3300TL Notebook tavsiyesi

Merhaba arkadaslar. Max.3300TL olacak sekildeki oyun notebook tavsiyelerinizi bekliyorum.

Asus alma taraftari degilim. Lutfen tavsiyeleriniz monster hp lenovo gibi markalar olursa sevinirim

Tesekkur ederim fakat dedigim gibi en fazla 3300 tl var ssd ile beraber dahada fiyati artiyor ama yineden tesekkur ederim

16 gb ram gereksiz. Render ve ağır işlem yapmayacaksan 8 gb ram gayet yeterli. 8 GB rami tamamen doldurabilmekte zor. Oyun oynayacaksan 8 gb ram sana yeterli
Ben java uygulamalari ve oyunlar

Birde virtual machine de yeni sistemler kuracagim icin biraz istiyorum yani sadece oyun olsa tamamiyle haklisiniz

Ciddimiziniz benim eski bilgisayar vardi 4gb ram buyuk ihtimalle anakartin eskiligi ve ekran kartinin olmayisi bilgisayari kotu ediyordu sanirim

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
Ciddimiziniz benim eski bilgisayar vardi 4gb ram buyuk ihtimalle anakartin eskiligi ve ekran kartinin olmayisi bilgisayari kotu ediyordu sanirim

Rame çok takılanlar var yeterki mhz si iyi olsun belleğin fazlalığı çok önemli değil sadece işlemin ağırlığı önemli ama her daim 16 gb ram benim gözümde gereksizdir

Rame çok takılanlar var yeterki mhz si iyi olsun belleğin fazlalığı çok önemli değil sadece işlemin ağırlığı önemli ama her daim 16 gb ram benim gözümde gereksizdir
Peki ekran karti 2 az gelir bence en azindan 3 olsaymis o sizin verdiginiz 1 bilgisayar 2 ssd fiyatlarindaki onun birazcik ust modeli olsa cok sevinirim

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
Peki ekran karti 2 az gelir bence en azindan 3 olsaymis o sizin verdiginiz 1 bilgisayar 2 ssd fiyatlarindaki onun birazcik ust modeli olsa cok sevinirim

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=463521&kat=6453&lang=tr-TR&srt=UP#.VGygsIusUVg

3 gb 192 bit nvidia ekran kartı var müthiş bir kart fakat bütçenizi aşıyor. 300 lira daha bulup bu laptopbu ve 199 liralık ssd yi alırsanız bu laptopla yapacaklarınızın sınırı yok

Evet haklisiniz fakat eski bilgisayarim iade ediliyor 2900 tl gelecek ve bende 400 tl uzerine koyabilirim en fazla eski bilgisayarim asus n550jv cn127h

Windows xp den windows 10 a kadar kendim yukleyebilirim onda problem yok garanti disi kalma gibi bisi olmaz dimi bu konularda