700 tl telefon önerisi

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Öncelikle merhaba , bu telefonu kız kardeşim için bakıyorum . fakat bu fiyat bandında fazla bilgim yok . yukarıda yazdığım gibi bütçe 700 tl . özellik olarak :
iyi bir kamera
günü çıkartıcak batarya
nerdeyse hiç oyun oynamıyor , fakat sosyal medyayı fazlaca kullanıyor , bu kullanıma göre kasmıyacak bir telefon
onun haricinde müzik falan dinler klasik şeyler .
önerilerininzi bekliyorum açıkcası kafamda hiç bişey yok bir 2 telefona baktım kameradan vazgeçtim .

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Casper vıa e1 al bence muhteşem selfie ler atar ön flasi var.Kullaniyorum gold rengine aşık olur.Snapchat de atmiyor programlar da gıcık olmaz :D bence yakışır mavi kılıf aldim birde ben hosina gider

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Markanın adına aldanmasin casper hem metal uretmis parmak izi okuyucu var birde 2 ram kasma yapmaz 16 gb hafıza 4.5 g zaten var.paronoma selfie var kamera özellikleri ni sayabilirim.İstersen daha detaylı cihazı anlatabilirim.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
önerin için teşekkürler , şöyle bir bakınca güzel duruyor , biraz araştırıp kafama takılan bir şey olursa sorarım o zaman .

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Markaya takılıyor sa başka önerebilirim başka telefon da var.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
hayır marka takıntısı yok , zaten olsada telefonu beğenmessem ben aldırmam :D . benim 2 sene çekmişliğim var temkinliyim :D . fakat başka önerin varsa onlarıda bir araştırmam iyi olur . bekliyorum

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Asus zenfone 2 laser diyecem 800 tl teknosada alacaktim kronik sorunlu dediler.Vestel önerdiler birde gm 4g dusuncemde vardı fakat kamerası kötü ve şarj soketi sorunlu dediler.Yani bunlar var 700 tl lik telefonda.Casper vıa e1 i sınıftaki arkadaşlarım 1000 tl sanıyor öyle güzel parmak izi var ya şaşırıyorlar :D

Ahmet_Özdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
23
General mobile 4g öneririm. Yazılımı güncel olduğu için yeni çıkan uygulamaları kurmakta herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Saf android olduğu için o fiyatlara alınabilecek stabil bir telefon.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Abi birde telefon un şarjı ıı gitmez gibi geliyor fakat kafasına göre %5 bile olsa ultra güç tasarrufu performans tasarrufu ekran tasarrufu açarak 2 saat 15 dk gidebilir telefon sıkıntın olmasin.Biraz da görütürüsü var bunun ekrandan az kisiyor pek anlaşılmıyor fakat gene fark ediyor performans azalıyor tabi yani zaten o arada oyun oynamaya gerek yok ultra güç tasarrufu ise uygulama zaten mesaj arama saat kullandırıyor.Bu ayarı ise yöneticisinden açılıyor ayarlarda yok.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
General mobile 4g öneririm. Yazılımı güncel olduğu için yeni çıkan uygulamaları kurmakta herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Saf android olduğu için o fiyatlara alınabilecek stabil bir telefon.
Gm 4g de güzel fakat kamera yönünden e1 den kötü mu onu bilemem zaten oyun falan oynamayacak yeni uygulama zaten marsmellow destekler sıkıntı olmaz.Ancak 2 yıl sonra falan uygunlama gelmez en az

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Öncelikle merhaba , bu telefonu kız kardeşim için bakıyorum . fakat bu fiyat bandında fazla bilgim yok . yukarıda yazdığım gibi bütçe 700 tl . özellik olarak :
iyi bir kamera
günü çıkartıcak batarya
nerdeyse hiç oyun oynamıyor , fakat sosyal medyayı fazlaca kullanıyor , bu kullanıma göre kasmıyacak bir telefon
onun haricinde müzik falan dinler klasik şeyler .
önerilerininzi bekliyorum açıkcası kafamda hiç bişey yok bir 2 telefona baktım kameradan vazgeçtim .
gm 4g al kardeşim.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Snapdragon 616'yı bu fiyata bulamazsınız.
Performansı pek kullanacağını sanmıyorum o kızın k5 in kamerası kötü diyor sdn incelemeci leri zaten yapacağı kızın instagram face snap vb. sosyal medya temple falan oyun yükler biter o kadar performans fazla gelir.Mediatek de kötü değil en azından sd410 dan iyi casper via e1 de kasma yok zaten

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
k5 plus olabilir gibi duruyor sdn incelemeleri casper ı her zaman biraz fazla övüyor . k5 plus la k5 in farkları neler onlara bakayım bi :D

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
hocam lenovo nun sitesine göre k5 plus diye bi telefon yok :D özelliklerine falanda bakamadım hiç bi yerde

emrepoyraz53

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Son düzenleme:

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Hepsiburada dan mi 4 al hepsini atomun kadar parçalar

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
K5 ten farkı işlemcisi ve fhd ekranı k5 plus ın ancak bende kamerasını beğenmemiştim bir tekno markette inceleyebilirsiniz, kamerayı beğenmezseniz Asus Zenfone 2 Laser 5" Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al öneririm babam kullanıyor şu an memnun arada kurcalıyorum bende sorun yok, k5 plus ise k5ten 100tl pahalı, karşılaştırma Asus ZenFone 2 Laser (1.2 GHz / 5.0") - Lenovo K5 Plus - Lenovo K5 Karşılaştırması - Epey
k5 plus ile k5 22dolar fark vardı tek fark işlemcimi bi işlemci 22 dolarmı :D bide kamerası k5 ile aynımıdır dostum ?

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
K5 Plus daha iyi. Snapdragon 616 iyi performans verir o telefonda. Galiba kamerası da biraz daha iyi.