3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Bu konuyu okuyanlar

furkankaraca_SDN

Editör
Editor
Reaksiyon puanı
129
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 24 Mayıs tarihinde başlayıp 30 Mayıs tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 24 Mayıs'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 30 Mayıs 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!

Güncelleme: Şanslı 3 kişi belli oldu.

Sefa Çoruk
Recep Enes Öcalan
Emre Dibiç

Hediyemizi kazanan şanslı kişiler oldu. Kendileri ile iletişime geçeceğiz. Başka bir hediye gönderisinde buluşmak üzere!

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ben katıldım tamam konuyu silebiliriz.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Güzel abim çok ihtiyacım varya adam gibi bir kılıfa bundan önceki telefonum sırf kılıfın kalitesizliğinden ötürü hasar almıştı inşallah bana çıkar be valla ne mutlu olurum be bu arada canını yerim abi böyle güzel hediye yarışları başlattığınız için. Çıkmasa bile şimdiden teşekkür ederim ve iyi geceler dilerim abi.

Reaksiyon puanı
143
Umarım çıkar. 5s telefonum için zamanında Hepsiburada' dan bir kılıfını almıştım. Hala kullanırım taş gibi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bir tane Samsung Galaxy S7 Edge kılıfım olsa fena olmaz..

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
htc desire 320 kılıfı iyi bir kılıf olsa gerek

Reaksiyon puanı
5,172
Güzel abim çok ihtiyacım varya adam gibi bir kılıfa bundan önceki telefonum sırf kılıfın kalitesizliğinden ötürü hasar almıştı inşallah bana çıkar be valla ne mutlu olurum be bu arada canını yerim abi böyle güzel hediye yarışları başlattığınız için. Çıkmasa bile şimdiden teşekkür ederim ve iyi geceler dilerim abi.
Böyle yazanlara genelde çıkmıyor. En isteksiz kişiye çıkıyor. Haberin olsun. Bu arada spigen Türkiyeye ne sorabiliriz ki marka belli ürünler belli

Wobinim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Renk ve model seçimi yapabiliyor muyum ? Ay pardon yapabiliyor muyuz ? :D:D??

PatatesTava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben s9 plus için spigenin neo hybrid(gun metal) modelini aldim 6 ay önce 4.ayda köşe kısımlarındaki gri boyasi kalkti oyle beyaz cirkin bi goruntu oluştu sizin bu kılıflarınızın garanti suresi ne kadar öğrenebilir miyim?

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Dostlar çok şanssızım cihaz mi mix 3 kılıf yok...
Artık çıkarsa eşe dosta...

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Böyle yazanlara genelde çıkmıyor. En isteksiz kişiye çıkıyor. Haberin olsun. Bu arada spigen Türkiyeye ne sorabiliriz ki marka belli ürünler belli
Ne sorarsın... Söyleyeyim; artık mi mix 3 kılıf yapsınlar hakketten cinden abudik gubudik kılıflar la bu iş olmuyor lütfen spigen bey XD??

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 24 Mayıs tarihinde başlayıp 30 Mayıs tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 24 Mayıs'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 30 Mayıs 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!

Katıldım, bundan öncekilere de katıldığım gibi, hatta 1 önceki 3 kılıf hediyesi ile ilgili heryerden size soru sordum ve malesef hiç bir yanıt veren bir bir yetkili çıkmadı, Hakkı Alkan da dahil. Twitterdan instagramdan forumdan sorularımız muhatap bulamadı. Hadi bakalım buna da katıldık, gerçi geçen seferki katılım çokçok az ve şansımız çok idi ama, maalesef üzerine yattılar hediyelerin.

4 Your Entries

261 Total Entries

2 Days Left

3 Adet Spigen Kılıf
4 Ways to Enter
Entering as E G K

Edit Logout
Visit @shiftdeletenet on Instagram
Unlock an entry for visiting the ShiftDelete.Net Instagram page
Visit ShiftDelete.Net on Instagram

Continue
Visit @spigenturkey on Instagram
Unlock an entry for visiting the Spigen Türkiye Instagram page
Visit Spigen Türkiye on Instagram

Continue
Visit ShiftDelete.Net on YouTube
Unlock an entry for visiting the ShiftDelete.Net YouTube Channel
Visit ShiftDelete.Net on YouTube
Continue Cancel
Visit Spigen Türkiye on YouTube

71849

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Üç kılıf ile iyi takipçi kasıyorsunuz :) ucuza kaçmayın bari... KATILMADIM!

mehmetkorkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy s7 telefonumu yeni aldığımda ilk ve halen kullandığım kılıf..yan modda arka desteği iyi oluyor.özellikle bazı oyunlarda ve film izlemede elime almak yaa bir yerlere yaslamaya ihtiyaç kalmıyor .. yanlız dik konumdada bir destek yapılabilir mi acaba..bir çok oyunda ve uygulama da ekranı çevir özelliği yok

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
En yakın zamanda açıklanacaktır arkadaşlar, belkide bana çıkmıştır. :cool:

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
4 Your Entries
404 Total Entries
Ended
3 Adet Spigen Kılıf
This Competition has ended

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
sonuçları öğrenebilen var mı ?

52 de 6 şansım var idi :p
Kılıfıda ihtiyacım var, bu sefer kısmet olsa bari.
Facebook ta falan da rastlamadım sonuçlara.
Bulan, bilen varsa paylaşırsa seviniriz. Yada kazanan var ise bize kazandım, hediyemide alıverdim desin bari.
Malum editörler yoğundur belki , en azından bulan paylaşır, kazanan aldım hediyemi der.

Ekli dosyayı görüntüle 69085
şurada ki çekiliştede günlerce yırtındık, hatta twitterdan, instaghram dan dahi yazdık. Hatta direkt HAKKI ALKAN'A dahi yazdım, instagramdan ve Twitterdan, hiçbir kimse kaale almadı, geri dönüş yapmadı, cevap vermeye zahmet etmediler. Resmen kaynadı gitti. ShiftDelete.net 'i dahi aradım ulaşamadım.

Sanırım eski SHİFTDELETE AİLE ortamı artık yok maalesef. Derdim 3 kılıf dan çıktı artık, zaten bakın alıntı yaptığım yerde katılım o kadar az ki, haber verdiğim 1i kardeşi 1i arkadaşım ile 52 katılımın 18ini biz yaptık. 3 kılıf birimize düşmezmi, matematiksel olarak da şansımız çok yüksek idi, ama dedim ya kaynattılar gittiler. Yakıştıramıyorum gerçekten ama maalesef oluyor böyle gariplikler. İnşallah Hakkı Alkan veya editörlerle karşılaşırız bir yerde çıkarıp telefonum üzerindeki kılıfı onlara hibe edeceğim.

atakan2a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bekledikleri geri dönüşümü alamadılar galiba, sayfaları 1-2m olsun açıklarlar.