5 yaşındaki çocuk bile Atatürk'ten zeki diyen vatandaş

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Açıkçası tam böyle 30 Ağustos öncesi 1-2 yıl önceki sokakta herhangi bir şahısın söylediği lafı buraya taşıyarak tartışma ve nefret ortamı yaratılmaya çalışması yanlış geliyor. ( Adam cahil belli ) Şimdi saçma sapan muhabbetler dönecek burada.

Bu muhabbet üstünden ayrışmanın bir anlamı yok bu ülkede ne kadar istemesekte Atatürk'e sövende bitmeyecek Dine İslama Müslümanlara sövende.

gorkelchapo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Açıkçası tam böyle 30 Ağustos öncesi 1-2 yıl önceki sokakta herhangi bir şahısın söylediği lafı buraya taşıyarak tartışma ve nefret ortamı yaratılmaya çalışması yanlış geliyor. ( Adam cahil belli ) Şimdi saçma sapan muhabbetler dönecek burada.

Bu muhabbet üstünden ayrışmanın bir anlamı yok bu ülkede ne kadar istemesekte Atatürk'e sövende bitmeyecek Dine İslama Müslümanlara sövende.
hayır hocam gerçekten böyle bir niyetim yoktu haberi görünce forumda sohbet açmak istedim. Dediğiniz gibi maalesef bu ülkenin cahil kesimi bitecek gibi durmuyor :(

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Beynini o an orada bırakmış olan vatandaştır. derhal milletin değerlerine hakaretten yargılanmalıdır.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,713

Sonuna kadar katılıyorum, 5 yaşındaki çocuktan bahsediyoruz. Yani daha tarih vs. bilmiyor diye sayalım, tamam 15 yaşında birisi olsa cahil diyebilirim.

gorkelchapo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Sonuna kadar katılıyorum, 5 yaşındaki çocuktan bahsediyoruz. Yani daha tarih vs. bilmiyor diye sayalım, tamam 15 yaşında birisi olsa cahil diyebilirim.
konuyu anlamadınız galiba hocam :D
Bir vatandaşla yapılan röpotajda "5 yaşındaki çocuk bile Atatürk'ten zeki, en azından bilgisayar kullanmayı biliyor" şeklinde yorum yapıldı. Yoksa tabi ki 5 yaşındaki bir çocuğu sohbet konusu yapacak değilim

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,713
konuyu anlamadınız galiba hocam :D
Bir vatandaşla yapılan röpotajda "5 yaşındaki çocuk bile Atatürk'ten zeki, en azından bilgisayar kullanmayı biliyor" şeklinde yorum yapıldı. Yoksa tabi ki 5 yaşındaki bir çocuğu sohbet konusu yapacak değilim
Ha, tamam. Yanlış anlamışım. Düzelttiğin için teşekkür ederim.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Bir televizyonun yaptığı sokak röportajında vatandaş:

” Şimdi 5 yaşındaki çocuk bile Atatürk’ten zeki, bilgisayar kullanıyor” dedi.

bu vatandaşımız(!) hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum
Cehalette son nokta.Bu zihniyetde insanlar var olduğu sürece bizden cacık olmaz.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Peygamber demiyorum hocam.Olmasaydı kimse yönetemeyecekti.Ha belki Allah tarafından biri gelirdi bilemem.Ama o olmasaydı gerçekten olmazdı,iyi bir komutan olduğundan dolayı.
Arkadaşım bu ülke sadece 100 yıldan ibaret değil, Atatürk'ü yetiştiren subayların ülkesi olan koskoca bir Osmanlı Devleti var, dünyaya hak ve adaletle hükmetmiş bir cihan devleti, lütfen bir şeyleri yaparken bir diğerini de yıkmayalım.
Konuya gelince Atatürk'ü seversin sevmezsin ama hakaret edemezsin.

gorkelchapo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşım bu ülke sadece 100 yıldan ibaret değil, Atatürk'ü yetiştiren subayların ülkesi olan koskoca bir Osmanlı Devleti var, dünyaya hak ve adaletle hükmetmiş bir cihan devleti, lütfen bir şeyleri yaparken bir diğerini de yıkmayalım.
Türkiye ve Ortadoğu topraklarında çok yetenekli ve ufku geniş insanlar mevcut. Gerek askeri alanda gerek bilim ve sanat alanında pek çok yetenek hiç yoktan sebeplerle ikinci planda kalmak zorunda kalıyor. Atatürk evet çok zeki bir lider fakat Atatürk gibi birçok gencin de o yıllarda başrol oynayacak kapasitede olduğunu düşünüyorum

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,128
Herkesin kendi görüşü olabilir, ancak bu forumda kimse Atatürk'e (veya herhangi bir milli değere) hakaret edemez. O küçük aklınızla, dalga geçtiğinizi falan sanmayın. Haddinizi bilin.

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Bir televizyonun yaptığı sokak röportajında vatandaş:

” Şimdi 5 yaşındaki çocuk bile Atatürk’ten zeki, bilgisayar kullanıyor” dedi.

bu vatandaşımız(!) hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum
çok zekiyse ekonomiyi kurtarsin

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Monarşi - meşrutiyet kavgasındaki subaylar mı

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
çomardır, eğitilemez bir cahildir, ülkenin gerçek sorunudur,