13-14 Yaşında 190 Boy Basketbola Başlamak Için Geç Mi?

Bu konuyu okuyanlar

AlegroNN

Öğrenci
Evet arkadaşlar başlıktan da anlıyacağınız gibi 14 olmama 5 ay var ve 189-190 boyundayım. Bu yıl içerisinde basketbola heves sardım. Az biraz temelim var. Kursa başlamak için yazı bekliyorum sizce başlarsam iyi bir yerlere gelebilir miyim veya oldukça geç mi?

Özel başlık
41.303921, -81.90169
Evet arkadaşlar başlıktan da anlıyacağınız gibi 14 olmama 5 ay var ve 189-190 boyundayım. Bu yıl içerisinde basketbola heves sardım. Az biraz temelim var. Kursa başlamak için yazı bekliyorum sizce başlarsam iyi bir yerlere gelebilir miyim veya oldukça geç mi?
190 boy maşallah tabi doğruysa. :)
Yaparsın neden yapamazsın yeter ki iste.

differentturk

Profesör
Özel başlık
Bal yiyin
Yüksek ihtimalle büyüme hormonunun fazla salgılanmasıyla alakalı bir sorunun var. Ben 13 yaşındayım ve boyum maks 1.50

AlegroNN

Öğrenci
190 boy maşallah tabi doğruysa. :)
Yaparsın neden yapamazsın yeter ki iste.
Kankam yalan söyleyecek halim yok kücüklükten beri bu boydan dolayı dalga geçiyorlar diye spor işine atıldım büyüyünce işime yarar inşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ne boy hocam? Babanız size ''vurursam 1.90 yere serilirsin'' dedi de ciddiye mi aldınız?
13 yaşında olduğuma nasıl inandırabilirim bilmem ama bu 190 boyunda olduğumun kanıtı olabilir hocam. 7 numara topu tek elle tutabiliyorum 45 numara giyiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20210419373828374926.jpg
    IMG_20210419373828374926.jpg
    29.6 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Emre Nas

Profesör
Özel başlık
Selam
başla baskete vaten boyun uzun iyi basketçi olablirsin kendini geliştirirsen.

endokrine gidip hipofiz bezine baktırın bence. bi kaç sporcunun vücut büyümelerini ameliyatla durdurduğunu okumuştum.

Overclocked

Profesör
Özel başlık
Artık coin/token yok
İlk olarak doktora git eğer gitmediysen. Boyunun uzaması iyi hoş ama bir sıkıntı olabilir.

Biraz geç kalmışsın ama yeteneğin varsa yaparsın.

Yunus5561

Asistan
5-6 sene sonra kızların sevgilisi olucaksın bunu bil sıkıntı çekmezsin basketbol senin için destekler bunu zaten şiddetle tavsiye ederim

KRZMNİTK

Profesör
Kankam yalan söyleyecek halim yok kücüklükten beri bu boydan dolayı dalga geçiyorlar diye spor işine atıldım büyüyünce işime yarar inşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 yaşında olduğuma nasıl inandırabilirim bilmem ama bu 190 boyunda olduğumun kanıtı olabilir hocam. 7 numara topu tek elle tutabiliyorum 45 numara giyiyorum
ben 1.85 olmama rağmen 49 giyiyorum

atkaksoy501

Artık gülümsemeye hali kalmadı...
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Çokbilmiş
Neden geç olsun? İmkanın varsa ve seviyorsan değerlendir bence. Bu yaşta bu boy gayet iyi maşallah :)

SDN Son Haberler

Son mesajlar