3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

gogobaba

Asistan
Kimse kimseye hayrına hediye vermez.

17 tane Spigen kılıf hediyesi çekilişine 10 dan fazlasına katılım göstermişimdir, hatta çok az katılım olanlarda dahi kazanamamışımdır, hatta bazı çekilişlerin üzerine yattılar, açıklamadılar, sorduk alalacele kapatıldı. Aradık net bilgi yada tatminkar bilgi alamadık. Hayrına dahi hediye verilmiyor :p maksat aynı kılıfları vermeden devamlı çekilişler ile benim kurbanlar bulup dalga geçmek sanırım.

Zaten son çekilişlerde kim kazandıysa çıksın ortaya dedim, malesef kimse yok ortalarda, ama ben dile getirdim ya yakında birileri kazandım diye açıklanır veya finanse edilir. Ben artık şaibeli diye mimledim.

affettirmek için bana Hakkı Alkan telefon versin, kılıf ta alsın. Hatta telefona temperli cam hediye etsin. Yahu bir forum buluşmasına gidemedim, adamın kılıfını hacı edemedim. Bari hakkımızı hakkı alkandan söke söke alalım dedim oda nasip olmadı.
 

Dora

ÆSir
Yönetici
Super Moderator
Sakin olun, bende sizler gibi düşünüyordum ama 16 Temmuz'da gelen mail ile beklemeye başladım.
75093


Kazanan birisi oldum ben.
 

gogobaba

Asistan
Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 17 Haziran tarihinde başlayıp 24 Haziran tarihinde sonlanacaktır!

Kazanan kişiler belli oldu:

Mustafa Kemal Kaygusuz
Can Karaca
Mustafa BayanerKendileri ile iletişime geçildi, yeni hediyeler için takipte kalın!

Kazanan kişiler belli oldu:

Mustafa Kemal Kaygusuz
Can Karaca
Mustafa BayanerKendileri ile iletişime geçildi, yeni hediyeler için takipte kalın!
 

gogobaba

Asistan
3 ay gecikmeli oldu ama aldım.

Hayırlı uğurlou olsun. İyiki telefon duruyormuş. eskimiş bile . Shiftdelete nedense bu konuda çok umarsız, umursamıyor, çok rahatlar, sallamıyorlar bile. Çekilişler formalite. Aynı kılıfları sanki defalarca çekilişe koydular ( sanki değil eminim , kafalarına göre iptal edip defalarca sorduk yanıt dahi alamadık, sonra farkedip hatalarını sessizçe tekrarladılar onlarda ellerine yüzlerine bulaştı.) Çekiliş bence bir yerin namusudur, sözünde durmasıfdır. maalesef shiftdelete bu konuda şaibelidir benim nazarımda, güven sarsmıştır.
 

Son mesajlar

Üst