21 Yıldır 'Koltuk' Yiyor

Bu konuyu okuyanlar

thetiduygu

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ABD'de yaşayan beş çocuk annesi Adele Edwards'ın inanılmaz bir bağımlılığı var: 21 yıldır koltuk yemeden duramıyor

ABD'de yaşayan beş çocuk annesi Adele Edwards, nadir görülen bir rahatsızlık nedeniyle kendisini koltuk yemekten alıkoyamıyor.

Florida'da yaşayan Adele, 21 yıldır, koltukların içindeki süngerleri yiyor. Sünger yemeye duyduğu istek kontrolden çıktığında yardım almaya karar vermiş.

rif5eh.jpg

"GEÇEN YIL 7 KOLTUK YEDİM"

31 yaşındaki Adele'in anlattıkları şok edici: "Geçen yıl yedi koltuk yedim. Minderlerin fermuarını açıyorum ve içindeki süngeri yemeye başlıyorum. Bir kez başladığımda duramıyorum. Ama doktorlar, buna devam edersem bağımlılığımın beni öldüreceğini söylüyor."

Rahatsızlık gerekli besinleri alamamış küçük çocuklarda ve hamilelerde görülüyor. Bu durum, hastanın tebeşir, pil ve hatta çamur gibi maddeleri yemek istemesine neden oluyor. Bu duruma bazen stres de yol açabiliyor.

Kaynak

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Radyoda canlandırması yapılıyordu :D

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Evde kocasından şöyle bir azar yemiş midir acaba: "Koca oturma takımını yedin doymadın be kadın!"

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Çoğunuz için çok komik bir olay gibi gelmiş bu durum ama o zavallı kadın için öyle değil. Ben hastalıklarla ya da özürlerle ne şekilde olursa olsun alay edilip espri konusu yapılmasını doğru bulmuyorum

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
bunuda gördük bakalım daha ne ilginç kemirgenler çıkacak:)