Öneri Notebook Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
25.000 TL'ye kadar limitim var oyun oynamak için bir notebook arıyorum aklımda monster var ancak bazı sitelerde çok ısınıyor falan denmiş msı daha çok tavsiye edilmiş ancak aynı fiyat bandında monster daha iyi donanıma sahip gibi kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Valla ben hp omen 15 en1011nt 2021 aldım geçen sene şimdi senin dediğin fiyatlarda.

Bende monster,gamegaraj falan bakmıştım.Çok şikayetleri vardı bide bilindik büyük bir marka olsun dedim.Şu an çok memnunum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Acer'in fiyati geri dusmus kacirmayin kesinlikle hemen alin derim.

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
acer notebook pek uzun ömürlü olmuyor zamanında güzel kazığını yedim arkadaşlar acer sıcak bakmıyorum hp olabilir ama?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
acer notebook pek uzun ömürlü olmuyor zamanında güzel kazığını yedim arkadaşlar acer sıcak bakmıyorum hp olabilir ama?

Her markanin iyi ve kotu modeli vardir. Elektronik sans isidir bir markada sikintili bir duruma rastladiniz diye her modelinde ayni sey olacak diye bir durum yok. Bende Acer laptop var 13 yillik halen calisiyor babam haber falan okuyor tarayicida. O bilgisayarin fiyati bi 2000 TL artti geri indi dun gece. Fiyati geri artmadan kacirmayin derim zira bu fiyata daha iyisi yok. Nitro serisi Acer'in iyi serilerindendir.

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Her markanin iyi ve kotu modeli vardir. Elektronik sans isidir bir markada sikintili bir duruma rastladiniz diye her modelinde ayni sey olacak diye bir durum yok. Bende Acer laptop var 13 yillik halen calisiyor babam haber falan okuyor tarayicida. O bilgisayarin fiyati bi 2000 TL artti geri indi dun gece. Fiyati geri artmadan kacirmayin derim zira bu fiyata daha iyisi yok. Nitro serisi Acer'in iyi serilerindendir.
kanıma giriyorsunuz hocam şöyle baktığında evet iyi dediğiniz gibi..çok fazla alternatif var insan karar veremiyor açıkçası şuanki notebook toshiba var 6 senelik ekranda yırtılmalar başladı o yüzden almışlen iyi birşey alıyım kullanıyım diyorum ısınma sıkıntısı çekmeyeceğim soğutma sistemi ve kasa kalitesi iyi olsun istiyorum...aceri düşünücem saolun ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
kanıma giriyorsunuz hocam şöyle baktığında evet iyi dediğiniz gibi..çok fazla alternatif var insan karar veremiyor açıkçası şuanki notebook toshiba var 6 senelik ekranda yırtılmalar başladı o yüzden almışlen iyi birşey alıyım kullanıyım diyorum ısınma sıkıntısı çekmeyeceğim soğutma sistemi ve kasa kalitesi iyi olsun istiyorum...aceri düşünücem saolun ?

Bu urunun incelemelerini izledim performans ve sogutma tarafinda epey iyi is cikariyor o konuda endiseniz olmasin. Kasa kalitesi ortalama ustu diyebilirim metal kasa degil ama kaliteli bir plastik var.

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bu urunun incelemelerini izledim performans ve sogutma tarafinda epey iyi is cikariyor o konuda endiseniz olmasin. Kasa kalitesi ortalama ustu diyebilirim metal kasa degil ama kaliteli bir plastik var.
evet bnde izledim birkaç inceleme videosunu benimde kafama yattı mağazada bir bakıcam hocam bi canlı kanlı görmek lazım?aynı özelliklerde msı baktım 36 küsür fiyatı acer mantıklı gibi