2500 tl civarıda telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
peki 2.el 6splus önerirmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan android ile ios arasında kaldım ben ikisindede kullanım olarak sıkıntı çekmem ama androidlerin yavaşlama sorunundan korkuyorum
2000 TL’nin altında olduğu sürece alınır fakat 16 GB olanı asla alınmaz, bedava bile olsa alma o kadar söylüyorum.

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
peki 2.el 6splus önerirmisiniz

şuan android ile ios arasında kaldım ben ikisindede kullanım olarak sıkıntı çekmem ama androidlerin yavaşlama sorunundan korkuyorum
Kardeşim diyosan ki kanser olmak istiyorum git al. Ama sana önerim 2. el çok sıkıntılı öncelikle imei numarasında suç bulunduruyo olabilir. Ben abime kaç kere 2. el telefon gösterdim almadı. Çünkü eğer imei'de suç bulunuyorsa yandın demektir başına patlar. Özellikle abim uçak sanayi de çalışıyor ve hattım üstüne kayıtlı olduğu için 2. el aldırmıyor. Aslında bana da mantıklı geldi. Kısaca sana önerim alacaksan 0 al

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
sizce mi 9 t nasıl bana dış görünüşü felan çok güzel geldi ama pop up kamera beni tedirgin ediyor

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
sizce mi 9 t nasıl bana dış görünüşü felan çok güzel geldi ama pop up kamera beni tedirgin ediyor
kardeş şaka mı yapıyosun yoksa dalga mı geçiyosun. Note 8 Pro ile boyutu aynı. Bu arada bence Note 8 Pro hem 300 tl daha ucuz hem bataryası daha iyi hem de kamerası. Epeyden karşılaştır

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Çöp telefonlarla uraşmayın.6s alın bitsin işte :|

Bil_Berk

Asistan
Reaksiyon puanı
30
kardeş şaka mı yapıyosun yoksa dalga mı geçiyosun. Note 8 Pro ile boyutu aynı. Bu arada bence Note 8 Pro hem 300 tl daha ucuz hem bataryası daha iyi hem de kamerası. Epeyden karşılaştır
Yonga seti olarak ta Note 8 Pro daha iyi

Çöp telefonlarla uraşmayın.6s alın bitsin işte :|
kardeş alacam 6s'i yok edecem sayende

TARIK0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş note 8 proculara aldırma A51 al geç note 8 pro medaitek kullanıyor A51 exynos en az 4 yıl diyorum. A51 al kardeş.ve plus da alabilirsin eski ama iyidir A51 al oyun performansı hoparlörü çok iyi........

Hem yonga seti güçlü ve Android 12 alır yüksek ihtimalle ama note 8 pro android 11 de kalır...........

A51 Hem yonga seti güçlü ve Android 12 alır yüksek ihtimalle ama note 8 pro android 11 de kalır...........

Bu fiyata bulabileceğin en iyi telefon mi note 8 pro' dur sakın başka bir markanın alt modellerini almayın özellikle Samsung'un m serisi gerçekten kötü bir seri. Mi note 8 Pro ailem alsa bende alacağım fakat almıyolar :/
A51 içinden geçer der giderim..............

Son düzenleme:

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
samsung galaxy m30
özellikler=6.4 inc ekran
5000 mah batarya , 1.kamera 13 mp , 2, kamera 5mp , 3. kamera 5mp , parmak izi okuyucu , 64GB hafıza 4GB ram
FİYAT: 1799 TL (TRENDYOL)'dan alırsan
[/QU
samsung galaxy m30
özellikler=6.4 inc ekran
5000 mah batarya , 1.kamera 13 mp , 2, kamera 5mp , 3. kamera 5mp , parmak izi okuyucu , 64GB hafıza 4GB ram
FİYAT: 1799 TL (TRENDYOL)'dan alırsan
m30 3 yıl dayanmaz sonanım ve yazılım berbat ötesi

oppo a5 2020 öneririm straför höparlor var ve oppo markaları gücünü işlemciden aldığı için kasmaz

REALME 5 PRO

P30 Lite Veya P-Smart 2019
2600 tl altı en çöp telefon demedik en iyisi dedik

arkadaşlar bana boyutu devasa büyüklükte olmayan .Performansı ve hoparlörü iyi bir telefon lazım önerilerinizi bekliyorum
oppo a5 2020 öneririm straför höperlor var oppo markaları gücünü işlemciden aldığı için de kasmaz ve 5000mahlık devasa bir pil gücü var telefonun 1 2 günü rahat çıkarır??

Son düzenleme: