2000TL ile 3500TL Arası telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

asas3239

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar merhabalar bu bütçe aralığında telefon arıyorum. Benim için önemli olan uzun süre kullanabileceğim bir telefon alması şuan ki telefonum iphone 6s 5 seneyi geçti kullanalı.
Beklenti olarak kameranın iyi olmasını istiyorum ve dediğim gibi uzun süre kullanabileceğim bir telefon arıyorum.
Açıkçası çok araştırdım aklımda Xiaomi Mi9t - Redmi Note 8 Pro ve Huawei P40 lite var ama sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
A71
nova 5T

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar merhabalar bu bütçe aralığında telefon arıyorum. Benim için önemli olan uzun süre kullanabileceğim bir telefon alması şuan ki telefonum iphone 6s 5 seneyi geçti kullanalı.
Beklenti olarak kameranın iyi olmasını istiyorum ve dediğim gibi uzun süre kullanabileceğim bir telefon arıyorum.
Açıkçası çok araştırdım aklımda Xiaomi Mi9t - Redmi Note 8 Pro ve Huawei P40 lite var ama sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum.
A71, Nova5t,S10e (ikinci el).

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
mi 9t ve p40 lite olabilir ama güncellik açısından p40 lite uzun süre kullanıcam diyorsun güncel alman iyi olur

asas3239

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Cevaplarınız için teşekkürler Samsung düşünmüyorum gerçekten A serisi evet iyi ama Samsung daha önce kullanıp deneyimlerim sonucu gerçekten iyi olduğunu düşünmüyorum çoğu tavsiye gibi Nova 5t ve dediğiniz gibi Mi9t ve Note8 pro var aklımda.
P40 için ise lite sürümlerde sıkıntı çıkıyor yazıyor internet üzerinde araştırdığımda acaba bunun gerçeklik payı var mıdır?

Burak Yazıcı

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Realme 6 pro
ÖZELLİKLER: 6.6 inc ekran , 128 gb hafıza , 8 gb ram , 4300 mah batarya , 64 mp kamera , 2. kamera 8 mp , 3. kamera 12 mp , 4. arka kamera 2 mp , ön kamera 16mp , 2. ön kamera 8 mp , suya dayanıklı , parmak izi okuyuculu
fiyat=3450 tl (n11.com)

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Cevaplarınız için teşekkürler Samsung düşünmüyorum gerçekten A serisi evet iyi ama Samsung daha önce kullanıp deneyimlerim sonucu gerçekten iyi olduğunu düşünmüyorum çoğu tavsiye gibi Nova 5t ve dediğiniz gibi Mi9t ve Note8 pro var aklımda.
P40 için ise lite sürümlerde sıkıntı çıkıyor yazıyor internet üzerinde araştırdığımda acaba bunun gerçeklik payı var mıdır?
Lite serisi huawei'nin en çok satan serisi oluyor genel de bağzı modellerde ekran yanığı gibi şeyler oluyor bazen ama servisi baya kaliteli sormadan değiştiriyor direk ekranı eğer kullanıcı öyle bişi yaşar ise. Arkadaşımın mate 20 liti'ı vardı mesela beş ay sonra ekranda hafif sararma oldu servisine gönderdi üç günde geri geldi cihaz ekran değişimi olarak. Tabi bu durum herkesin başına gelmiyor ama var örnekleri.