4000 TL ile Telefon Tavsiyesi :)

Hangisi (Çoklu seçenek işaretleyebilirsiniz)

• Xiaomi Mi Note 10 Lite

Kullanılan: 8 50.0%
  • Redmi Note 9 Pro

Kullanılan: 1 6.3%
  • Samsung Galaxy A71

Kullanılan: 2 12.5%
  • Realme 6 Pro

Kullanılan: 5 31.3%
  • Oppo Reno 3

Kullanılan: 0 0.0%
  • Huawei P40 Lite

Kullanılan: 1 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Uzun zamandır Xiaomi Mi 5 kullanıyorum. Pil durumundan kaynaklı artık kullanılmaz hal almaya başladı. Açıkçası pili ortalama yarım gün götürse böyle bir topa giresim yoktu fakat yeni pil dahi alsam çok bir farkını göremeyeceğimi geçmiş deneyimlerinden acı bir şekilde deneyimledim. Kısacası yeni bir telefon için yardımlarınıza ihtiyacım var :)

• Yüksek grafikli oyun oynamıyorum o yüzden yüksek performans vb. ekstra özellikler beni ilgilendirmiyor.
  • Batarya kapasitesi mümkün olduğunca yüksek olmasını herkes gibi bende istiyorum.
  • Kamera deneyimi iyi olursa sevinirim.
  • Tasarım olarak özellikli bir tercihim yok fakat pop-up kamera istemiyorum.
  • Amoled ekran deneyimlemek hoş olabilir ama IPS'de olur.
  • Minimum 128 GB kapasite
Aklıma gelenler bunlar. Aklımda ki cihazlar her 10 kişiden 9'u gibi
  1. Xiaomi Mi Note 10 Lite
  2. Redmi Note 9 Pro
Bunlara ek olarak;
  1. Samsung Galaxy A71
  2. Realme 6 Pro
  3. Oppo Reno 3
  4. Huawei P40 Lite
Ekstra öneriniz varsa seve seve dinlemek isterim.

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Uzun zamandır Xiaomi Mi 5 kullanıyorum. Pil durumundan kaynaklı artık kullanılmaz hal almaya başladı. Açıkçası pili ortalama yarım gün götürse böyle bir topa giresim yoktu fakat yeni pil dahi alsam çok bir farkını göremeyeceğimi geçmiş deneyimlerinden acı bir şekilde deneyimledim. Kısacası yeni bir telefon için yardımlarınıza ihtiyacım var :)

• Yüksek grafikli oyun oynamıyorum o yüzden yüksek performans vb. ekstra özellikler beni ilgilendirmiyor.
  • Batarya kapasitesi mümkün olduğunca yüksek olmasını herkes gibi bende istiyorum.
  • Kamera deneyimi iyi olursa sevinirim.
  • Tasarım olarak özellikli bir tercihim yok fakat pop-up kamera istemiyorum.
  • Amoled ekran deneyimlemek hoş olabilir ama IPS'de olur.
  • Minimum 128 GB kapasite
Aklıma gelenler bunlar. Aklımda ki cihazlar her 10 kişiden 9'u gibi
  1. Xiaomi Mi Note 10 Lite
  2. Redmi Note 9 Pro
Bunlara ek olarak;
  1. Samsung Galaxy A71
  2. Realme 6 Pro
  3. Oppo Reno 3
  4. Huawei P40 Lite
Ekstra öneriniz varsa seve seve dinlemek isterim.
Bunların arasında Realme 6 Pro öneririm.4000 e 600 daha koyup P30 da alabilirsin.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Ekran ve işlemci farkında dolayı Mi Note 10 Lite derim. Ancak biraz daha bekleyebilirseniz 4400 TL seviyesinde Mi 10 Lite gelecek 5G desteği ile birlikte.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O bandın kralı Mi Note 10 Lite net. En yüksek pil onda..İşlemci olarak zirveleri oynuyor. En iyi kamera sensörü da onda.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bunlar arasından Mi Note 10 Lite öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran ve işlemci farkında dolayı Mi Note 10 Lite derim. Ancak biraz daha bekleyebilirseniz 4400 TL seviyesinde Mi 10 Lite gelecek 5G desteği ile birlikte
Mi 10 Lite geldi mi gelmedi mi ben anlamadım gelmedi gözüküyor ama mi store'larda satılıyor

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Ekran ve işlemci farkında dolayı Mi Note 10 Lite derim. Ancak biraz daha bekleyebilirseniz 4400 TL seviyesinde Mi 10 Lite gelecek 5G desteği ile birlikte.
Bu da ilgimi çekti valla :) 30W hızlı şarj çok işime yarayacak özellik değildi 20W olur ama pil kapasiteleri arasında ciddi fark olması biraz düşündürdü. 5G çıkacakken alacağım telefonun 5G'li olması güzel olabilir.

Son düzenleme:

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Samsung'un S ve Note serisi dışındaki cihazları alınmaz. Bu cihazlar arasında Realme 6 Pro ya da Mi Note 10 Lite almanı öneririm.