3300TL Notebook tavsiyesi

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
gtx 850m daha iyi grafik işleme ve doku süzme kalitesi daha iyi daha performanslı yani

canercambel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gtx850m olanı al yanınada ssd al çıkan harddiskide harici olarak kullan ben olsam kesin öyle yapardım ama karar sana kalmış
Cok tesekkur ederim aksam aksam birazcik yordum :)
Ssd cikarip takmak acikcasi zor gelir bana o yuzden msi ge60 2oe 229xtr almaya karar verdim
Sorularimi cevapladigin icin cok tesekkur ederim

canercambel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ha bide kusura bakma eeger free dos alirsam isletim sistemini ssd ye mi kuracagim ?

canercambel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet ssd ye kurmanız gerekiyor. SSD yi 5 liraya bilgisayarcıda takar haberiniz olsun belkide para almaz
Ben 2 ay bilgisayarcida calistim zaten de hani ucretsiz yaptirabilirimde yani ne bileyim hem ssd alirsam daha pahali oluyo o yuzden cok tesekkur ederim

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Yani bence istedigimiz her ozellik yokmu ekran kartida iyi ve ssd de var hdd 7200 rpm obur incelediklerimize gore cok daha iyi ve ucuz geldi gibi haklimiyim ?

Ekran kartı olarak MSI benim önerdiğim monster tulpardan iyi değil tulparın ekran kartı daha iyi. Kısacası tek avantajı ssd ve hdd olması msi de. Monsterin diğer özellikleri daha üstün chipsetide iyi

canercambel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı olarak MSI benim önerdiğim monster tulpardan iyi değil tulparın ekran kartı daha iyi. Kısacası tek avantajı ssd ve hdd olması msi de. Monsterin diğer özellikleri daha üstün chipsetide iyi
Chipset lerin gozle gorulur bir farki olur mu ?