1500 TL Üstü Akıllı Telefonlar [2014]

Sizin tercihiniz hangisi?

• LG G3

Kullanılan: 15 23.8%
  • Sony Xperia Z2

Kullanılan: 12 19.0%
  • İphone 5s

Kullanılan: 11 17.5%
  • Nokia Lumia 1520

Kullanılan: 5 7.9%
  • HTC One M8

Kullanılan: 6 9.5%
  • Samsung Galaxy S5

Kullanılan: 4 6.3%
  • Samsung Galaxy Note 3

• Xiaomi Mi4

• Kullanılan toplam oy
    63

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
G3'ü sallayın, Z3 yada Z3c alın yada HTC'nin telefonlarınada bakabilirsiniz M8 vb.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2000 Tl. ye alınacak en hızlı ve sorun çıkarmayacak cep telefonu hangisidir

Losturcos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar bu yaz ilk akilli telefonumu alacagim.Aradigim ozellikler

Yuksek grafikli oyunlarda donmasin
Ön ve arka kamerasi iyi olsun
3 yil beni götürsun
Internette kasmasin
bi ortama girince telefon ben burdayim desin 😀😀😀
Guncelleme kesilmesin hemen

Iste bu telefonlar arasinda kaldim sony onceligimdi ama pembe kamera ve kasa acikligi falan varmis o aciklardan su geciriyomus.bilmiyom yhaaa yardim edin Upp Upp

mertec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaslar bu yaz ilk akilli telefonumu alacagim.Aradigim ozellikler

Yuksek grafikli oyunlarda donmasin
Ön ve arka kamerasi iyi olsun
3 yil beni götürsun
Internette kasmasin
bi ortama girince telefon ben burdayim desin 😀😀😀
Guncelleme kesilmesin hemen

Iste bu telefonlar arasinda kaldim sony onceligimdi ama pembe kamera ve kasa acikligi falan varmis o aciklardan su geciriyomus.bilmiyom yhaaa yardim edin Upp Upp
Maksimum ne kadar vereceksin telefona

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar 1 ay sonra telefon alacağım sizce note 4 almalı mıyım kullananlar varsa görüşlerini bildirebilirler mi? Note 4'ün fiyatı düşer diye bekliyordum 2200dü bir ara şimdi 2300 teknosada. O yüzden 200 lira daha verip S6 mı almalıyım diye biraz kafam karıştı. Bunun yanısıra LG G4 var. Telefon ısınsın istemiyorum şimdiki telefonumda 4. batarya da şişti. S6 cam olduğu için ısınır mı diye korkuyorum. LG G4ün kamerası çok iyi ama ben biraz performans canavarı istiyorum tabi performansla birlikte ısınmada geliyor. Bana ne önerebilirsiniz bu 3 telefon olmak zorunda değil. Cevap verseniz de vermeseniz de teşekkür ederim :)

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 ay sonra telefon alacağım sizce note 4 almalı mıyım kullananlar varsa görüşlerini bildirebilirler mi? Note 4'ün fiyatı düşer diye bekliyordum 2200dü bir ara şimdi 2300 teknosada. O yüzden 200 lira daha verip S6 mı almalıyım diye biraz kafam karıştı. Bunun yanısıra LG G4 var. Telefon ısınsın istemiyorum şimdiki telefonumda 4. batarya da şişti. S6 cam olduğu için ısınır mı diye korkuyorum. LG G4ün kamerası çok iyi ama ben biraz performans canavarı istiyorum tabi performansla birlikte ısınmada geliyor. Bana ne önerebilirsiniz bu 3 telefon olmak zorunda değil. Cevap verseniz de vermeseniz de teşekkür ederim :)

DİĞER TELEFONLAR DA GÜZEL AMA S6 tercihinizde olsun derim

cakmabeats11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M8 in bu kadar düşük oy alması ve g3 ün en fazla oy alması aşırı saçmalık olmuş bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben LG G4 istiyorum kamerasına tav oldum tasarımını çok sevmesem de sineye çekip alacaktım ama batarya performansı için çok olumlu şeyler duymadım telefonu kullanan var mı ? Telefon bir gün dayanmıyor mu nedir durum ? Bir de z3 compact tasarımıyla hızıyla çok sevdiğim bir telefon yanı sıra G4'ten ucuz onu da düşünüyordum ama telefonun sesi az çıkıyor diyorlar bir de kamerası G4'ten kötü Sony telefonlarda kamera işini pek beceremiyor diye vazgeçtim. İşte böyle kafam karıştı aydınlatacak var mı beni ? :glare:

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Hocam bende kararsızım 2 hafta sonra alacağım telefon ama note 4 e çok eleştiri var neredeyse vazgeçicem 2-3 sene bizi idare edebilecek telefon var mı önerileriniz nedir?