji14] .
Daha üstlü sayı köklü sayı fonksiyon ve üçgen görmemiş birinin o soruları çözmesi imkansız o kadar güvenme kendine matematiğe otur çalış.

Bir kişinin matematik seviyesini o kişinin orta okuldaki matematiğinin nasıl olduğu belirlemez lisede ne kadar çalışdığı belirler...

Zeka ile sıfır bağlantısı var teogdan çalışmayıp 480 üstü alanlar kendini zeki sanıyor.

Zeki doğuşdan olan bir şey değil çalışdıkca artan bişey ve lisede tek yol var ÇA LIŞ MAK.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha üstlü sayı köklü sayı fonksiyon ve üçgen görmemiş birinin o soruları çözmesi imkansız o kadar güvenme kendine matematiğe otur çalış.

Bir kişinin matematik seviyesini o kişinin orta okuldaki matematiğinin nasıl olduğu belirlemez lisede ne kadar çalışdığı belirler...

Zeka ile sıfır bağlantısı var teogdan çalışmayıp 480 üstü alanlar kendini zeki sanıyor.

Zeki doğuşdan olan bir şey değil çalışdıkca artan bişey ve lisede tek yol var ÇA LIŞ MAK.
8. sınıf trigonometrisini görünce herkes liseyi kolay zannediyor.