8K Dizüstü Masaüstü?

Bu konuyu okuyanlar

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Arkadaşlar 8k var dizüstü excalibur tarzı bişey mi alayım yoksa Masaüstümu toplayayayim?Gaming istiyorum bu arada.8k en iyi dizüstü ve en iyi masaüstü önerisi yaparmisiniz.

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Eğer gezmen gerekiyorsa, evde kullanamayacaksan bilgisayarı laptop al ama evde isen her zaman tabii ki masaüstü. Masaüstü herhangi bir önerim yok toplama yaparsın bütçene göre muhtemelen

Reaksiyon puanı
646
Arkadaşlar 8k var dizüstü excalibur tarzı bişey mi alayım yoksa Masaüstümu toplayayayim?Gaming istiyorum bu arada.8k en iyi dizüstü ve en iyi masaüstü önerisi yaparmisiniz.
masaüstü kullanmanızın tek dezavantajı yanınızda taşımanın zor olmasıdır eğer çok seyahat yapıyorsanız dizüstü alabilirsiniz

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Güzel evet ama tüm seçeneklerine bak, daha iyi seçenekler bulursun. Monster bilgisayarlar da güzel. Her şeyi araştır ona göre fikir oluştur.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
8k dizüstü hiç kulllanışlı değil çünkü 16" ekranda 8k çok pahalıya patlar .
8k Masaüstü alırsan daha iyi ama gezmek istiyorsan laptop al , 1080p (1920x1080) olsun. Bide küçük kasalı laptop(numpadi olmayan ) laptop alma tüm parçaları küçük oluyor , bende Sony Vaio dizüstü küçük kasa küçük kasa olunca RAM lerde küçük olduğu için daha pahalı oluyor . Bence Masaüstü alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toplama masaüstü daha iyi çünkü içindeki parçaları teker teker seçebiliyorsun, değiştirebiliyorsun.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
8k dizüstü hiç kulllanışlı değil çünkü 16" ekranda 8k çok pahalıya patlar .
8k Masaüstü alırsan daha iyi ama gezmek istiyorsan laptop al , 1080p (1920x1080) olsun. Bide küçük kasalı laptop(numpadi olmayan ) laptop alma tüm parçaları küçük oluyor , bende Sony Vaio dizüstü küçük kasa küçük kasa olunca RAM lerde küçük olduğu için daha pahalı oluyor . Bence Masaüstü alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toplama masaüstü daha iyi çünkü içindeki parçaları teker teker seçebiliyorsun, değiştirebiliyorsun.
Peki masaüstü almaya karar verdim ama bütçeyi yanlış yazmışım maks 4k bir pc toplarmısınız parçaları uyumlu olsa ve oyun üstüne olsa