2. el iphone alırken bunu yapabilirmiyiz ?

Bu konuyu okuyanlar

S1MPLE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
2-4k arası bir 2. El iPhone Alacağım Ama Mesela Aldıkdan Sonra Sorun Çıkmasını İstemiyorum O Yüzden Bilgili Birisi Benle Gelmeli Ama Tanıdıklar Arasındada Yok O Yüzden Şöyle Yapmak İstiyorum Ama Mantıklımı Bilmiyorum Şimdi Ben Adam İle Anlaşacağım Ve Onunla iPhone Mağazasına Gideceğiz Ve Adamlar Telefonu İnceleyecek Ve Sorun Varsa Orada Öğreniriz Ona Göre Karar Veririz

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
2-4k arası bir 2. El iPhone Alacağım Ama Mesela Aldıkdan Sonra Sorun Çıkmasını İstemiyorum O Yüzden Bilgili Birisi Benle Gelmeli Ama Tanıdıklar Arasındada Yok O Yüzden Şöyle Yapmak İstiyorum Ama Mantıklımı Bilmiyorum Şimdi Ben Adam İle Anlaşacağım Ve Onunla iPhone Mağazasına Gideceğiz Ve Adamlar Telefonu İnceleyecek Ve Sorun Varsa Orada Öğreniriz Ona Göre Karar Veririz
Telefoncudan ikinci el temiz kullanılmış İphone 8 al derim.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Hiç gerek yok.
1-En önemlisi,İCloud hesabından çıkış yapılmışmı kontrol edin.
Ayarlara girdiğinde,üstte bir isim yazmıyorsa sıkıntı yoktur
2-Find My İPhone (İPhone'umu bul) özelliğinin açık olmasına dikkat edin.Kesinlikle kapalı olmalı.
3-Touch İD-Face İD kontrol edin
4-Telefonun vidalarını kontrol edin,açılmış telefonun vidaların ucu siyah gibi olmuşken,açılmamış telefonun vidaları parlar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

6S altı cihaz ise normal.

Klaous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
4 k ya kadar demissin ben senin yerinde olsam sifir se 2020 alirim 600 tl daha ekler hem kafam rahat olur hemde uzun zaman kullanirim