Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,622
200 tl bütçem var güzel uzun süre oynayabileceğim oyun önerebilir misiniz
[NOT]sadece arkadaşlarla oynanan oyun önermeseniz iyi olur oynicak arkadaş yok

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
CSGO red dead dedemption 2 resident evil olabilir

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
CSGO,PUBG,Forza Horizon 4

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Öneriyi bende alabilirim GTA 5 den sonra eve gitsem de oynasam dediğim hiç oyun olmadı bf, oynadım forza 3, 4 oynadım rdr2 oynadım insurgent oynadım pubg oynadım hiç biri çekmiyor kendine GTA 6'ya kadar boş kalacam bu gidişle.

oneblood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
200 tl bütçem var güzel uzun süre oynayabileceğim oyun önerebilir misiniz
[NOT]sadece arkadaşlarla oynanan oyun önermeseniz iyi olur oynicak arkadaş yok
Bir oyuna o kadar para vermek mantıklı değil biriktirip herhangi bir şey yap parayı. Korsancı değilim ama korsan indirip oyna

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,622
CSGO red dead dedemption 2 resident evil olabilir
Csgo zamanında haksız yere vac yediğim için oynamıyorum rdr 2 300 tl korku oyunu oynayamayacak kadar tırsak olduğum için resident evil da alamam ama teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

CSGO,PUBG,Forza Horizon 4
Csgo haksız vac yedim hiç almicam daha pubg alırım belki forza horizon 4 e aşığım nerdeyse ama 260 tl yinede teşekkürler

Bir oyuna o kadar para vermek mantıklı değil biriktirip herhangi bir şey yap parayı. Korsancı değilim ama korsan indirip oyna
Vallaha ben de çoğu oyunu korsan oynarım hatta şuan korsan doom eternal yükleniyor ama birazda hem yapımcıları desteklemek hemde online oynamak istiyorum.

Sağol oyun baya güzelmiş ama steamde henüz erişilebilir değil diyor yinede twşekkürler

Son düzenleme:

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Csgo zamanında haksız yere vac yediğim için oynamıyorum rdr 2 300 tl korku oyunu oynayamayacak kadar tırsak olduğum için resident evil da alamam ama teşekkürler

Csgo haksız vac yedim hiç almicam daha pubg alırım belki forza horizon 4 e aşığım nerdeyse ama 260 tl yinede teşekkürler

Vallaha ben de çoğu oyunu korsan oynarım hatta şuan korsan doom eternal yükleniyor ama birazda hem yapımcıları desteklemek hemde online oynamak istiyorum.

Sağol oyun baya güzelmiş ama steamde henüz erişilebilir değil diyor yinede twşekkürler
Epic gamesten al

LalaPapa

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Rdr 2 300 tl değil. Epic de 60 tl indirim kodu var. 240 tl standart edition, 60 indir 180 tl ye alırsın