Öneri 3 bin tl ye alınabilecek en iyi telefon.

Bu konuyu okuyanlar

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Arkadaşlar Temmuz ayının sonuna kadar bir tel almam gerek bu tel de kamera yazılım ve işlemci en çok dikkat ettiğim şeyler pil i 1 günü çıkarsın yeter ve uzun ömürlü olması da önemli benim için önerilerinizi bekliyorum. (3k dan 3,4 k ya kadar çıkma potansiyelim var.)

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Yazılımsal sıkıntıları var mı ?
Alırsanız 12.5 güncellemesini şimdilik yapmayın sadece. Abartıldığı kadar sorunlu kullanılmaz falan değil. İşlemci önemliyse X3 Pro almanız daha iyi olur çünkü neredeyse 5k bandına kadar performans konusunda rakipsiz bu cihaz. X3 Pro dururken de gidip P95'li Reno5 Lite önermem şahsen.

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Şahsen bir kaç kişiden xiaomi markası hakkında daha doğrusu miui yazılımı hakkında hiç iyi şeyler duymuyorum o yüzden biraz çekiniyorum realme 7 almayı planlıyordum ancak Poco x3 pro varken realme 7 almak bana saçma geliyor peki size bir tane daha soru sormak istiyorum. Poco x3 pro nun kamera sı nasıl bir bilginiz var mı ? İnstagram gibi şeyler kullanmıyorum yani aşırı büyük sıkıntılar yok ise bana o kamera yeter. Bunun hakkında da bilginiz varsa çok iyi olacak şimdiden teşekkürler.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Şahsen bir kaç kişiden xiaomi markası hakkında daha doğrusu miui yazılımı hakkında hiç iyi şeyler duymuyorum o yüzden biraz çekiniyorum realme 7 almayı planlıyordum ancak Poco x3 pro varken realme 7 almak bana saçma geliyor peki size bir tane daha soru sormak istiyorum. Poco x3 pro nun kamera sı nasıl bir bilginiz var mı ? İnstagram gibi şeyler kullanmıyorum yani aşırı büyük sıkıntılar yok ise bana o kamera yeter. Bunun hakkında da bilginiz varsa çok iyi olacak şimdiden teşekkürler.
O birkaç kişinin amacı yardımcı olmak değil emin olun. Bir sorun olduğunda anlamsız bir şekilde bütün markaya genelliyorlar. Ben de orta segment Xiaomi kullanıyorum büyük güncellemelerden sonra batarya performansının düşmesi dışında yazılımsal bir sorun yaşamadım ki bu maalesef çoğu Android telefonda çözümü temiz kurulum yapmak olan bir sorun. Kamerası daha iyi olabilirdi ama kötü değil. Özellikle videoda Realme 7'den, gecede Poco X3'den daha iyi yani fiyatına göre yeterli bir kamerası var.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar Temmuz ayının sonuna kadar bir tel almam gerek bu tel de kamera yazılım ve işlemci en çok dikkat ettiğim şeyler pil i 1 günü çıkarsın yeter ve uzun ömürlü olması da önemli benim için önerilerinizi bekliyorum. (3k dan 3,4 k ya kadar çıkma potansiyelim var.)
Poco X3 Pro öneririm. Kamerası o fiyattaki cihazlara göre iyi değil ama işlemci performansı ve uzun ömürlülük açısından 3500tl altındaki cihazlar arasından rakipsiz diyebilirim.

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Kamerası daha iyi olan bir model var mı peki işlemcisi çok azda olsa daha kötü olabilir

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Xiaomi telefonları yazılım olarak beğenmiyorlar o yüzden biraz şüpheliyim teşekkürler önerin için.
Evet yazilim sorunlari oluyor ama yapmaya calistiklari seyleri sevdim ama hatalar var yapmaya calistiklari seylerde
Xiaomi alabilirsin nefret ettirecek kadar kotu bir yazilimi oldugunu dusunmuyorum evet kotu ama nefret ettirecek kadar degildir

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Poco x3 pro öneririm miui kötü bir yazılım değil bence ufak hataları çok büyütüyorlar güncellemelerden sonra yavaşlayabilir sadece oda çoğu adroid cihada olan bir sorun

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Alırsanız 12.5 güncellemesini şimdilik yapmayın sadece. Abartıldığı kadar sorunlu kullanılmaz falan değil. İşlemci önemliyse X3 Pro almanız daha iyi olur çünkü neredeyse 5k bandına kadar performans konusunda rakipsiz bu cihaz. X3 Pro dururken de gidip P95'li Reno5 Lite önermem şahsen.
benim pocox3pro geldiğinde ne yapmam gerek ilk defa telefon alıyorum da .d mesela ilk şarj kaç saat olmalı falan böyle şeyler

Solucanab

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yanlış bilgilendirme.
Kardeşim pil eğer gerçekten önemli ise Samsung m31s bakabilirsin işlemcisi seni üzmez eğer oyun oynuyorsan veyahut PUBG vs oynuyorsan 60 fps verir sıkıntı etme kamera tarafında Samsung güzel iş çıkartıyor, öyle xiaomiye falan benzemez

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
benim pocox3pro geldiğinde ne yapmam gerek ilk defa telefon alıyorum da .d mesela ilk şarj kaç saat olmalı falan böyle şeyler
İlk şarjı uzun etmek gibi şeylere gerek yok artık. %20 civarında şarja takın dolunca çekin. Telefon geldiğinde sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha çıkabilirseniz Realme 7 Pro var. Geçen senenin telefonu ama fotoğrafı fiyatına göre bayağı iyi sadece videoda ses kaydı sorunu var.

Son düzenleme: