2. işletim sistemini kurduğumda dosyalarım silinir mi

Bu konuyu okuyanlar

emre27834

Asistan
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar elimde 1 tane ssd 1 tane de hdd var şuan ssd'ye windows 10 kurulu hdd'de ise dosyalarım oyunlraım vs. var ben hdd'ye windows 8 kurmak istiyorum kurduğumda diğer dosyalar silinir mi format atma kısmında özel(gelişmiş)'ten hiçbi şeyi ellemeyip direkt hdd'yi seçip ileri diyince sıkıntısız kurulur mu? dosyalar gider diye korkuyorum aydınlatırsanız sevinirim..

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
arkadaşlar elimde 1 tane ssd 1 tane de hdd var şuan ssd'ye windows 10 kurulu hdd'de ise dosyalarım oyunlraım vs. var ben hdd'ye windows 8 kurmak istiyorum kurduğumda diğer dosyalar silinir mi format atma kısmında özel(gelişmiş)'ten hiçbi şeyi ellemeyip direkt hdd'yi seçip ileri diyince sıkıntısız kurulur mu? dosyalar gider diye korkuyorum aydınlatırsanız sevinirim..
Eğer direk kurarsan silinir fakat hdd yi disk yönetiminden 2 ye bölüp birine win 8 diğerine oyunlar kurar san silinmez

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Sabit diskinizi bölerseniz bir dosya silinmesi yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
ayırıp kurunca pc'yi win 8'le başlattığımda hdd'deki oyunları oynadığımda bi sıkıntı yaşamam heralde?
Windows'un desteklediği bir dosya formatı ile yeni bölümünüzü oluşturduysanız bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

emre27834

Asistan
Reaksiyon puanı
15
tamamdır teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows'un desteklediği bir dosya formatı ile yeni bölümünüzü oluşturduysanız bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
windows bu diske yüklenemez gibisinden hata aldım nedendir acaba

Son düzenleme:

Son mesajlar