2500 tl civarıda telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar bana boyutu devasa büyüklükte olmayan .Performansı ve hoparlörü iyi bir telefon lazım önerilerinizi bekliyorum

Burak Yazıcı

Asistan
Reaksiyon puanı
58
samsung galaxy m30
özellikler=6.4 inc ekran
5000 mah batarya , 1.kamera 13 mp , 2, kamera 5mp , 3. kamera 5mp , parmak izi okuyucu , 64GB hafıza 4GB ram
FİYAT: 1799 TL (TRENDYOL)'dan alırsan

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
arkadaşlar bana boyutu devasa büyüklükte olmayan .Performansı ve hoparlörü iyi bir telefon lazım önerilerinizi bekliyorum
Mate 10 Pro (ikinci el) öneririm.Normalde bu cihazı önermezdim ama 2500 bandında stereo hoparlör deneyimi sunan cihaz olarak aklıma bu cihaz geldi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
REALME XT öneririm. Tam ideal boyutlarda ve yeterli donanımda. Fİyat Performasn telofonu.

Reaksiyon puanı
6,381
Mi9T ama hoparlörü mono. O yüzden Realme XT.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi9T de SD 730 var XT de SD 712 var

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
a51 mi yoksa xt mi hangisini tercih etmeliyim

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Salla Android leri,Al 6S, keyfine bak

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
6s beni kaç yıl idare eder birde bataryası nasıldır yetermi

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
android bencede çöp ama beni en az 3 yıl idare etmesilazım sence 6s 3 sene daha kullanılırmı

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bu fiyata bulabileceğin en iyi telefon mi note 8 pro' dur sakın başka bir markanın alt modellerini almayın özellikle Samsung'un m serisi gerçekten kötü bir seri. Mi note 8 Pro ailem alsa bende alacağım fakat almıyolar :/

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu fiyata bulabileceğin en iyi telefon mi note 8 pro' dur sakın başka bir markanın alt modellerini almayın özellikle Samsung'un m serisi gerçekten kötü bir seri. Mi note 8 Pro ailem alsa bende alacağım fakat almıyolar :/
note 8 pro çok büyük geliyor bana

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
android bencede çöp ama beni en az 3 yıl idare etmesilazım sence 6s 3 sene daha kullanılırmı
6s'in ömrü şu andan itibaren max 1 yıl bence çünkü baya eskidi. Android'e çöp demen de ayrı bir yanlış. İnsanlar apple da apple diyor arkadaş apple bana kalırsa saedece cool gözükmek için alınan bir marka onun dışında benim için bişey ifade etmiyor. Bi kere İOS hiç özgür bi sürüm değil

yeter.Android hem çöp hem pişmanlık
kime göre neye göre ?

büyük geliyor demenizin sebebi alışkın olmamanız. Arkadaşımın Mate 9'u var Benim telefonum baya eski LG G3 Beat cidden boyutu küçük ama ben alıştım. Bana da mate 9 büyük geldi fakat 5 dk oyun oynadıktan sonra bi baktım telefonum gözüme küçük geldi. Yani büyük diye bahane etmenize gerek dumuyorum. :)

Bu telefon sizi en az 4 yıl götürür. Fakat 6s alırsanız max 1 yıl nedeni artık ondan Desteğini çekti apple bu da ileride sorun çıkaracağı anlama geliyor. Ayrıca iphone 6 serisi genellikle oyun oynayacaksanız oyundan çok atıyormuş çünkü ben mobile legends oynarken iphone 6 ya 6s'e oyundan attı diye sövüyodu.

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Meizu 16 TH, Mi 9T, Galaxy A51 alinabilir.
6s'in ömrü şu andan itibaren max 1 yıl bence çünkü baya eskidi. Android'e çöp demen de ayrı bir yanlış. İnsanlar apple da apple diyor arkadaş apple bana kalırsa saedece cool gözükmek için alınan bir marka onun dışında benim için bişey ifade etmiyor. Bi kere İOS hiç özgür bi sürüm değil
Daha rahat iki senesi var fakat 2500’e değmez o batarya.
yeter.Android hem çöp hem pişmanlık
Sen trol falan misin?
2 yıl çıkarır fakat 3’te zorlanır (bir yıl İOS 14’le güncel öbür yıl güncellemesiz, bu yılı geçti sayıyorum).

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

kime göre neye göre ?

büyük geliyor demenizin sebebi alışkın olmamanız. Arkadaşımın Mate 9'u var Benim telefonum baya eski LG G3 Beat cidden boyutu küçük ama ben alıştım. Bana da mate 9 büyük geldi fakat 5 dk oyun oynadıktan sonra bi baktım telefonum gözüme küçük geldi. Yani büyük diye bahane etmenize gerek dumuyorum. :)

Bu telefon sizi en az 4 yıl götürür. Fakat 6s alırsanız max 1 yıl nedeni artık ondan Desteğini çekti apple bu da ileride sorun çıkaracağı anlama geliyor. Ayrıca iphone 6 serisi genellikle oyun oynayacaksanız oyundan çok atıyormuş çünkü ben mobile legends oynarken iphone 6 ya 6s'e oyundan attı diye sövüyodu.
ben telefonu daha çok tek elle kullanıyorum ve cebimdeiken rahtımı bozmasını istemiyorum

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Meizu 16 TH, Mi 9T, Galaxy A51 alinabilir.

Daha rahat iki senesi var fakat 2500’e değmez o batarya.

Sen trol falan misin?

2 yıl çıkarır fakat 3’te zorlanır (bir yıl İOS 14’le güncel öbür yıl güncellemesiz, bu yılı geçti sayıyorum).
Bunlar donanım incelemeden kendine göre yorum yapan insanlar abimde iphone 6s Plus var. Babama doğum gününde Mate 20 Lite aldı babama. Abim androidi çok sevdi. Bir sonraki telefonunda androide geçeceğini söylüyor fakat 6s Plus kullanma devam ediyor çünkü şu anlık telefona ihtiyacı yok.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bunlar donanım incelemeden kendine göre yorum yapan insanlar abimde iphone 6s Plus var. Babama doğum gününde Mate 20 Lite aldı babama. Abim androidi çok sevdi. Bir sonraki telefoununda androide geçeceiğini söylüyor fakat 6s Plus kullanma devam ediyor çünkü şu anlık telefona ihtiyacı yok.
Bende de 6S Plus var ve S10 Lite veya iPhone XS’e geçme düşüncem var fakat telefondan memnunum fakat düz 6S pil olarak çok zayıf bu unutulmamalı.

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende de 6S Plus var ve S10 Lite veya iPhone XS’e geçme düşüncem var fakat telefondan memnunum fakat düz 6S pil olarak çok zayıf bu unutulmamalı.
peki 2.el 6splus önerirmisiniz

şuan android ile ios arasında kaldım ben ikisindede kullanım olarak sıkıntı çekmem ama androidlerin yavaşlama sorunundan korkuyorum

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bunlar donanım incelemeden kendine göre yorum yapan insanlar abimde iphone 6s Plus var. Babama doğum gününde Mate 20 Lite aldı babama. Abim androidi çok sevdi. Bir sonraki telefonunda androide geçeceğini söylüyor fakat 6s Plus kullanma devam ediyor çünkü şu anlık telefona ihtiyacı yok.
ayrıca ihtiya
Aynen öyle ama ben kendime göre yorum yapacak olursam bi insan bi telefona bence 2500 tl den fazla para vermemeli. Çünkü gerçekten 7-8 milyar liralık telefonlardaki farklar çok değil sadece daha fazla özellik, belki daha fazla batarya ömrü, max olarak ta kamera. Ama bana 2500 tl lik telefon alsalar 5 yıl en az kullanırım diye düşünüyorum. Çünkü bana mobile legends'de kasmasın az buz kamera olsun yeter. Batarya da sıkıbtı değil gün boyu powerbankle gezerim(olma ihtimali düşük :d). Ben s4 kullandım bataryası ölüydü %50 civarında cihaz kapanıyodu. Ama powerbankle kullandım idare ettim. Ekranını kırmasam hala kullanırdım çünkü LG G3 Beat çok kanser rootla ayakta tutuyorum.

Oxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note 9 çıktı, 7’yi 6S Plus bile geciyor (arkadaşımda var ve denedik).
Pubg yi akıcı açıyor (Ayarlar Yapılırsa):Sürekli hafıza temizliyor,kullanmadığın dosyaları gösteriyor.Oyunlarda iyi performans alırsın.fiyat performans açısından çok iyi