Öneri 2 Tablet arasında kaldım

DarkWiThCeM

Doçent
Arkadaşlar Başlıktan Belli kuzenime doğum gününde Hediye almadık annem dedi sana aldık. Kuzenine almdık (Çok sıkı-fıkı'yız.)
Link vereyim özellikleri yazan fazla yer yok M10 FHD 2.NESİLİN.

Lenovo Tab M10 FHD Plus

Samsung Tab A 10.1 (2019)

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Arkadaşlar Başlıktan Belli kuzenime doğum gününde Hediye almadık annem dedi sana aldık. Kuzenine almdık (Çok sıkı-fıkı'yız.)

Lenovo Tab M10 FHD Plus

Galaxy Tab A kazanan.

DarkWiThCeM

Doçent
Benim Lenovo'daki sorunları saysam Lenovo'dan soğursun. :)
saysana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem Lenovo daha iyi değilmi özellik olarak Baksanıza 2 katı neredeyse Ram 4 GB işlemci eşit gibi.

Galaxy S3 ya da S4 tipinde mi merak ettim.
bende bu yaşıma kadar Tab 3 lite kullandım hiç bir şey inmiyor 8 gb hafıza var zaten yani :D daha bu sene benim tabletim oldu mesela.

Son düzenleme:

Lenovo Tab M10 FHD Plus

Galaxy tab A 2019 10.1 kullanıcısıyım. Fazlasıyla memnunum. Öneririm ama alırsanız 32gb lık alın ve kurulum aşamasında sakın Family Link kurmayın yoksa ne PUBG indiriyor ne de Youtube açıyor. Bunlara uyarsanız efsane bir tablet. Pubg de sıfır kasma ile oynuyorum.(Orta ayarlarda, yükseği hiç denemedim.)

DarkWiThCeM

Doçent
Galaxy tab A 2019 10.1 kullanıcısıyım. Fazlasıyla memnunum. Öneririm ama alırsanız 32gb lık alın ve kurulum aşamasında sakın Family Link kurmayın yoksa ne PUBG indiriyor ne de Youtube açıyor. Bunlara uyarsanız efsane bir tablet. Pubg de sıfır kasma ile oynuyorum.(Orta ayarlarda, yükseği hiç denemedim.)
HD ayarda kaç FPS alıyorsunuz ortalama bana söylerseniz googleda 20 sekme fln açınca kasıyormu ?

çünkü kuzenim PUBG oynamak istiyor (adam-akıllı)

Lenovo Tab M10 FHD Plus

Ayrıca Lenovonunki Android 10 alacak mı bilmiyorum ama Tab A 2019 alacak. İşlemcide de Samsung bir tık daha önde. Kullanım amacı oyun olacaksa Tab A yı öneririm. Dizi, video vs. izlemek olacaksa Lenovo elran bakımından daha büyük, daha iyidir yani. Ayrıca Tab A da TFT ekran olduğu için çok bir video performansı bekleme. Bir de Lenovo M 10 da daha çok ram ve depolama seçeneği var.(4 gb ram, 64 gb hafıza) Fakat Tab A da 2 gb ram ve 32 gb hafıza var. Bunlar temel farkları. Onun dışında kullanım amacı daha çok ne olacak söylerseniz, daha yardımcı olabilirim.

HD ayarda kaç FPS alıyorsunuz ortalama bana söylerseniz googleda 20 sekme fln açınca kasıyormu ?

çünkü kuzenim PUBG oynamak istiyor (adam-akıllı)
Google da 50 sekmeye kadar kasma olmuyor( tablet zaten maks 50 sekmeye izin veriyor). Pubg de de yüksek ayarlarda hafif bir kasma ve internet sorunu baş gösteriyor. Telefonunun markası Samsung ise iki samsung arasında bilgi aktarımının daha kolay olduğunu da söyleyeyim.

kuzenim PUBG oynayacak. Film izleyecek. bunlar.

benden küçük
Tab A yı film ve dizi konusunda kesinlikle önermem, ekran TFT çünkü. PPI yoğunlu da fazlasıyla düşük. Pubg de de çok bir performans farkı olacağını sanmıyorum.

Bence en iyisi biraz daha biriktirin acil de ğ i lse i pad 7.nesil alın
Eğer biriktirebilirseniz güzel bir tercih olur.