2. Klavyeye Tuş Atamak

Bu konuyu okuyanlar

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
yeni bir klavye alıyorum (daha almadım) eski klavyeme normalde olmayan tuş atayabilir miyim? örneğin bazı klavylerde olan g1 g2 gibi, bunları twitch de sahne vb. için kullanacağım veya daha farklı işlevler için bunu da diğer klavyeye etki etmeden yapmam lazım eski klavyemin yazılı yok diğer klavyeyi bilmiyorum

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
hala aktif tekrar yazıyorum yeni klavye aldım (elime geçti) eski klavyeme tuş atayacağım örneğin obs de sahne değiştir vb. ama bunun diğer klavyeme etki etmemesi gerekiyor

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
hala aktif tekrar yazıyorum yeni klavye aldım (elime geçti) eski klavyeme tuş atayacağım örneğin obs de sahne değiştir vb. ama bunun diğer klavyeme etki etmemesi gerekiyor
2 klavyeyide aynı anda takınca ikiside çalışıyorsa yazılımı üzerinden yapman gerek. Markası ne ?

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
2 klavyeyide aynı anda takınca ikiside çalışıyorsa yazılımı üzerinden yapman gerek. Markası ne ?
eskisini bilmiyorum ama rainbow 50 tllik yeni aldığım gamepower saber diğeri rush tek el klavyesi

3ü de aynı anda çalışıyor benim istediğim rainbow olana atamak

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
eskisini bilmiyorum ama rainbow 50 tllik yeni aldığım gamepower saber diğeri rush tek el klavyesi

3ü de aynı anda çalışıyor benim istediğim rainbow olana atamak
tuş atamak istediğinizin yazılımı var mı? yazılımından atayabiliyor musunuz?

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
tuş atamak istediğinizin yazılımı var mı? yazılımından atayabiliyor musunuz?
malesef sadece yeni klavyemin yazılımı var ancak eski klavyeme olmasını istiyorum

güncelleme: yapmaya çalıştığım şey mantıken şu; eski klavyemdeki a=g1 b=g2 c=g3 tarzı ek tuşlar bunlar istediğim uygulamaya atarım

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
malesef sadece yeni klavyemin yazılımı var ancak eski klavyeme olmasını istiyorum

güncelleme: yapmaya çalıştığım şey mantıken şu; eski klavyemdeki a=g1 b=g2 c=g3 tarzı ek tuşlar bunlar istediğim uygulamaya atarım
uygulaması yoksa zor. Belki internette vardır tuşları değiştirmek için bir uygulama bakın eğer var ise yapabilirsin ama aksi türlü yapamayabilirsin.

Son mesajlar