1600 Tlye Kadar Telefon Önerisi (kısa süre içinde alınacak )

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar telefon alıcaz kardeşime 1600 tlye kadar bütçe var kesin bütçe daha yüksek en fazla 1700 olur bu fiyat bandında hangi telefonları önerirsiniz aradığım özellikler:
1- 3-4 sene idare etsin
2- multitaskı iyi olsun
3- Hızlı olsun yeter

Bu fiyat aralığında aklımda lg g3 vardı ama kasa çatlaklığı sorunları duydum ve 500 serilerinde felan sorun geçti diyolar ne kadar doğru bilmiyorum bi açıklığa kavuşturursanız sevinirim bide zenfone 2 var multitaskı acayip iyi aynı anda gta san,dead trigger,asphalt 8,real racing 3 çalıştırabiliyor gerçekten hayran kaldım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuruyuk

SDN Okuru
galaxy a7 var 1500 civarında yada biraz araştırırsan galaxy a8 de bulabilirsin o fiyatlara. tasarım olarak da hoş ayrıca a8 incelemesi var sitede

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Benim tercihim g4 olurdu. En son fiyatım 1600 1700 ise ama biraz daha ekleme yapar kesinlikle note4 alırdım. Çok beğendiğim telefon iphone kullanıcısı olduğum halde inceleme fırsatım oldu. Ben beğendim. Yinede sizin tercihiniz. Ben olsam diye yazdım.

http://m.n11.com/lg-h815-g4-32-gb-c...e=3104&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp

Zenfone 2 de dikkatimi çeken modellerden inceleme fırsatım olmadı. Mutlaka forumda konu mevcuttur. Alacağın telefonun ilk önce kullanıcıların olduğu topice yaz bakalım ne kadar memnunlar sonra içine sineni al.

http://m.n11.com/asus-zenfone-2-ze5...e=3120&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp

Son olarakta 1700 vereceğime n11 den 150 daha katar note4 alırdım. Bakardım keyfime.

http://m.n11.com/samsung-n910cq-beyaz-galaxy-note-4-45g-samsung-turkiye-P69468640

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim tercihim g4 olurdu. En son fiyatım 1600 1700 ise ama biraz daha ekleme yapar kesinlikle note4 alırdım. Çok beğendiğim telefon iphone kullanıcısı olduğum halde inceleme fırsatım oldu. Ben beğendim. Yinede sizin tercihiniz. Ben olsam diye yazdım.

Lg H815 G4 32 Gb Cep Telefonu 832 - n11.com

Zenfone 2 de dikkatimi çeken modellerden inceleme fırsatım olmadı. Mutlaka forumda konu mevcuttur. Alacağın telefonun ilk önce kullanıcıların olduğu topice yaz bakalım ne kadar memnunlar sonra içine sineni al.

Asus Zenfone 2 Ze551ml-6c554ww Red 13mp Gps 4g Wi-fi 5.5 Gps 16 G 736 - n11.com

Son olarakta 1700 vereceğime n11 den 150 daha katar note4 alırdım. Bakardım keyfime.

Samsung N910cq Beyaz Galaxy Note 4 (4.5g) Samsung Türkiye 980 - n11.com
n11 deki lg g4 e güvenilir mi ?

TakkeliKedii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
lg g2 Kullanıcısyım ısınma sorunu var Doğru Ama Performans Olarak Lg tatminkar derecede iyi zenfon bilmiyorum lg ısınma konusu dışında hakikaten iyi

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aklımda ya Türkiye garantili olarak zenfone 2 ve g3 var ya da n11 den ithalatçı garantili lg g4 almak zaten garantilik çok sorun çıkacağını sanmıyorum ama bazı cihazlarında dokunmatik ekran problemi felan oluyor acaba onlar gibi sorunlu çıkar mı diye merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Herkese iyi forumlar telefon alıcaz kardeşime 1600 tlye kadar bütçe var kesin bütçe daha yüksek en fazla 1700 olur bu fiyat bandında hangi telefonları önerirsiniz aradığım özellikler:
1- 3-4 sene idare etsin
2- multitaskı iyi olsun
3- Hızlı olsun yeter

Bu fiyat aralığında aklımda lg g3 vardı ama kasa çatlaklığı sorunları duydum ve 500 serilerinde felan sorun geçti diyolar ne kadar doğru bilmiyorum bi açıklığa kavuşturursanız sevinirim bide zenfone 2 var multitaskı acayip iyi aynı anda gta san,dead trigger,asphalt 8,real racing 3 çalıştırabiliyor gerçekten hayran kaldım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Android Tarafında Nexus5,6 ya bak olmadı iphone lara bak....

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Note 4 en son n11 de indirime girmişti bu kampanyalardan birini bekleyin.

Bir de güvenilir internet sitelerinden alin cihazı.

G4'u de takibe alın o da düşer yakında.

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 4 en son n11 de indirime girmişti bu kampanyalardan birini bekleyin.

Bir de güvenilir internet sitelerinden alin cihazı.

G4'u de takibe alın o da düşer yakında.
arkadaşlar note 4,g4,ikinci el iphone 6,asus zenfone 2 hangisi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
ama samsungda gözümü korkutuyor ya g4 alsam kaç sene oyun oynatır ?
g4 ün ileri ki oyun performansı düşebilir 2k ekrana kullandığı cpu şuan sıkıntı çıkarmıyor çünkü oyunlar full hd bir 2k oyunlar olsun o zaman oyun performansı düşecektir bu arada samsung neden gözünü korkutuyor kardeş....

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bugün G4 aldım adamlar gerçekten yapmışlar hakkını vermişler bordo deri kılıflısını aldım gerçekten güzel bi telefon kamerası muazzam hızı vs. şimdi bi telefon daha alıcaz G4 ü kardeşime aldık ve G4 e rakip max 2000 fiyat bandında 1 tl bile fazlası olmayan bir telefon önerin değişikli değişikli kullanmayı düşünüyoruz

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar Bugün G4 aldım adamlar gerçekten yapmışlar hakkını vermişler bordo deri kılıflısını aldım gerçekten güzel bi telefon kamerası muazzam hızı vs. şimdi bi telefon daha alıcaz G4 ü kardeşime aldık ve G4 e rakip max 2000 fiyat bandında 1 tl bile fazlası olmayan bir telefon önerin değişikli değişikli kullanmayı düşünüyoruz
Bence z5C'yi bekleyin. Tahminim 2000 liradan gelir.

inceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc one tabiki.Kullanan çok arkadaşım var çok memnun ben de almayı düşünüyorum .Paranız varsa m9 alın ona yetmezse m8 alın

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
G4 ya da Note 4 önerecektim Z3'te olabilir güncel kalmak istiyorsanız . Neyse 2000 diyorsan Z5C arkadaşın dediğine göre mantıklı bencede Note 4'te olabilir . Htc kesinlikle ve kesinlikle önermiyorum ...

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biraz beklersen z5 compact al uzun süre götürür.

inceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G4 ya da Note 4 önerecektim Z3'te olabilir güncel kalmak istiyorsanız . Neyse 2000 diyorsan Z5C arkadaşın dediğine göre mantıklı bencede Note 4'te olabilir . Htc kesinlikle ve kesinlikle önermiyorum ...

Memnun değil misin ? neden önermiyosun ?

inceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden onermedigimi herkes biliyodur kisadan ornek veriyim.
Kamera en berbat
Isiniyor
Cerceveler
Sacma sapan fiyat politikasi

Bunlar bile yeter

Çoğu telefon internet kullanımındayken ısınır zaten.Fiyat da tamam haklısın ama ben genelde hep iyi şeyler duydum.Bende Sony Xperia vardı 2-3 kere servise gitti htc çok sorun çıkartmıyor

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Çoğu telefon internet kullanımındayken ısınır zaten.Fiyat da tamam haklısın ama ben genelde hep iyi şeyler duydum.Bende Sony Xperia vardı 2-3 kere servise gitti htc çok sorun çıkartmıyor
Boyle bir genelleme yapamassn teknoloji sans isidir ve ayrica htc git gide kendini batiriyor. M7 den sonra.

inceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boyle bir genelleme yapamassn teknoloji sans isidir ve ayrica htc git gide kendini batiriyor. M7 den sonra.

Şans işi evet htc de öyle o zaman sen de genelleme yapmış oluyosun ben çok duydum memnun kalan bunu söylüyorum evet m7 kullananlardı söylediklerim

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Şans işi evet htc de öyle o zaman sen de genelleme yapmış oluyosun ben çok duydum memnun kalan bunu söylüyorum evet m7 kullananlardı söylediklerim
hTC'den şu an telefon almak pişmanlık olur. Adamlar batıyorlar gittikçe. Bu yüzden güncelleme değil dertleri direkt Aero'ya odaklanmışlar satsın diye. Ki Aero da pahalı.

M9'daki kamera sensörü de berbat zaten.

M8 güncellenmeyeli bayağı oldu yani.

hTC daha da toparlayamaz gidici.

inceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hTC'den şu an telefon almak pişmanlık olur. Adamlar batıyorlar gittikçe. Bu yüzden güncelleme değil dertleri direkt Aero'ya odaklanmışlar satsın diye. Ki Aero da pahalı.

M9'daki kamera sensörü de berbat zaten.

M8 güncellenmeyeli bayağı oldu yani.

hTC daha da toparlayamaz gidici.

O kadar bilgim yok ama doğrudur m8 S dıye bir model çıktı ama iiçeriğini ben de çok bilmiyorum.Kaliteli telefondu diyeyim o zaman

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
O kadar bilgim yok ama doğrudur m8 S dıye bir model çıktı ama iiçeriğini ben de çok bilmiyorum.Kaliteli telefondu diyeyim o zaman
M8S de pazarlama hilesi.

M8 kasasına çöp S615 koymuş satıyor. Gözün doysun hTC ne biçim telefon üretiyorsun.

hTC'nin tek derdi zararı kapatmak. Bunun için de aynı işlemciyle 3 tane cihaz üretiyor utanmadan. Böyle olmaz işte. Sony'e baksın en iyi örnek Sony. Hiçbir değişiklik yapmadı. Model sayısını tamamen azalttı sırf üst seviye ve iki üç tane orta seviye üretiyor.

inceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M8S de pazarlama hilesi.

M8 kasasına çöp S615 koymuş satıyor. Gözün doysun hTC ne biçim telefon üretiyorsun.

hTC'nin tek derdi zararı kapatmak. Bunun için de aynı işlemciyle 3 tane cihaz üretiyor utanmadan. Böyle olmaz işte. Sony'e baksın en iyi örnek Sony. Hiçbir değişiklik yapmadı. Model sayısını tamamen azalttı sırf üst seviye ve iki üç tane orta seviye üretiyor.
m7 modeli gyaet iyiydi bben bunu biliyorum.Sony evet ben kullandım çok iyiydi fakat 2 yıl sonra bataryası sıkıntı çıkardı Sony Xperia ion vardı ben de 2 sene dolunca perte çıktı ama şimdi çok üst modeller çıkardılar