12 yaşındayım bilgisayarla hangi işleri yapabilirim

Bu konuyu okuyanlar

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
bilgisayarla para kazanabileceğim işler lazım ne yapabilirim bütün önerilerinize açığım

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Fotoğraf/Video/Ses düzenleme, metin yazma, soru çözme vs. gibi yeterli bilgiye sahip olduğunuz konularda freelance çalışabilirsiniz. Cep harçlığı miktarında para kazanabilirsiniz ancak yaşınız küçük olduğundan ailenizin onayıyla ve onların banka bilgileriyle iş yapıp ödeme alabilirsiniz.

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Fotoğraf/Video/Ses düzenleme, metin yazma, soru çözme vs. gibi yeterli bilgiye sahip olduğunuz konularda freelance çalışabilirsiniz. Cep harçlığı miktarında para kazanabilirsiniz ancak yaşınız küçük olduğundan ailenizin onayıyla ve onların banka bilgileriyle iş yapıp ödeme alabilirsiniz.
peki bunu yapabileceğim siteler var mı

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
intro yapabiliyorum ben bundan birazcık olsada para kazanabilirmiyim

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Önce PhotoShop öğren. Sonra bir ünlü Youtuber ile anlaş. Kapak fotoğrafı gibi şeyler yap. Ama her gün yapacaksın. Sonra Youtuber haftalık 400 versin. Para kazanmanın yolu budur.

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Önce PhotoShop öğren. Sonra bir ünlü Youtuber ile anlaş. Kapak fotoğrafı gibi şeyler yap. Ama her gün yapacaksın. Sonra Youtuber haftalık 400 versin. Para kazanmanın yolu budur.
bilmiyorum baya bu işleri yapan kişiler bana sıra gelirmi bilmem

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Pcn iyiyse yazılım,modelleme gibi işler ile uğraşabilirsin.Geleceğin açık olur.

Withizlin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
bilgisayarla para kazanabileceğim işler lazım ne yapabilirim bütün önerilerinize açığım
Her malın alıcısı vardır. Yeteneğini keşif etmen lazım. Ondan sonra hangi işe girersen gir bir şekilde yükselirsin. Tabii yaparken mutlu olduğun işi bulmak da önemli, bilirsin iş motivasyonu çok önemlidir. Geç yazdım ama yardım ettiysem ne mutlu bana :)

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Photoshop ile insanlara profil fotoğrafı banner vs. tasarlayıp ileride gelişerek bu işten büyük miktarlarda paralar kazanabilirsin. Yaşının da vermiş olduğu yaratıcılık ile elinden güzel şeyler geleceğine eminim. Ya da internetten kodlama vs. öğrenerek site oluşturmaya, oyun yapmaya çalışabilirsin.