25 TL'lik USB Ses kartı.

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Evet arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere USB bağlantısı çalışan bir ses kartı aldım :D
Uzun süredir kaliteli bir şeyler arıyodum fakat adam akıllı hiç bir şey bulamayınca mecburen bunu aldım.
7.1 Gibi bir iddiası da var fakat ben pek fark edemedim.

dark-dk-ac-usc71-usb-z.jpg

Cihazın üzerinde bulunan tuşlar bence oldukça gereksiz şeyler.
Vol- Vol+ bildiğiniz ses açma kapama yukarıdakiler de anlayacağınız üzere sesi tamamen kapatan ve mikrofonu devre dışı bırakan fonksiyonel tuşlar.
Tek artısı mikrofon tuşu fakat şöyle bir sorun var.
Cihazı takıp kullanmaya başladığınız da arka planda hışırtı sesi geliyor.
Bildiğiniz dandik bir kulaklıktan gelen ses gibi üstelik bundan daha şiddetli olarak gelen sinyal sesine benzer bir ses var.
Windowsun kendi ses denetim masasından ayarlarıyla oynayınca sinyal sesini ortadan kaldırabildim fakat cihazın mikrofon özelliğini tamamen devre dışı bırakmak zorunda kaldım.
Ne denerseniz deneyin mikrofonu devre dışı bırakmadan bu sesten kurtulamıyosunuz.
Ses kalitesine gelecek olursak herhangi bir şey açıp dinlediğinizde iyi kötü idare edecek seviyede sesler ile karsı karsıya kalıyosunuz.
Sesi çok açınca delicesine patlamalarla ve aşırı yetersiz ses kalitesiyle karşılaşıyosunuz.
Dengeli ayarlar yaparsanız sizi iyi kötü idare eder fakat kesinlikle etkili ve tatmin edici performans beklemeyin.​

Son mesajlar