40 Gün Toplu Su Mücadelesi [Tamamlandı]

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Ben ilk günden çekiliyorum çay yasak ve çaysız kahvaltı ölüm demektir. :dizzy::dizzy::dizzy:

---- Mesajlar birleştirildi ----

Abi çay çok zor ya alışınca bırakamıyor insan. Yine azar azar içeceğim çayı ama diğer günde şu kadar su falandı filandı yaparım yalnızca çayı içerim.

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ben ilk günden çekiliyorum çay yasak ve çaysız kahvaltı ölüm demektir. :dizzy::dizzy::dizzy:

Abi çay çok zor ya alışınca bırakamıyor insan. Yine azar azar içeceğim çayı ama diğer günde şu kadar su falandı filandı yaparım yalnızca çayı içerim.
Sen bilirsinde erken sattın ya alışınca her şey kolay olur çaysız kahvaltı zor falan değil alıştırın kendinizi cay yerine su icmeye canın ne zaman çay istese su al böylece hem sen hem ailen alışır neyse yarın bekliyorum kolay kolay kaçmak yok

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Çok güzel bir şey, katılmak istiyorum ama ama ama nasıl sadece su ile günü geçireceğiz. Katı gıda şart değil mi?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Çok güzel bir şey, katılmak istiyorum ama ama ama nasıl sadece su ile günü geçireceğiz. Katı gıda şart değil mi?
Ya en baştan okumadınız mı ? @Halktan Biri de böyle sanmıştı.Beslenmeniz beni ilgilendirmez.Bizim yapmak istediğimiz şey günlük hayatta içtiğimiz bütün içecekler yerine su içiyoruz.İlk mesajda verdiğim ruhi çenet videosunu izle.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ya en baştan okumadınız mı ? @Halktan Biri de böyle sanmıştı.Beslenmeniz beni ilgilendirmez.Bizim yapmak istediğimiz şey günlük hayatta içtiğimiz bütün içecekler yerine su içiyoruz.İlk mesajda verdiğim ruhi çenet videosunu izle.
Kusura kalma uykulu olduğum için çok detayla okumamışım. Ruhi Çenet denilen cahil çocuğu izlemem. Yediğim narkoz yüzünden günde kafadan 3 litre su zorunlu olarak içiyorum zaten. Yarından sonra başlayabilirim. Bugün kahveye çok ihtiyacım var. 40 günün sonunda ne gibi bir olumlu değişime rahip oluruz?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Kusura kalma uykulu olduğum için çok detayla okumamışım. Ruhi Çenet denilen cahil çocuğu izlemem. Yediğim narkoz yüzünden günde kafadan 3 litre su zorunlu olarak içiyorum zaten. Yarından sonra başlayabilirim. Bugün kahveye çok ihtiyacım var. 40 günün sonunda ne gibi bir olumlu değişime rahip oluruz?
Birine bir şey itham etmeden önce iyi düşün ayrıca video onun bilgisiyle değil araştırmasıyla hazırlanmış ne yaptığımızı bilmek için o videoyu izlemen şart.Yani sadece sana değil en başından herkese şart.Zaten kısa 5 dk lık bir şey .

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Birine bir şey itham etmeden önce iyi düşün ayrıca video onun bilgisiyle değil araştırmasıyla hazırlanmış ne yaptığımızı bilmek için o videoyu izlemen şart.Yani sadece sana değil en başından herkese şart.Zaten kısa 5 dk lık bir şey .

Konuyu amacından sapıtmayalım ama o çocuğu izlediğim için cehaletinin olduğu kanısına vardım. Konuşmasını bilmeyen( pelteklikten bahsetmiyorum), ne yaptığının farkında olmayan biri. Sadece topladığı konuları anlatan bir çocuk. Çoğu zaman anlattığı şeyin yanlış olduğunu kendisi bile bilmiyor ki izleyenler körü körüne anlattıklarına inanabiliyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
100. Post benden, 9'da uyandım. 11.30'da yarım litre su içtim. Şu anda 700mL su içtim. Hadi hayırlısı.
Edit: 1l.

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Su hakkında bilmediğim ne kadar şey varmış..

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Su hakkında bilmediğim ne kadar şey varmış..
Evet en sağlıklı içecek su..

Evet... 2Litre oldu..

2.5 litre.. 14:32

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Aman aşırıya kaçma. Sonra düşük bir ihtimal de olsa fazla su içmekten zehirlenebilirsin. :)
Aşırı Su İçmek Zehirler mi, Su Zehirlenmesi Nasıl Olur?
Aşırı Su Tüketimi ( Su İntoksikasyonu = Su Zehirlenmesi ) Nedir ?
1531223565865.png

korktum içmicem :(

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Son üç saattir ağzıma 1mL su sürmedim. En az 4 kez tuvalete gitmek zorunda kaldım. Şu anda iyiyim.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
İnsanlar sağlıklı olması için 5 litre su içmelidir katılmak lazım fakat televizyonlarda patır patır öğün(yemekden) önce su içmeyin diyorlar.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
5 Litre su ortalama 9 TL bunu aya vur 270 TL. Yer altında tonlarca beleş olan şeye ayda tek kişinin verdiği paraya bak.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
5 Litre su ortalama 9 TL bunu aya vur 270 TL. Yer altında tonlarca beleş olan şeye ayda tek kişinin verdiği paraya bak.
Aynen o yüzden ben işte içiyorum giren çıkan dükkan sahibine :)

İnsanlar sağlıklı olması için 5 litre su içmelidir katılmak lazım fakat televizyonlarda patır patır öğün(yemekden) önce su içmeyin diyorlar.
Valla bilmiyorum o tv programlarını ben internete daha çok güveniyorum orada öyle okudum ve gerçekten tokluk hissi oluşuyor.

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Aynen o yüzden ben işte içiyorum giren çıkan dükkan sahibine :)

Valla bilmiyorum o tv programlarını ben internete daha çok güveniyorum orada öyle okudum ve gerçekten tokluk hissi oluşuyor.
su içince tokluk hissi oluşuyor doğru. bunu test ettim öğle yemeği yerine 4 bardak su içtim. doydum.

edit: 3.5l 20.00

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
su içince tokluk hissi oluşuyor doğru. bunu test ettim öğle yemeği yerine 4 bardak su içtim. doydum.

edit: 3.5l 20.00
Yalnız sen dikkat et abartma güne yay valla sorumluluk kabul etmem .

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
6packlerim çıktı beyler.:p:D:p

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ben artımı bırakayım. +

5 litre su 2.25 TL a101'de
Bırak hocam bu zenginleri erikli meraklısı hepsi bize anca kuyu suyu

Bende artımı bırakayım ve herkese iyi geceler diliyim. (+)

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Bırak hocam bu zenginleri erikli meraklısı hepsi bize anca kuyu suyu

Bende artımı bırakayım ve herkese iyi geceler diliyim. (+)
o erikli Uludağın her yerine sondaş yapmış köylüler isyanda yüzlerce kaçak kuyusu var yedikleri cezalardan pahalı oluyor...