4 Yz

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
23
Sınıfta kızlar zırt pırt gösteri yapıyor tabiki sene sonu gösteri olacak onlarda çıkıyorlar sınıfa 4 yüzü sölüyorlar her gün söledikleri için 4 yüzden tiksindim onlardan değil

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
bu nedir sımdı allah askına şakamısın sen movy ??? ??? ???

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
dostum çok boş bı konu açmıssın... ???onu demek istiyorum... ???yani konu olsunda nolursa olsun hesabı ::) ::) ::)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
movy canım benim daha ufaksın anlamazsın bu tür şeyleri 8)

Reaksiyon puanı
23
oBsCuR HoMmE dedi ki:
movy canım benim daha ufaksın anlamazsın bu tür şeyleri 8)

HE çok komik yeter artık küçüğüm dedim bir >:( >:( >:( hemen büyüğüm ben diye hava atm a aslında var ya ama neyse sen bir daha benle böyle konuşma >:( >:( >:(

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
movy ne saçmalıosun dostum benim... ???ne hava atmasından bahsedıosun ???...neyse fazla uzatma olayı ufaksın tabi sinir olman normal 8)sen sakin ol yeter 8)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
İlk olarak konuyu yanlış yere açmıssın movy. Olması gereken yer İtiraflar bölümü.

Ayrıca Movy'nin açtığı boş bir konu değil oBsCuR HoMmE. Görüşlerini daha tatlı bir dille ifade edebilirdin. Böyle tartışmaları okuyunca cidden canım çok sıkılıyor ve üzülüyorum.

Bir insanın yaşına göre hareket etmek doğru olarak gördüğüm bir davranış değil, burada bizimle olanlarda aynı görüşü benimsemiş durumdalar. Yeri geldiğinde hiç bilmediğimiz konularda onlar bize yardımcı olabiliyor. Çoğu zaman bizi şaşırtmasını başarabiliyorlar. Bu tür konularda sen küçüksün sus bakayım gibi tavırlar sergilerseniz hiç kimse için hoş olmaz. Burada herkes özgürdür arkadaşlar. Kim ne isterse paylaşabilir. Derdini, sevincini burada bizimle paylaşabilir. Bizim için saçma veya gereksiz konu yoktur. Biz her zaman dinlemeye hazırız. Yeri geldiği zaman bizde sevincimizi, derdimizi sizinle paylaşıyoruz.

Birbirinize karşı daha olumlu, daha arkadaşça davranmanızı beklerdim. :(

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Volkan Taş dedi ki:
İlk olarak konuyu yanlış yere açmıssın movy. Olması gereken yer İtiraflar bölümü.

Ayrıca Movy'nin açtığı boş bir konu değil oBsCuR HoMmE. Görüşlerini daha tatlı bir dille ifade edebilirdin. Böyle tartışmaları okuyunca cidden canım çok sıkılıyor ve üzülüyorum.

Bir insanın yaşına göre hareket etmek doğru olarak gördüğüm bir davranış değil, burada bizimle olanlarda aynı görüşü benimsemiş durumdalar. Yeri geldiğinde hiç bilmediğimiz konularda onlar bize yardımcı olabiliyor. Çoğu zaman bizi şaşırtmasını başarabiliyorlar. Bu tür konularda sen küçüksün sus bakayım gibi tavırlar sergilerseniz hiç kimse için hoş olmaz. Burada herkes özgürdür arkadaşlar. Kim ne isterse paylaşabilir. Derdini, sevincini burada bizimle paylaşabilir. Bizim için saçma veya gereksiz konu yoktur. Biz her zaman dinlemeye hazırız. Yeri geldiği zaman bizde sevincimizi, derdimizi sizinle paylaşıyoruz.

Sonuna hadi öpüşün barışın bakiim demeyi unutmuşsun down :p

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Volkan Taş dedi ki:

Tebrikler down güzel konuşma olmuş herşeyi de özetlemişsin 8)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Down.. güzel yazmışsın kardeşim. ;) Movy durumuna yorum yok. ::)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
gereksiz gerilim olmuş burda :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
4 yüz grubu şarkılarında efekten başka bir şey yok anlamlı sözler beklemeyin.
oh yeah aha nananana oooo dubidubidubi namnamnamnam bapbapbap ve daha anlayıp da buraya yazamadığım diğer efektler :p

zuhahahha :D ;D
ayrıca: http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=4+yuz

Reaksiyon puanı
0
MOVY bence sen haklısın 4 yüz iğrenç bi grup bende sabahtan akşama kadar bilgisayar atölyesinde onları dinlemek zorunda kalıyorum hep teknojenin yüzünden sabah akşam durmadan kızkıza gezelim bu gece yada dandinidandini dastana danalar girmiş bostana ama gelde anlat bunu teknojene
ayriyetten bence sen kendini çok iyi yetiştirmiş birisin ve yaşından daha büyük davvranıyosun yani anladıgım kadarıylada üstün zekalı çocukların gösterdiği özellikleri gösteriyosun örnegin kendinden büyük insanlarla anlaşabiliyosun
bende senin gibi olmak isterdim

Reaksiyon puanı
0
ya sorma yine başladılar kızkıza geziyoz bu gece gelen var mı bu sefer gerçi teknojen(esra ) degil ama başkaları
sizin sınıftakilerde eminim çok kötülerdir

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
öle demeyin 4yüz grubundaki kız beni arkadaşım ;D okuldan ^^

okadarda kötü değiller ya ben beğeniyorum :p

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kübra alioğulları dedi ki:
MOVY bence sen haklısın 4 yüz iğrenç bi grup bende sabahtan akşama kadar bilgisayar atölyesinde onları dinlemek zorunda kalıyorum hep teknojenin yüzünden sabah akşam durmadan kızkıza gezelim bu gece yada dandinidandini dastana danalar girmiş bostana ama gelde anlat bunu teknojene
ayriyetten bence sen kendini çok iyi yetiştirmiş birisin ve yaşından daha büyük davvranıyosun yani anladıgım kadarıylada üstün zekalı çocukların gösterdiği özellikleri gösteriyosun örnegin kendinden büyük insanlarla anlaşabiliyosun
bende senin gibi olmak isterdim

kübra ya aşkolsun bilsem hiç çalmazdım sen de yaa anladın sen onu